Skocz do zawartości

[Wywiad] PervKapitan


BiP

Recommended Posts

Witamy ponownie, tym razem przeprowadziłyśmy wywiad z @PervKapitan zapraszamy do czytania :cmc:

Sweetie Belle, Apple Bloom, Babs

 

1. Jak dowiedziałaś się o serialu i forum?

Cóż. W internetach siedzę bardzo dużo, a swego czasu mlp było dosłownie WSZĘDZIE. Z początku moja reakcja była negatywna. Jako, że nigdy w dzieciństwie nie oglądałam kucyków, ani nawet nie bawiłam się kucykami czy lalkami to zwyczajnie nie ciągnęło mnie do tego, a że było wszędzie to nieco irytowało. Lecz wtedy Uszatka i dwójka innych znajomych  opowiedzieli mi, że oglądnęli parę odcinków i to jest fajne, urocze. Niezbyt byłam dalej przekonana, ale skoro dość bliskie osoby powiedziały, że dobre to cóż. Włączyłam i obejrzałam. Nie było wcale takie straszne jak myślałam, wręcz przeciwnie. Było i jest cudownym serialem

O forum nie myślałam. Nie przepadałam ogólnie wtedy za forami, by na nich siedzieć, pisać, zaprzyjaźniać się. Raz kumpel namawiał mnie na pewne rp, które pisał na tym forum, więc zgłosiłam się, bo temat był fajny. Zarejestrowałam się pod nazwą Kapitan (swoją drogą te konto dalej istnieje, ale Sosna jakiś czas temu je zablokował czy wyłączył, bo powiedziałam że to moje stare konto, na które oczywiście nie wchodzę) i tam napisałam niewielką ilość postów. Po tym rp raczej nie wchodziłam. Jednak Uszatka często mi coś pisała o tym forum, pokazywała no i samym siedzeniem zachęciła, więc się zarejestrowałam, wbiłam na parę tematów, poudzielałam się w zabawach i na sb.

 

2. Chciałabyś wrócić do początku istnienia forum?

Szczerze to... nie. Może teraz i aktywność jest mniejsza, ale cóż, dużo osób było które mnie dość irytowało, a teraz ich zwyczajnie nie ma. 

 

3. Jak widzisz przyszłość forum?

Nie umrze. Zawsze ktoś będzie, albo nowi albo starzy, będą siedzieć, chociażby na sb. Zresztą...zawsze jest o czym rozmawiać. A to nowe seriale, a to nowe gry. Nawet jeśli nie będzie to pisanie o MLP to na pewno inne tematy utrzymają forum. Zresztą nawet jeżeli serial przestanie wychodzić to i tak tematy o nim nie umrą. Wystarczy spojrzeć na inne fandomy, gdzie gra/film/serial/książka już nie wychodzi, a mimo to ciągle się utrzymują tematy.

 

4. Co ci się najbardziej podoba na forum, a co najmniej?

Podoba mi się to, że mogę napisać co uważam. Nie ma drugiej takiej stronki gdzie mogę się tak rozpisać chcąc nawiązać do szerszej społeczności. Mogę się podzielić swoimi dziełami też, powyżalać, pośmiać. Po prostu lubię siedzieć na sb nawet jak nic się tam nie dzieje, a nóż wejdzie ciekawy temat. Czego nie lubię? Cóż, parę rzeczy mnie irytuje tutaj. Na przykład moderacja, ale szczerze to nie chcę o tym pisać, bo to by wywołało niepotrzebny shitstorm.

 

5. Jakie tematy na forum lubisz najbardziej, zabawy, quizy, dyskusje, galerie, itd?

Tematy chyba dyskusyjne. Albo takie do chwalenia się czymś. Lubię mówić o tym co uważam, zresztą jak pisałam wyżej.

 

6. Czym się inspirowałaś, wybierając taki właśnie nick?

Sobą. Bo oba człony nawiązują do mnie.

