Skocz do zawartości

Nowa członkini na stronie :3


Meg Shy

Recommended Posts

Ohayo. 

Nazywam się Madzia i mam 14 lat. Po wakacjach będę w 3 gimnazjum.  Mieszkam w mieście, które nie grzeszy urodą (czyt. W przemyślu, nie polecam.) 

Kucyki oglądam od najmłodszych chwil życia, a w fandomie jestem od kilu lat. 

Z natury jestem spokojną osobą, interesuję się sztuką, muzyką i literaturą. Oczywiście KOCHAM kucyki, oraz anime i kreskówki. Jestem dość nieśmiała, więc zanim zacznę się udzielać na forum może chwilę minąć. 

Od 7 mają tego roku nie jem mięsa, ale za to kocham słodycze. ♡

Mam nadzieję, że szybko się przełamię i będziemy mogli razem rozmawiać c:

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Triste Cordis napisał:

Też ma 14 lat? :twilight7:

@Meg Shy Witam na forum. Wypadałoby o coś zapytać. Oglądałaś lub/i Gravity Falls (Wodogrzmoty - co za tytuł :twilight6:) lub Star vs. Forces of Evil?

Oczywiście c: Niestety jeżeli chodzi o drugi sezon, to nie miałam jak go oglądać, ponieważ nie był emitowany na DisnayXD. Obie kreskówki są świetne i muszę je jak najszybciej nadrobić. :3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Meg
Literatura powiadasz? Jakieś ulubione tytuły?
Zapoznaj się z regulaminem (przynajmniej pobieżnie, ja sam tu koczuję od paru lat i żem się przez to nie przebił :rainderp: ) żeby się przyjemniej funkcjonowało, zarówno nam jak i Tobie. 
Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś ciekawego. Miłego buszowania~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ten sam wiek, tak samo się przywitała (czyt. Ohayo), kucyki oglądasz tak długo jak ja i wegetarianka też od +/- tego samego czasu. Chyba znalazłam bliźniaczkę! Mindblow! :soawesome:

Spoiler

597a75055c74c_RD-22_08_2017.thumb.jpg.de6e82c465cbeb833fa579cfb270edb1.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kisieleeqq napisał:

Kurde, ten sam wiek, tak samo się przywitała (czyt. Ohayo), kucyki oglądasz tak długo jak ja i wegetarianka też od +/- tego samego czasu. Chyba znalazłam bliźniaczkę! Mindblow! :soawesome:

  Ukryj treść

597a75055c74c_RD-22_08_2017.thumb.jpg.de6e82c465cbeb833fa579cfb270edb1.jpg

 

Hej Psst! Patrz pw Kisielek ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kruczek napisał:

Witaj, Meg
Literatura powiadasz? Jakieś ulubione tytuły?
Zapoznaj się z regulaminem (przynajmniej pobieżnie, ja sam tu koczuję od paru lat i żem się przez to nie przebił :rainderp: ) żeby się przyjemniej funkcjonowało, zarówno nam jak i Tobie. 
Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś ciekawego. Miłego buszowania~

Hejo ^^

Literatura jest piękna. Stare i nowe książki ciągną mnie do siebie ja magnez. Z starszych mogę polecić "Balladynę" autora Juliusza Słowackiego. Z dzisiejszych książek bardziej idę w fantastykę. Polecam "Eragon" Christophera Paolini, czy "Prawdodziejka" Susan Dehnard, którą aktualnie czytam. Również czytam o dzieciach bogów (#TeamPercy)

Znalazłam kilka ciekawych tematów na forum  :3

Dziękuję :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kisieleeqq napisał:

Kurde, ten sam wiek, tak samo się przywitała (czyt. Ohayo), kucyki oglądasz tak długo jak ja i wegetarianka też od +/- tego samego czasu. Chyba znalazłam bliźniaczkę! Mindblow! :soawesome:

  Odkryj ukrytą treść

597a75055c74c_RD-22_08_2017.thumb.jpg.de6e82c465cbeb833fa579cfb270edb1.jpg

 

Aaaa :fshug:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj cukiereczku w naszych skromnych progach~ :enjoy: Zadam ci kilka pytań, bo wszyscy lubią jak się im zadaje pytania~ 

 

1. Jaka jest twoja ulubiona postać? Po avku wnioskuję, że Fluttershy, ale może jakaś inna? 

2. Jakie najbardziej lubisz anime? Ostatnio co prawda już żadnych nie oglądam, ale będąc w gimnazjum też za nimi szalałam~ 

3. Czytałaś może "Wiedźmina", albo serię Siedmiu Królestw (Król Demon, Wygnana Królowa, Tron Szarych Wilków i Karmazynowa Korona"? 

4. Z czym wiążesz swoją przyszłość? :3 Mam na myśli szkołę/ły po gimnazjum. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...