Skocz do zawartości

Villainous


PervKapitan

Recommended Posts

Ano, większy udział Fluga i Dementii jest zdecydowanie na plus. Ciekawi mnie, czy to wynik jeszcze zwykłego eksperymentowania z formułą, czy może już działanie bardziej pod wpływem czynniku zewnętrznego w postaci opinii widzów. Mam nadzieję, że seria jest na właściwej ścieżce.

A Flug na końcu... brr :celgiggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z wami oboje~ No może poza tym, że nadal najbardziej lubię Black Hata, ale fakt, Flug na końcu świetny~ Cały ten odcinek świetny :D Zwłaszcza to jak w pewnym momencie BH się poddał i sobie poszedł. Liczę na to, że taka forma, gdzie nie ma samego gadania Black Hata, a udział w odcinku biorą też Flug, Dementia i 5.0.5 się utrzyma. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

No i jednak nie uniknąłem posta pod postem, heh. Czas na Niesamowity Świat Villainous!

 

Spoiler

 

Trochę mnie martwi deklaracja Black Hata, ale to trzeba poczekać kolejny miesiąc, żeby zobaczyć, jak to dalej będzie wyglądać.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mam nadzieję, że pięć dni to wystarczający odstęp czasu pomiędzy postami. 

 

¡Hola, fani Demencji! Wasza ulubiona geco loco chica atakuje z własnym shortem!

 

Spoiler

 

Ten thumbnail jest boski. I see what you did there, heh.

 

Szkoda, że tylko shortem, ale i tak jest cudny. Plus, skoro Flug de facto ostatnio kradł dłuższe odcinki dla siebie, może Demencja też dostanie więcej uwagi? Widać, że marka ma się dobrze, ludzie wciąż uwielbiają. I po co Trump chce ten mur stawiać? ¡Viva Mexico!

Edytowano przez Malvagio
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wolę takie króciutkie shorciki od odcinków, w których opowiadają o złych postaciach z kreskówek, a fajnie, że swój własny shorcik dostała postać inna niż Black Hat. Chętnie poznam ich wszystkich jak najlepiej ^^ No, może poza 5.0.5...wygląda słodko, ale to jedyne co mogę o nim powiedzieć, jest przesłodzony i bez charakteru, mogliby nieco popracować nad postacią o ile zechcą pójść w kierunku fabuły. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chętnie bym zobaczył jakiś short z 5.0.5, żeby posłuchać tych wszystkich "wypowiedzi", jakie wyrzucałby z siebie Markiplier, heh.

 

I ciekawostka! Przeglądałem komentarze i komuś udało się nie tylko zatrzymać filmik w odpowiednim momencie, ale nawet miał cierpliwość, by przeczytać wiadomość, jaka pojawia się na jednej klatce pod koniec. Ja zrobiłem screena, ale to tyle, heh.

 

Spoiler

pnulSpN.png

 

The Black Hat Organization request your presence to join us in celebrating a special moments for the organization May 15th. 


Czyżby faktycznie zbliżało się coś większego?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Lekka obsuwa, ale tłumaczenie w końcu się pojawiło - Demencja znowu kradnie show dla siebie, heheh (a jest też trochę "ołułołu" w wykonaniu 5.0.5!). Swoją drogą - to chyba pierwszy odcinek, w którym jest też minifabuła oprócz dyskutowania o złolu miesiąca (tym razem padło na Vilgaxa z Ben10).

 

Spoiler

 

 

I czekamy na maj! :celgiggle:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziś sobie w końcu nadrobiłam odcinki. I powiem, że nawet te nawiązujące do innych kreskówek bardziej mi się podobają niż wcześniejsze, cieszę się, że przy tym rozwijają postacie Blackhatowe, więc jak najbardziej na plus.

Oni wszyscy są świetni, jednak i tak już najbardziej lubię Fluga i raczej tak zostanie :D Ta jego kolekcja samolotów xD jakby ktoś nie pamiętał, słowo flug z niemieckiego znaczy lot (czy tam samoloty). Ogólnie jest nerdowskim naukowcem, a takie postacie zawsze darzę ogromną sympatią. Dementia nie zostaje jednak w tyle. Jest urocza, zwariowana, i GADZIA :3 Jej podboje do Black Hata są zabawne, chociaż na dłuższą metę można z tego stworzyć smutny i poważny wątek (o ile ten serial kiedykolwiek w takim kierunku pójdzie, fajnie by było). Black Hat ma aż aurę zajebistości i bycia ZUYM. Po prostu genialnie stworzony, a jego esencję idealnie oddaje to, że ten kwiatek użyty na Black Hacie zwiędł.

Co do 5.0.5. to ciągle mam to samo zdanie - za mało go i nie widzę żadnego rozwoju tej postaci, przez co tak średnio się podoba.

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Znalazłam to dzisiaj przypadkiem na you tubie. W opisie jest napisane, że to ponoć storyboard do odcinka, który nigdy nie zostanie zanimowany, a szkoda, bo byłby jednym ze śmieszniejszych. 

 

Spoiler

 

 

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dosyć przypadkowo wyczaiłem nowy odcinek, bo się zupełnie nie spodziewałem. Chwilowo nie miałem czasu go obejrzeć, więc opinie wrzucę później. Na razie widziałem tyle, że villainem miesiąca jest AKU, ZMIENIAJĄCY POSTAĆ WŁADCA CIEMNOŚCI, KTÓRY ROZPĘTAŁ NIEWYPOWIEDZIANE ZŁO! :sombra:

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Rocznicowy shorcik. Bardzo krótki shorcik.