 

7. Czy twój nick coś oznacza?

Oczywiście. Kapitan to nazwa (nie imię, ale tak go wszyscy nazywają, ponieważ swojego imienia nie zna) mojego OCka. Mojego najbliższego sercu OCka, który ma za sobą bardzo wiele lat, jakieś 7-8. Perv...cóż. Chyba można domyślać się co oznacza  Chociaż ten nick dawno wymyśliłam, nie wiem czemu akurat ta cecha charakteru mi wpadła do głowy, ale byłam młoda i głupia i chcąca znaleźć nick, który będę mogła użyć wszędzie, nie bojąc się, że będzie zajęty. Tak więc wyszło z tego PervKapitan.

 

8. Czy jest jakiś user za którym tęsknisz?

Jeszcze niedawno bym napisała, że jest to Chris, ale wrócił sam ;w; Na pewno parę fajnych osób było i zniknęło, ale specjalnie jakoś o tym nie pamiętam...

 

9. Jakbyś rozmawiała z osobą która jest anty brony?

Nie musi lubić tego co ja, bym mogła z nim rozmawiać. W liceum miałam koleżankę która była odwrotnością mnie, lubiła to czego ja nie i nie lubiła to co ja lubiłam. A była w paczce, z którą się trzymałam. Często rozmawiałyśmy i śmiałyśmy się razem. Także tego, jeśli by mi nie wytykał w każdym możliwym momencie, że tego nie lubi to raczej na luzie bym z nim rozmawiała. Szanuje innych ludzi, jeśli oni szanują mnie.

 

10. Nadal czujesz się częścią fandomu?

Nigdy nie czułam się częścią fandomu. Nie lubię się czuć częścią jakiegokolwiek fandomu, mimo że wiele uniwersum mnie kręci i przeglądam mnóstwo rzeczy z nich. Ale zwyczajnie nie robię nic w tym kierunku sama.

 

11. Co sądzisz obecnie o fandomie?

Fandom jak fandom. Najchętniej użyłabym brzydkich słów, ale to wywiad, więc nie wypada . Najgłośniej szczekają ci najbardziej kontrowersyjni, dlatego fandomy zawsze wyglądają negatywnie, szczególnie z zewnątrz. 

 

12. Powiedz proszę, udzielasz się w fandomie: rysujesz, piszesz opowiadania, tworzysz muzykę etc?

Nie bardzo. To znaczy mam swoją ponysonę, ale nie pielęgnuję jej tak jak swoje OCki. Jest narysowana, ma wymyśloną historię, ale rzadko ją wykorzystuje. Głównie jak widzę jakieś requesty kiedy ktoś rysuje  tylko kuce.

 

13. Byłaś już na jakimś meecie? Jeśli tak, to jaka była najdziwniejsza, najbardziej zwariowana sytuacja?

Niet. Chociaż były jakieś myśli by się wybrać.

 

14. Jaką postać z serialu lubisz najbardziej?

O cholera. To bardzo trudne pytanie. MLP niestety ma wiele wspaniałych i intrygujących postaci, mimo że na ogół są proste przez to że to serial dla dzieci. Nie wiem czy przejdzie to przez pytanie, ale wymienię parę. Jest to Luna, Chrysalis, Apple Jack, Derpy, Pinkamena i Sombra.

 

15. Która postać jest według ciebie najbardziej urocza?

Urocza? Oczywiście, że Chrysalis ^w^

 

16. Wiele osób ukrywa zainteresowanie serialem. Czy twoi najbliżsi wiedzą, że go oglądasz? A jeśli tak, to jak na to reagują?

Nigdy nie ukrywałam się z żadnym zainteresowaniem. Mimo że często reakcje ludzi są różne, ale to lubię w sumie. Moi rodzice wiedzą, że oglądam kucyki, wiedzą, że ogólnie interesuje się filmami animowanymi, więc i serialami też. Pewnie przywykli od tego, że jako dzieciak interesowałam się mangą i anime. A inni? W pracy raz menadżerka zobaczyła mój portfel w kucyki to powiedziała, że jest ładny xD Nie chwalę się tym na każdym kroku, ale jak ktoś spyta czy lubię to odpowiem zgodnie z prawdą. Do liceum chodziłam tego samego co Neon, na studiach też poznałam jednego brony, chyba też udzielał się na tym forum, ale nie pamiętam nicku.

