Skocz do zawartości

Witam i o zdrowie kucyki pytam!


Księżniczka Luna.

Recommended Posts

Witajcie kucyki!

Jestem jak na razie najnowszą użytkowniczką na forum.

Przybyłam z odległych krain, w których szukałam ukojenia na moje bolesne wspomnienia. Jednak nic to nie dało i dopiero rozmowa z Celestią mi pomogła. Teraz władam nocą i ubiegam się o rozkład 12-12, aby dzień i noc trwały równo.

Jako założycielka konta naszej księżniczki opowiem Wam trochę o sobie. Mam 13 wiosen, mieszkam w Szcecinie. Bardzo lubię jeździć konno, robię to od 7 lat. Drugą moją pasją jest żeglarstwo- 5 lat. Poza tym często rysuję i piszę opowiadania. 

Zapraszam wszystkich do napisania czegoś o sobie i ulubionym kucyku ^^

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Droga Pani Nocy! 
Niezmiernie nam miło gościć Cię na forum. Czy byłaby Wasza Wysokość w stanie powiedzieć nam coś więcej o swoich planach dotyczących tego forum? 
Zapraszam Szanowną Księżniczkę Serdecznie do odpowiednich działów, w których mogłaby Wasza Wysokość podzielić się swoimi pracami. Tutaj  oraz tutaj.
Zachęcam również do zapoznania się z regulaminem forum i instrukcjami dotyczącymi tagowania opowiadań, jeśli zechce się Droga Pani takowymi podzielić.
A mój ulubiony kucyk, cóż, trudno powiedzieć. Lubię wszystkie z Mane 6 po równo, jednak jakbym miał wybierać, prawdopodobnie byłaby to Fluttershy~^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kruczek napisał:

Witaj Droga Pani Nocy! 
Niezmiernie nam miło gościć Cię na forum. Czy byłaby Wasza Wysokość w stanie powiedzieć nam coś więcej o swoich planach dotyczących tego forum? 
Zapraszam Szanowną Księżniczkę Serdecznie do odpowiednich działów, w których mogłaby Wasza Wysokość podzielić się swoimi pracami. Tutaj  oraz tutaj.
Zachęcam również do zapoznania się z regulaminem forum i instrukcjami dotyczącymi tagowania opowiadań, jeśli zechce się Droga Pani takowymi podzielić.
A mój ulubiony kucyk, cóż, trudno powiedzieć. Lubię wszystkie z Mane 6 po równo, jednak jakbym miał wybierać, prawdopodobnie byłaby to Fluttershy~^^

Oczywiście, zajrzę w te linki. Co do forum, na razie chcę się wszystkiego dowiedzieć o tym miejscu, a następnie planować. Bardzo dziękuję za ciepłe powitanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Polineks napisał:

Witam najlepszą Księżniczkę! :enjoy:

Podpisuje się pod rozkładem 12-12, a nawet trochę więcej dla nocy ;)

Witaj :luna3: Dziękuję za słowa uznania dla mojej osoby. Co do rozkładu 12-12, jeśli więcej kucyków się podpisze, zaproponuję to mojej siostrze, zobaczymy co się za zrobić :lunalaugh:

Edytowano przez Księżniczka Luna.
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Księżniczka Luna. napisał:

Oczywiście, zajrzę w te linki. Co do forum, na razie chcę się wszystkiego dowiedzieć o tym miejscu, a następnie planować. Bardzo dziękuję za ciepłe powitanie :)

Hmm... To się bój xd 

 

P.S. Witaj ^^ Mam nadzieje że będziesz się dobrze bawić. :3 Ogólnie jak na młodą osobę jesteś bardzo ogarnięta. Od kiedy interesujesz się MLP? ^_^ 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Anoax napisał:

P.S. Witaj ^^ Mam nadzieje że będziesz się dobrze bawić. :3 Ogólnie jak na młodą osobę jesteś bardzo ogarnięta. Od kiedy interesujesz się MLP? ^_^ 

Moja historia z mlp jest dosyć zawiła... 1 sezon zainteresował mnie, gdy tylko byłam mała. Potem to jakoś przestało być w centrum mojej uwagi i dopiero w wieku 12 lat znowu obejrzałam wszystkie odcinki i to wróciło :) Z resztą cieszę się, bo mogłam się pojawić na forum :lunahug2:

Dzięki za miłe słowa :lunasmile:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...