 

Spoiler

 

Cóż, no spodziewałem się jednak czegoś więcej, jakiejś Wielkiej Rzeczy, Big Revealu, czy czegoś. Smutek. Choć sam shorcik ładny.

A tamtego z Aku wciąż jeszcze nie obejrzałem, zrobię to pewnie jutro, to zedytuję posta, żeby dodać opinię.

 

EDIT: Ok, obejrzałem tamten odcinek i muszę powiedzieć, że był CUDNY. Być może nie najlepszy ze wszystkich, ale stawiam go naprawdę wysoko. Mnóstwo mniejszych lub większych smaczków, relacje Black Hata i Aku, no i sposób traktowania tego ostatniego - piękne. A Flug i Demencja (Demencja!) trzymają swój wysoki poziom. A występ gościnny na koniec pozamiatał :celgiggle:

CHCĘ WIĘCEJ! Dlaczego na rocznicę była tylko taka maleńka rzecz, smutek!

Edytowano przez Malvagio
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden niezanimowany komiks i jeszcze bardziej szkoda niż przy tym ostatnim, bo jest po prostu świetny :D Choć niestety źle nagrano obraz, bo komuś ręka latała okropnie :v 

 

Spoiler

 

Spoiler

Mina Black Hata, gdy zobaczył 5.0.5 i to jak zwymiotował to torby Fluga = bezcenne <3 

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłem w końcu tamten niezanimowany komiks i zgadzam się, wielka szkoda, że nie zrobili tego odcinka. A inna sprawa - kurczę, że ludzie lubią Villainous i Black Hata, to wiedziałem (i sprawa jasna) ale żeby aż takie piski za każdym razem, gdy się odzywa? "It feels so good to be bad" pełną gębą, heh.

 

(Tak, wiem, spróbowaliby NIE piszczeć, to by dopiero zobaczyli, heh :sombra:)

 

Odcinka ze Stevenem chyba niestety nie obejrzę, bo muszę w końcu ogarnąć ten serial, a obawiam się ewentualnych spoilerów. Założę sobie z góry, że odcinek cudowny - zresztą, kaman, ten thumbnail już to ostro sugeruje. I dorzucę obrazek!

 

Spoiler

6edd1c92a8589efba4cf1588c395b267.jpg

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Piękne! Występ Fluga strasznie creepy jak na fakt, że tylko tam przechodzi przez ten korytarz z listą... choć nie tak, jak ten pokój.

Swoją drogą, czy ja tam wśród wypoczywających dobrze widziałem gościa z Kobry od GI Joe, heh? 

 

Mały edit: chciałem znaleźć obrazek z 5.0.5, żeby jakąś różnorodność większą wprowadzić i... co ja znalazłem...

Spoiler

68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e617773

 

Edytowano przez Malvagio
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Parampampam, pojawił się już nowy odcinek, znaczy wersja z napisami, bo oryginał był już wczoraj. W tym miesiącu Black Hat zajmuje się villainem ze Zwyczajnego Serialu i niestety nie mogę przez to obejrzeć tego odcinka, bo w sumie nie chce mi się spoilerować sobie zakończenia. Znaczy wydaje mi się, że ten koleś był z nim związany, czy coś.

 

Spoiler

 

 

Ale jako że nie mam opinii co do tego odcinka, to dorzucę takiego arta, a co!

 

Spoiler

lil__jack_by_rossmaniteanzu-dbi8gci.jpg

To Black Hat odpowiada za pytona z Wisły, można się było spodziewać!

 

PS Z każdym kolejnym zaglądnięciem na jej deviantarta coraz bardziej lubię tę autorkę. Najpierw rysowała nałogowo Sombrę (i Krysię w sumie też), zaczęła robić mnóstwo artów z Villainous, a teraz jeszcze zauważyłem, że wrzuciła trochę Variana z Zaplątanych. Perfetto!

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Sroga obsuwa, ale nie miałem coś ostatnio czasu się rozglądać. Praca, Zelda, Zelda, Zelda... heh. Tak, czy inaczej, w odcinku sierpniowym Black Hat bierze się za Klan Na Drzewie. Sam jeszcze nie oglądałem, ale jak już wrzucam, to na pewno nadrobię później.

 

Spoiler

 

 

A na razie dorzucę jeszcze kolejny obrazek RossmaniteAnzu, z najbardziej nikczemnym Flugiem.

 

Spoiler

_u___colored_version__by_rossmaniteanzu-

 

Edytowano przez Malvagio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, pozwolę sobie wrzucić kolejnego posta, bo są nowe rzeczy, więc ATTENZIONE! Parę dni temu pojawił się... TEASER! Coś się najwyraźniej kroi! :sombra:

 

Spoiler

 

 

I to kroi naprawdę, bo jak obejrzałem też teraz ten odcinek z Klanem Na Drzewie (całkiem niezły swoją drogą, Flug już naprawdę totalnie nie jest żadną ciapą, to villain pełną gębą; no i trochę uwagi dostał też 5.0.5, choć podejrzanie milczał; szkoda, bo liczyłem na mamrotanie Marka) to pada tam, że to ostatni "filmik szkoleniowy", czy jak to tam określono. Znaczy najwyraźniej nie będzie już więcej omówień innych złoli.

 

PS Ale doktora Mengele to się nie spodziewałem...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...