 

17. Czy przed MLP udzielałaś się w jakieś grupie?

Rozumiem, że chodzi o coś typu fandom? Tak. Grupa mangi i anime, fandomy konkretnych tytułów anime, a także fandomy gier. 

 

18. Którą „wersję” podmieńców lubisz bardziej: złą czy zreformowaną?

Nie potrafię powiedzieć którą bardziej. Obie są śliczne i piękne

 

19. Wyobraź sobie, że możesz przenieść się do Equestrii na 24 godziny. Jaką rasę byś wybrała i co robiła? (Alikorn odpada).

Szczerze to jakoś niezbyt bym chciała. Co prawda kuc ziemny to moja ulubiona rasa, ale skoro bym miała możliwość latania w przestworzach (zakładając że bym potrafiła się posługiwać skrzydłami) czy używania magii (same here) to to ostatnie wydaje się najlepsze. Ale nie, w sumie wróćmy do kucyka ziemnego. Poszłabym pomagać na farmę AJ.

 

20. Jakie masz plany na najbliższą przyszłość?

Na najbliższą? Przeżyć dzień. A tak szczerze to nie wiem w ciągu ilu lat mam to zamknąć, ale niech będzie że skończyć szkołę, znaleźć lepszą pracę (najlepiej w kierunku szkoły) i zamieszkać z Uszatką.

 

21. Jaki jest twój ulubiony zespół/wykonawca?

Nie mam ulubionych zespołów ani wykonawców. Słucham muzyki generalnie. Każda może być porywająca. Nawet nie skupiam się na jednym czy dwóch gatunkach. Muzyka jest na tyle piękna że aż szkoda zamykać się w jednej. Od wszystkiego może zależeć co mam ochotę teraz słuchać.
 

22. Chciałabyś wrócić do okresu dzieciństwa?

Jedyne za czym ogromnie tęsknie z dzieciństwa to życie na wsi. Ale nie... mimo problemów dorosłego człowieka to cieszę się, że przeżyłam już etap szkolny.

 

23. Masz jedno życzenie do spełnienia. Jakie to życzenie?

Chyba zlikwidowanie u ludzi czegoś takiego jak społeczeństwo.

 

24. O czym najbardziej lubisz rozmawiać, na jakie tematy mogłabyś dyskutować godzinami?

O serii Metal Gear  Ogólnie o grach, które uwielbiam. O filmach, które uwielbiam. Ogólnie o swoich zainteresowaniach. 

 

25. Jak z reguły spędzasz wolny czas?

Jedzenie, picie, granie, leżenie, spędzanie czasu z partnerką, przyjacielem bądź rodziną.
 

26. Czy masz jakieś plany na wakacje?

Załatwić praktyki. Może w końcu i prawko...

 

27. Jakie filmy i gry są twoimi ulubionymi?

Od gier zaczniemy. Na pierwszym miejscu jest seria Metal Gear. To co będę następne wymieniać kolejność nie ma znaczenia, ale są to: seria Dark Souls, Undertale, Shadow of the Colossus, Amnesia (obie części), seria Tomb Raider (od 1 do Underworld), Portal (obie części), Crypt of the Necrodancer, Shovel Knight.
Chociaż wielu pewne pomyśli że jak tyle może być ulubionymi to odpowiedź jest prosta. Grałam w tyle gier, że ciężko było ograniczyć się do małej ilości i naprawdę te wszystkie są moimi bardzo ulubionymi i przeżywałam z nimi tyle, że chce je wszystkie wyróżnić. I tak nad wieloma którymi się zastanawiałam pominęłam.

