Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
D.E.F.S

Obecność [Seria][NZ][Slice of Life][Human][TCB][Spin Off]

Sequel?  

13 members have voted

1. 1. Jak myślicie? Czy "Obecność" ma doczekać się Sequela?

• Tak
      7
    • Nie
      0
    • Pierogi
      6

Recommended Posts

Całkiem ciekawy fic ii motyw ,alla Rick i Morty w stosunku do RWC (Pinkie). Przpomna mi sen który z nią miałem dlatego Zandi aprooves i czeka na więcej

• Upvote 1

A więc zagłosowaliśćie. Oto przed wami jeden z planowanych sequeli.

Poniedziałek jest nie lubiany przez społeczeństwo. Trzeba iść do pracy, do szkoły i tak dalej. 

Ale wraz z poniedziałkiem zaczyna się nowy tydzień i nowa przygoda.

A pierogi? A jakże też są :3

• Upvote 1

Raczej nie jest to opowiadanie w stylu tych, w jakich gustuję, ale przeczytałem, szukając nawiązań (o których wspominałeś) do innych opowiadań. Znalazłem je, no i muszę przyznać, że człowiek odczuwa pewien rodzaj swoistej satysfakcji za wyłapanie takowych i powiązanie w jedną całość.

Co do samego opowiadania, to pomysł nie najgorszy; przypomniał mi o pewnej grze, jaką kiedyś zamierzałem wypróbować, ale ostatecznie spełzło na niczym, ponieważ nie było z kim; ale nie zaciekawił mnie szczególnie, aż do samego końca, gdzie sama końcówka sprawiła, że pomyślałem sobie: "O, może jednak będzie ciekawie". Chodzi mi oczywiście o wstęp do TCB. Opowiadanie, które bierze na warsztat same początki pojawienia się sfery i tego, co działo się wcześniej (badanie świata przed przeniesieniem się do niego, itp., itd.).

Co do strony technicznej, to wyjustuj tekst w drugiej części, ponieważ wygląda źle.

To chyba tyle. Zagłosowałem na pierogi, ponieważ to pierogi są :D 

Pozdrawiam :giggle:

• Like 1