Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Solar Night

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Jestem tutaj nowy, ogólnie to ze mnie taki artysta. Kocham grę na skrzypcach, fotografię.

W wolnym czasie lubię sobie pograć, głównie to Overwatch i wszelkiej maści RPG. Poza tym interesuję się informatyką i przedmiotami ścisłymi, ale to tak na marginesie.

Nigdy nie byłem dobry w pisaniu tego typu postów ale co tam, nigdy nie zaszkodzi spróbować :) Kucykami interesuję się od ponad 1,5 roku. 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Kurczę. Muzyk. Interesuje się przedmiotami ścisłymi. :B6jwX:

 

Istnieje pewna tradycja, na tym forum rozwinięta do absurdalnego poziomu. Mianowicie pytanka, zadawane w tematach powitalnych:

1. Czy czujesz się przygotowany na odpowiadanie na pytania pierdyliarda ponyfagów, na tematy które tylko ich interesują? (np. moje)

2. Ulubiony kucyk? Strzelam, że Fluttershy. A drugi ulubiony? Stosunek do Starlight Glimmer? Ona tak ślicznie dzieli fandom...

3. Ulubiony RPG?

4. Na skrzypcach wolisz grywać cudze czy własne?

5. Jakiej muzyki słuchasz? Jeżeli jakiejś słuchasz rzecz jasna.

6. Interesujesz się informatyką i naukami ścisłymi... Masz jakąś ulubioną pozycję popularno-naukową? Może podchodzisz do tego poważniej, i masz ulubiony podręcznik, a nawet artykuł naukowy?

 

Cóż, pozostaje mi życzyć miłej zabawy na forum.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w stadzie :bronies:

Mam nadzieję że ci się tu spodoba i znajdziesz tu coś odpowiedniego dla siebie :) 

Takie pytania które chciałem zadać padły powyżej więc nie będę ich zadawał drugi raz. Ale mam jedno pytanie... Czy masz konto steam o takiej samej nazwie i awatarze bo wydaje mi się że mam cię w znajomych XD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na wszystkie pytania po kolei  to tak:

1.Tak, nie widzę w tym  żadnego problemu :)

2.Tak, masz rację. Na pierwszym miejscu jak to można wywnioskować to Fluttershy, zaraz po niej jest Lyra.

Co do Starlight Glimmer to zajmuję pozycję neutralną.

3.Tak szczerze to cała seria The Elder Scrolls, jak dla mnie ma to coś czego mi brakuje w innych grach tego typu.

4.Skrzypce to traktuję jak szczoteczkę do zębów, oczywiście że własne :D 

5.Kto nie słucha. Generalnie to muzyka klasyczna, bardzo lubię Jazz. Tak poza tym to wszystko co wpada w ucho.

6.Co do nauk ścisłych to dokładniej biologia i fizyka. Z biologi ulubiony podręcznik a raczej księga to Biologia Campbella, co do fizyki to cała seria książek Michio Kaku. Ostatnio też zahaczam o matematykę, ale raczej są to bardziej ciekawostki (np. Hipoteza Riemanna).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ktoś nowy to standardowy zestaw pytań trzeba zadać.
1. Jakiś ulubiony film (o ile oglądasz)?
2. Grałeś w Wieśka 3? Jeżeli z dodatkami, to który uważasz za większe arcydzieło?
3. Ulubiona książka (nie podręcznik do fizyki/matematyki/biologii)?
Co do przedmiotów chyba się nie dogadamy, bo jestem humanistą i szczerze nienawidzę fizyki oraz wszystkiego gdzie trzeba cokolwiek liczyć (poza kratkami w minecraft :rainderp:). To życzę miłej zabawy na forumie i abyś został z nami jak najdłużej.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wilczkowa napisał:

Hmm... Ktoś nowy to standardowy zestaw pytań trzeba zadać.
1. Jakiś ulubiony film (o ile oglądasz)?
2. Grałeś w Wieśka 3? Jeżeli z dodatkami, to który uważasz za większe arcydzieło?
3. Ulubiona książka (nie podręcznik do fizyki/matematyki/biologii)?
Co do przedmiotów chyba się nie dogadamy, bo jestem humanistą i szczerze nienawidzę fizyki oraz wszystkiego gdzie trzeba cokolwiek liczyć (poza kratkami w minecraft :rainderp:). To życzę miłej zabawy na forumie i abyś został z nami jak najdłużej.

 

1.Ulubione filmy to Maczeta, Dirty Dancing, z polskich to klasyka czyli Killer i Dzień Świra. Z seriali to oczywiście MLP i Latający Cyrk Monty Pythona :squee:

2.Grałem ale bez dodatków :/ 

3.Ogólnie to nie mam ulubionej, ale mój ulubiony gatunek to thriller medyczny/kryminał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...