Skocz do zawartości

Księżniczka Celestia - dyskusja ogólna


Tarreth

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Czemu nie jest aż taka idealna? Znaczy się to dobrze w pewnym sensie, bo wychodzi na to, że bronies ją hejtują bo zazdroszczą jej :P

Hm... Jakby na to nie spojrzeć, jakby była idealna, to za to samo by ją hejtowali...

Ludzie. -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celestia powinna się pojawiać w odcinkach. No, pojawiała się, i to już kilka razy, ale nie było z nią specjalnego odcinka, tak jak z Luną. A kto wie, może wtedy ludzie polubiliby ją? :P Szczerze... to ja nie lubię ani Celestii, ani Luny :P Powinniśmy poznać ją bliżej. No bo - kto lubił by postać, która jest taka... zwyczajna? Zwyczajna - chodzi mi o to, że nic nie ma w sobie specjalnego, co by ją wyróżniało (oprócz tego, że jest księżniczką). Podobna sytuacja była z Applejack - mało osób ją lubiło, bo nie było z nią odcinków. Z Celestią zapewne też tak jest. Tyle tylko, że Celestia jest wręcz idealna - a to nie jest dobra cecha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem inny, bo uważam, że im ktoś jest bardziej idealny, tym jest... Bardziej idealny, lepszy. Nie w sensie, wywyższony, fajniejszy od innych, ale jest wzorem. Najlepszym wzorem i przewodnikiem dla innych.

Niczym latarnia morska, wskazująca statkom drogę do bezpiecznego portu, gdy szkwał przerodzić ma się w sztorm, niczym matka, która jest pierwszym i najlepszym wzorem do naśladowania dla swoich dzieci.

Tyle!

Celestia była, jest i zawsze będzie przeze mnie wielbiona, bo jest właśnie taką osobą: Kimś, kto pomaga i uczy innych, nie robiąc prawie nic w tym kierunku! Popatrzcie przecież: Czy kiedykolwiek jawnie dawała porady? Czy kiedykolwiek otwarcie komuś coś tłumaczyła? Nie. Najlepsza nauczycielka na świecie - ona jedynie kieruje innymi tak, by sami się uczyli.

I zaprawdę powiadam wam - uczą się.

Celestia miała w każdym calu zaplanowany powrót Nightmare Moon, powrót Elementów Harmonii, i na pewno wiele, wiele innych spraw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.

To dlatego jej nie lubią - bo jest idealna. Właśnie dlatego, i właśnie o to mi chodziło.

Popatrzcie przecież: Czy kiedykolwiek jawnie dawała porady? Czy kiedykolwiek otwarcie komuś coś tłumaczyła? Nie. Najlepsza nauczycielka na świecie - ona jedynie kieruje innymi tak, by sami się uczyli.

I zaprawdę powiadam wam - uczą się.

Celestia miała w każdym calu zaplanowany powrót Nightmare Moon, powrót Elementów Harmonii, i na pewno wiele, wiele innych spraw.

Hah, przypomniał mi się Dumbledore z Harrego Pottera - dokładnie to samo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym lubił, o ile jej przechwałki, pycha, wyniosłość i inne takie nie zmusiłyby mnie do zrobienia jej trepanacji czaszki i usmażenia jej mózgu na patelni D: W zasadzie to moi znajomi zasypują mnie durnymi pytaniami i prośbami...powysyłać na księżyc! ^^ I odcinek z Celestią to to na co czekam zaraz po jutrzejszym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczku - tak długo, jak długo byłaby to osoba pokroju Celestii, czyli nie przechwalająca się i nie udowadniająca na każdym kroku swojej wyższości - tak, lubiłbym. Warmen dobrze prawi!

ODCINEK O CELESTII.

DO.

WANT.

RIGHT.

NOW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Powiem tak - i tak przez większość nie byłaby lubiana. Taka osoba... no cóż, ma swoje grono przyjaciół i wielbicieli, ale również wrogów. Podstawówka, taka jak moja, daje w takich sprawach do myślenia xd Wiecie. Wyobraźcie sobie, że każdy zostaje zepchnięty na drugi plan, kiedy wkracza taka Celestia i umie wszystko, wie wszystko... Po prostu postawcie siebie w takiej sytuacji. Może osoby mądrzejsze, które nie oceniają książki po okładce, poznałyby ją bliżej i zrozumiałyby, że tak naprawdę nie jest taka zła jak ludzie o niej mówią. No ale cóż - to już od ludzi zależy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o czym mówisz. I (przynajmniej mi) nie chodzi o to, żeby miała tyle fanów co Dżastin Bimber. Miałaby (i ma, hueheh) grono przyjaciół, może i małe grono, ale przyjaciele prawdziwi. Wiemy. Taka Tia po swoim wkroczeniu nie musiała by się zmieniać w Trixie 2.0 (nie dość, że się wszystkim przechwala, to jeszcze fucktycznie to potrafi). Wszystko z umiarem. A ty specjalnie nam rzucasz kłody :P Wiesz jaka jest Celestia, c'nie? A to, że umie i wie wszystko nie musi oznaczać, że będzie to wszystko robiła. A nuż będzie wspierać swoich przyjaciół. Pasjonujonce, czyż nie? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jak można nie lubić Celestii? :(

Dołączona grafika

Dla mnie Celestia jest taką jakby ostoją wszystkich kucyków. Trudno jest mi wytłumaczyć, dlaczego ją lubię. Na jej widok tak jakoś lżej się na sercu robi xD Hmm... sam już nie wiem jak to jest.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Człowieku, o czym Ty do mnie rozmawiasz? Padam na twarz i nie śmiem wzroku podnieść, albowiem niegodny jestem jej jasnego oblicza!

Jasne, że by kusiło... (Just look at the picture! DAT CUTE FACE!) ale nie otworze oczu, póki nie dostanę jednoznacznego polecenia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyymmm.... Sprawdziłbym czy to świadomy sen. Jeśli tak, poszedłbym okraść wszystkie sklepy w okolicy. A jeśli nie to zadzwoniłbym do psychiatryka... Ale wcześniej i tak bym obrobił wszystkie sklepy w okolicy ;x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie wysłałaby go na księżyc Zadzwoniłaby do psychiatryka, żeby go zamknęli, ale wcześniej użyłaby go, żeby okraść jakiś sklep........ Ugh, chyba muszę zacząć jeździć w czapce, bo jak mi słońce przygrzeje to bredzę bardziej niż zwykle. ;o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bym zrobił gdyby Celestia była za mną? Cholernie ciężkie pytanie. Raczej bym się nie skłonił jak Tarreth, ale raczej rozmawiałbym w sposób normalny - to jest uprzejmy. Dobrze poprowadzona gadka i już możesz (tak, Tarreth, ty też) wkupić się w jej łaski. Ale jakbyście jej łaski wykorzystali?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...