A co do filmów to będzie ciężko, bo tak naprawdę nie zastanawiałam się nad tym za bardzo, ale jedziemy. Seria Harry Potter, trylogia Władcy Pierścieni, Dolarowa Trylogia ("Za garść dolarów", "Kilka dolarów więcej", "Dobry, zły i brzydki"), Księga Życia, W głowie się nie mieści, Obecność (obie części), Shrek (3 części), Zielona Mila, Przygoda na Antarktydzie, Jak Wytresować Smoka (obie części), Mulan, Rango, Transformers i Piraci z Karaibów.

Ughh....filmów animowanych jest tyle wspaniałych, że niemal spociłam się wybierając te naj naj. Jesteście okrutne CMC ;______;

 

28. Jakie horrory najbardziej lubisz i przy jakim się najbardziej wystraszyłaś?

Oglądałam bardzo dużo horrorów. Najbardziej lubię te związane z duchami, demonami, zjawiskami paranormalnymi. Po prostu nie o mordercach czy wilkołakach/wampirach. Przy którym najbardziej? Ciężko stwierdzić, bo teraz ogólnie przez to że oglądałam już tyle horrorów to nieco mniej się boję. Ale ostatnio najbardziej chyba bałam się na Obecności 2. Ten demon był tak cudownie zrobiony. A to jeśli chodzi o filmy. Bo gier to NOPE. Za bardzo się boję i tutaj obojętnie jaki horror. Na trzeźwo w ogóle nie potrafię w nie grać, za bardzo się boję. Ale lubię oglądać jak ktoś gra. Najlepiej Uszatka.

Też kocham horrory, nie ważne, czy to gra, książka, czy film :sweetiebelle:

 

29. Lubisz czytać, jeśli tak, to jakie książki?

Nie bardzo. Jestem głupim człowiekiem i nie czytam C:

 

30. Interesujesz się owadami, od kiedy i dlaczego właśnie nimi.

Od kiedy? Właściwie to od dzieciństwa. Co prawda chyba każdy jak był mały to zbierał "robaczki", przyglądał im się i obserwował, ale u mnie to zostało. Owady i ogólnie stawonogi mnie kręcą, według mnie potrafią być one piękne. Piękniejsze niż chociażby jakiś chomik. 

 

31. Ile już stworzyłaś OCków i od kiedy je tworzysz?

Uhh... Jakieś 8-9 lat będzie już tworzenia OCków, własnych postaci. Nie zliczę tego, bo zwyczajnie ciężko. I nie przypomnę sobie o wszystkich. Ale ja swoje własne uniwersum stworzyłam, także chyba zrozumiałe ^^

 

32. Czy piszesz jakieś fanfiki, albo masz jakieś ulubione?

Nie piszę, ponieważ nie potrafię w sztukę pisania. To znaczy...niby potrafię, ale nie mam do tego cierpliwości. O wiele lepiej mi się role-playuje. Mimo że mam bardzo wiele pomysłów na fanficki tu jednak nie potrafię tego wykorzystać. Dość przykra sprawa...
 

 

Dziękujemy za poświęcony czas i za szybką odpowiedź. cały zespół :cmc:

Edytowano przez BiP
  • +1 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2017 o 12:16, Gray Picture napisał:

@PervKapitan Mogłabyś to rozwinąć? :)

Oczywiście. Zastanawiałam się czy nie zrobić tego w samym wywiadzie, ale jakoś zrezygnowałam.

Przede wszystkim zacznę od tego, że jestem człowiekiem, który ceni sobie przede wszystkim siłę argumentu.

Na pewno nie jeden z was miał tak, że chciał coś zrobić, powiedzieć, ale powstrzymała go myśl, że przecież inni będą na to krzywo patrzeć, inni tego nie zaakceptują. Nawet jeśli było to podświadome, na pewno każdy w mniejszym albo większym stopniu tego doświadczył. Ja także, na pewno nie raz, ale to właśnie dlatego, że presja społeczeństwa czasami jest zbyt silna.

