Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Złote Przeboje Działu AppleJack


Fayer Storm 26

Recommended Posts

Witam was bardzo serdecznie w tym nowym temacie.  Tutaj będziecie mogli dzielić się z innymi piosenkami country których ostatnio słuchaliście.  A jeżeli nie znaleźliście takich to też mogą być o rodzinie.  A i proszę trzymać się tych wytycznych.  Bo nie chce kłótni z opiekunem działu Vinyl i Octavi.

AJ: Bo wiecie kochani chciałabym żeby wam tu dobrze mijał czas. Więc pomyślałam że trochę muzyki się przyda. A nie ma lepszego rodzaju jak dobre country.

A i to nie koniec najlepsze piosenki według waszego uznania trafią na jabłkową listę przebojów. 

Skoro już przeszliśmy już formalności to pora ruszyć z kopyta i jazda  yyyha 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anoax ten pierwszy remix u góry bo nawet może być. Ale resztę  usuń nie że nie lubię ale starajcie się szukać country lub coś związanego z rodziną jak mówiłem. A jak w ostateczności to może być o appljack ale max 1 ale potem coś z tych tematów  o których wspominałem. A jak chcecie więcej piosenek z appljack  to też już nie country ale od biedy o kowbojach czy o dzikim zachodzie. 

A teraz trochę dla luzu pioseneczka 

 

Edytowano przez Fayer Storm 26
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobra koniec tej ciszy nocnej. Pora rozbujać tą stodołę. Niechaj parkiet płonie od tupotu teksańskich butów. Więc icha.

Dobra myślicie że jak country to do  ameryki dzwonić. A to błąd  nie doceniać iinych. Więc przedstawiam gang Marcela. 

Dobra teraz z ameryki. Bo przyznajmy szczerze trzeba też wrócić do klasyku panowie.

A jak komuś się nie podoba to mogę usunąć przed ostatnie wideo.Jak komuś to przeszkadza. 

A teraz czas na western. Tam gdzie bez rewolwera  nie jak się obejść. 

 

Edytowano przez Fayer Storm 26
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...