Skocz do zawartości

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS


BiP

Recommended Posts

Spoiler

 

Spoiler

 

Powstała jakiś czas temu gra "BATTLEGROUNDS", która nadal jest w fazie testów, ale w jej wczesną wersję już można grać... Gra jest wymagająca, ale i wciągająca. Tutaj można podzielić się wnioskami na jej temat, a także umówić się na wspólne granie.  Jeśli ktoś chciałby pograć, to może się do mnie odezwać :bronies:

Edytowano przez Szonszczyk
Zmiana nazwy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełną nazwę czyta się wraz z "PLAYERUNKNOWN'S", z tego co słyszałem że jest on jednym z ojców całego trybu "Battle Royale". A co do gry, słyszałem, że jest lepsza od innych przedstawicieli tego samego gatunku. Jeszcze nie miałem okazji tego sprawdzić. Jeszcze...

Edytowano przez Beerbarian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
9 minut temu, Raxoros napisał:

Jak chcecie trzeciego to wiesz @BiP, że ja zawsze chętny :v

No dzisiaj wieczorem to gram z kolegą  w Diablo3, ale jutro może my w Pubg zagrać....

 

 

4 minuty temu, Hoxton napisał:

Discord to aktualnie jedyny komunikator którego używam xD. I mogę równie dobrze zaprosić was na naszego, jest u nas spora grupka ludzi chętnych ^^ 

To spoko, jak wejdę na komputer, to się kanałami wymienimy. Łatwiej będzie o dobranie ekipy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 years later...

Jak coś, to z nowości jakie dodali do gry, to przejście na darmowość, czyli teraz każdy może zagrać w tę grę, do tego można teraz nosić powalonych graczy i np przenieść ich za osłonę, pojawiło się kilka nowych broni i map. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...