 

Ludzie muszą gadać, nie zastanawiają się w ogóle po co i czemu, po prostu "bo tak",  "bo tak inni myślą", "bo wszyscy tak robią". Bo tak społeczeństwo już się ukształtowało i odchyły są zawsze komentowane i na ogół właśnie negatywnie.

Oczywiście od razu proszę nie wpajać w moją wypowiedź żadnej ideologii. Ale podam parę przykładów, które mnie denerwują.

Co komu przeszkadza, że jedna kobieta kocha drugą kobietę i chce z nią żyć do końca swojego życia? Jaki argument jest za tym, żeby tym kobietom grozić bardzo nieprzyjemnych rzeczy? Co to drugiemu człowiekowi przeszkadza, że ktoś jest SZCZĘŚLIWY? Jak dla mnie jest to zwyczajnie niepojęte. Próbują to tłumaczyć jakimiś niżami, chorobami, kiedy to wszystko naukowo zostało udowodnione, ale przecież oni wiedzo lepiej.

Ale zejdźmy na mniej kontrowersyjne tematy, bo nie chcę tutaj shitstormu, szczególnie że jakby nie patrzeć to temat trochę o mnie. Równie mocno mnie boli kwestia ludzi do zwierząt. Niby każdy kocha zwierzęta (no ok, są wyjątki), ale tak naprawdę większość tych osób na nich nie zna się. Większość tak bardzo obwieszcza wszędzie, że kocha zwierzęta, a tak naprawdę to ogranicza się do tego, co ma futerko, ewentualnie piórka. Nie no, przecież jeszcze można rybkę kupić, nawet nie myśląc o tym jakie ta rybka ma wymagania. Ale każdy rodzic, którego nie stać i nie ma warunków na pieska czy kotka musi kupić rybkę! Ignorancja ludzi na temat zwierząt jest okropna. Dla większości wąż zabija wzrokiem. Niedawno był artykuł, że gość niósł w pojemniku węża zbożowego (gatunek bardzo mały, nieco większy niż nasz zaskroniec, nie posiada jadu) jadąc mpk we Wrocławiu. Pasażer jadący obok niego zgłosił to kierowcy, że gościu trzyma węża, a on się boi węży, więc mężczyzna został wyproszony (!!!!) z autobusu. Co z tego, że był trzymany zgodnie z regulaminem. Bo człowieczek się bał. Ja się zastanawiam czy gdybym zgłosiła, że boję się psów to by wyprosił właściciela psa (nie wspominając już o tym, że pies w kagańcu potrafi zrobić więcej krzywdy od takowego węża). Raz na jakimś forum w ogóle wyczytałam, że świerszcz to nie jest stworzenie. Często widuje posty ludzi, którzy wymądrzają się na temat wielu zwierząt nie mając zerowego pojęcia o nich.

 

To samo z wypuszczaniem kotów. Liczne badania wskazały na to, że wypuszczane koty często zabijają gatunki chronione (płazy, gady i ptaki, bo tam myszy to pół biedy). Na ogół taki kot nawet tej zdobyczy nie zje. Kociary wypierają się, że przecież ich pupilek musi (!) się wybiegać i polować, bo to w jego naturze (a jak karmisz węża myszami czy królikami to jesteś pojebanym mordercą). NIE, to nie jest w jego naturze. Nawet kawalerka koty wystarczy, by się wybiegał. No ale skoro ludzie tak robili od lat, to po co to zmieniać? Badania? Pfff...przekupione...

Chociaż sprawa z tymi rzeczami bardzo powoli, ale zmienia się. Dużo osób ciągle stara się z takimi osobami dyskutować i minimalne skutki to daje.

Ale pomyślcie sobie teraz na przykład o przeklinaniu...

