Sign in to follow this  
Fayer Storm 26

Złote Przeboje Działu AppleJack

Recommended Posts

Witam was bardzo serdecznie w tym nowym temacie.  Tutaj będziecie mogli dzielić się z innymi piosenkami country których ostatnio słuchaliście.  A jeżeli nie znaleźliście takich to też mogą być o rodzinie.  A i proszę trzymać się tych wytycznych.  Bo nie chce kłótni z opiekunem działu Vinyl i Octavi.

AJ: Bo wiecie kochani chciałabym żeby wam tu dobrze mijał czas. Więc pomyślałam że trochę muzyki się przyda. A nie ma lepszego rodzaju jak dobre country.

A i to nie koniec najlepsze piosenki według waszego uznania trafią na jabłkową listę przebojów. 

Skoro już przeszliśmy już formalności to pora ruszyć z kopyta i jazda  yyyha 

• Upvote 1

Nie wiem czy to się zalicza... :/ 

Spoiler

Jak coś usunę :3

Edited by Anoax
  • Upvote 2

22 minuty temu, Anoax napisał:

Nie wiem czy to się zalicza... :/ 

Odkryj ukrytą treść

Jak coś usunę :3

Uwielbiam ten remix :D<3 

@Anoax ten pierwszy remix u góry bo nawet może być. Ale resztę  usuń nie że nie lubię ale starajcie się szukać country lub coś związanego z rodziną jak mówiłem. A jak w ostateczności to może być o appljack ale max 1 ale potem coś z tych tematów  o których wspominałem. A jak chcecie więcej piosenek z appljack  to też już nie country ale od biedy o kowbojach czy o dzikim zachodzie. 

A teraz trochę dla luzu pioseneczka 

Edited by Fayer Storm 26

Dobra koniec tej ciszy nocnej. Pora rozbujać tą stodołę. Niechaj parkiet płonie od tupotu teksańskich butów. Więc icha.

Dobra myślicie że jak country to do  ameryki dzwonić. A to błąd  nie doceniać iinych. Więc przedstawiam gang Marcela. 

Dobra teraz z ameryki. Bo przyznajmy szczerze trzeba też wrócić do klasyku panowie.

A jak komuś się nie podoba to mogę usunąć przed ostatnie wideo.Jak komuś to przeszkadza. 

A teraz czas na western. Tam gdzie bez rewolwera  nie jak się obejść. 

Edited by Fayer Storm 26

Zawsze mi się kojarzy z rodziną Apple. Ta piosenka jest po prostu wspaniała. Tak bardzo przywodzi mi na myśl Boba Dylana, że aż szok. 
Polecam każdemu, kto lubi takie klimaty~^^