 

"Ku*wa" to przecież zwykłe słowo, częściej używane raczej jako wyrażenie jakichś emocji niż obrażenie kogoś. Tak samo "ja pie*dole". Dlaczego tak bardzo zwracamy uwagi na jakieś słowa, które w sumie znaczenie mają takie, że po prostu wyrażają jakąś emocję? Dlaczego to jest takie straszne? Czemu na wielu forach i stronach społecznościowych jest zabronione przeklinanie, a pisanie "zabij się" "niech Twoi rodzice zginą na raka" nie? 

Kolejny przykład do stereotypy. Tutaj akurat są one bardzo często trafne, ale jeżeli coś odchodzi od stereotypów to niestety patrzy się na to krzywo. Kobieta z męskimi zainteresowaniami? Najczęściej matka ma z tym problemy bądź koleżanki wyśmiewają. Ale traz pomyślcie sobie...mężczyzna z kobiecymi zainteresowaniami! Od razu już wyzywany. Ubierze różową koszulę? Pedał. Nienormalny jakiś. Kurde, to jest tylko kolor! Jak pisałam, nie chce żebyście myśleli że rzucam tutaj ideologiami, bo to zupełnie co innego. Obie płcie są inne, badania pokazują w czym kobiety są lepsze, w czym mężczyźni i to jest fakt. Ale to, że ktoś odbiega od normy to nie znaczy, że jest źle. No chyba, że jest jakiś ku temu argument, że dzieje się źle, dzieje się krzywda.

 

To tylko parę przykładów, które mi przyszły teraz do głowy. Ale jest ich naprawdę mnóstwo. W sumie tak szczerze to nie wiem czy serio bym chciała usunięcia społeczeństwa...to ma swoje plusy, ale niestety bardzo wiele rzeczy mnie w tym denerwuje, bo niestety ludzie patrzą na innych, zamiast zerknąć na argumenty czemu. Jeśli jeden pogląd masz "lewicowy" to według niektórych już jesteś lewakiem, chcesz zabijać i jeść płody. To samo działa w drugą stronę. Ludzie lubią przesadzać, kłócić się, wyzywać, zamiast kogoś spytać dlaczego ktoś tak uważa, a nie inaczej, żeby wysłuchać argumentów, podać swoje. Często właśnie też wplątanie wszędzie ideologii czy polityki, bo zrobili 13-tego Doktora kobietą i to jest spiseg, illuminati i reptilianie.

 

@PervKapitan Dodałem odstępy żeby było przyjemniejsze dla oka. Mam nadzieję, że się nie obrazisz :) 

Triste

Edytowano przez Triste Cordis
Dodano kilka "enterów"
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno wywiadów nie czytałam, ale widzę, że bardzo się rozwinęły. Kiedy pomysł raczkował, jeszcze przed reformą działów, pytań było o wiele mniej. Pamiętam to ze swojego wywiadu ^^ 

 

W sumie rzeczywiście wszystko co tu napisałaś już nie raz przegadałyśmy :aj5: Ale i tak się ciekawie pisało :3 Lubię czytać o twoich myślach, poglądach i tak dalej~ W sumie szkoda, że w samym wywiadzie nie podrzuciłaś choć jednego przykładu z tym społeczeństwem, bo mądre rzeczy prawisz, a pewnie nie każdemu kto przeczyta wywiad będzie się chciało czytać jeszcze ten jeden dodatkowy post. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Uszatka napisał:

Dawno wywiadów nie czytałam, ale widzę, że bardzo się rozwinęły. Kiedy pomysł raczkował, jeszcze przed reformą działów, pytań było o wiele mniej. Pamiętam to ze swojego wywiadu ^^ 

One co jakiś czas zmieniają formę, raz zadajemy pytania jako :cmc: i dodajemy też ich komentarze pod odpowiedziami, a innym razem jako opiekunowie działu. Przy twoim wywiadzie, było nas tylko dwóch, więc i pytań było ciut mniej, po za tym, teraz mamy listę z pytaniami ogólnymi, do których dopisujemy po kilka indywidualnych do danej osoby. U ciebie, wymyślaliśmy wszystko na miejscu.

 

8 godzin temu, Uszatka napisał:

W sumie szkoda, że w samym wywiadzie nie podrzuciłaś choć jednego przykładu z tym społeczeństwem, bo mądre rzeczy prawisz, a pewnie nie każdemu kto przeczyta wywiad będzie się chciało czytać jeszcze ten jeden dodatkowy post. 

Zawsze mogę to przekopiować. Jak Perv zechce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2017 o 11:05, BiP napisał:

Słucham muzyki generalnie. Każda może być porywająca. Nawet nie skupiam się na jednym czy dwóch gatunkach. Muzyka jest na tyle piękna że aż szkoda zamykać się w jednej. Od wszystkiego może zależeć co mam ochotę teraz słuchać.

 

Tak było. Polecam tego Allegrowicza :VVV

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ShillForShekels napisał:

1. Jak to wyjaśni fabuła? I to nie jest tylko kwestia zmiany płci, jakby 13. Doktor był czarny, Azjatą, HIndusem czy nawet dzieckiem to też byłyby kontrowersje, bo wyjaśnienie w stylu "o coś się zepsuło przy regeneracji" nie zadowoli nikogo.

że się wtrącę, może średnio na temat wywiadu, acz pośrednio się do niego odniosę w kwestii 13 Doctor oraz tego jak wyjaśni to fabuła. Już dawno zostało powiedziane, że Władcy czasu mają 50% szans na zregenerowanie się w kobietę. Mówił o tym 3, 11 i 12 Doctor. Zostało także powiedziane, że niektórzy Władcy czasu większość życia spędzają jako kobiety, by w którymś momencie zregenerować się w mężczyznę. I jesszcze odniosę się do drugiego zarzutu, w którym to Moffatowi się nic nie chce, Moffat odchodzi z pozycji showrunnera Doctora Who i jego miejsce zajmuje Chris Chinball  Co do samego wywiadu, cóż nie dowiedziałem się w sumie niczego, czego nie dowiedziałbym się rozmawiając z Perv na sb, acz kilka rzeczy zostało rozwiniętych, co mnie w sumie cieszy. Pytania są uniwersale fakt, acz jest kilka personalnych, co w sumie też cieszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sosna Ja wiem jak to wygląda z Władcami Czasu, inaczej bym tematu nie poruszała :P

O to właśnie chodzi, ludzie nie wiedzą, kłócą się i wmawiają ideologie.

Swoją drogą ze wszystkich uniwersów jakie znam to właśnie jedna żeńska postać jest najbardziej "badassową" postacią.

 

Mało personalnych, zapytali o to co mogli mnie zapytać znając mnie tylko powierzchownie. Jeśli ktoś ma lepsze pytania to zapraszam do ich zadania, chętnie zresztą odpowiem. Jestem osobą łakomą na pytanka ^w^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda post został ukryty przez admina, ale jedno muszę skomentować. Chodzi mi o: "sam wywiad miałki, ale dlatego, że pytania takie jak ze szkolnej gazetki - co czytasz, co oglądasz, w co grasz itp. Takie banały trochę. O wiele ciekawszy jest post pod wywiadem". 

 

@ShillForShekels Dzięki za komentarz, ale pamiętaj proszę, że:

1. Wywiad przeprowadza Znaczkowa Liga, czyli źrebięta. W takiej sytuacji trudno zadawać pytania filozoficzne (czy dusza istnieje, co czyni człowieka człowiekiem, co czyni istotę "osobą" itd.), dotyczące polityki, wychowania dziecka (stosować kary cielesne?), botaniki (śpiewać paprotkom?)  itd. Pewnie, takie wywiady może i byłyby ciekawsze, ale należy pamiętać kto je przeprowadza.   

2. Osoby z którymi przeprowadzamy wywiady to nie celebryci. Wiemy o nich tyle, ile mają napisane w profilu + ewentualna znajomość danej osoby. 

3. W tym temacie możesz zamieścić swoje sugestie. Co byś zmieniła, jakie pytania chciałabyś przeczytać itp. 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...