Skocz do zawartości

Nowa członkini na stronie :3


Meg Shy

Recommended Posts

1 godzinę temu, Uszatka napisał:

Witaj cukiereczku w naszych skromnych progach~ :enjoy: Zadam ci kilka pytań, bo wszyscy lubią jak się im zadaje pytania~ 

 

1. Jaka jest twoja ulubiona postać? Po avku wnioskuję, że Fluttershy, ale może jakaś inna? 

2. Jakie najbardziej lubisz anime? Ostatnio co prawda już żadnych nie oglądam, ale będąc w gimnazjum też za nimi szalałam~ 

3. Czytałaś może "Wiedźmina", albo serię Siedmiu Królestw (Król Demon, Wygnana Królowa, Tron Szarych Wilków i Karmazynowa Korona"? 

4. Z czym wiążesz swoją przyszłość? :3 Mam na myśli szkołę/ły po gimnazjum. 

Hejo ^^

1. Tak, jest nią Fluttershy. Drugą moją ulubioną postacią jest Luna. Do pierwszej z nich mam bardzo podobny charakter.

2. Z gatunku to akcja, dużo krwi (XD), czy magia. Min. SnK, Naruto i Fairy Tail. Ale lubię też niektóre romanse i dramaty- Angel Beats ♡

3. Niestety nie czytałam, ale kiedy bede miała czas chętnie poczytam Wiedźmina :3

4. Technikum plastyczne na wydziale projektowania ubrań *^*

Projektuje ubrania od 2012 roku. Modą jednak zaczęłam się interesować już w przedszkolu i mam jedną zabawną sytuację. Jeżeli będziecie chcieli, to będę mogła ją opowiedzieć :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Meg Shy napisał:

Technikum plastyczne na wydziale projektowania ubrań *^*

 

Ooo, to brzmi ciekawie~ Ja tam zawsze jak miałam narysować człowieka, jakąś postać wymyślić to największy problem miałam właśnie z ubraniami. W sumie nadal tak jest, heh. 

 

3 godziny temu, Meg Shy napisał:

Jeżeli będziecie chcieli, to będę mogła ją opowiedzieć :fluttershy5:

 

Ja tam chętnie poczytam :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum

 

Dnia 27.07.2017 o 20:20, Meg Shy napisał:

Zaczęłam od urodzenia. Kiedy tylko już coś rozumiałam miałam nawet książki ze starej generacji :3

Ja mam tak samo, z tym że jak ja byłem mały, to leciała dopiero pierwsza generacja :bronies:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Uszatka napisał:

 

Ooo, to brzmi ciekawie~ Ja tam zawsze jak miałam narysować człowieka, jakąś postać wymyślić to największy problem miałam właśnie z ubraniami. W sumie nadal tak jest, heh. 

 

 

Ja tam chętnie poczytam :squee:

To było tak. Poszłam z mamą do sklepu, bo potrzebowałam jakieś nowe ubranie. W sklepie pani pokazywała mi różne sukienki itp, ale ja tylko przytakiwałam. Wreszcie mama postanowiła, żebym sama coś dla siebie znalazła. Wzięłam do ręki żółte spodenki za kolana (z materiału przylegające do ciała z gumką na górze),  różową tunikę  (bufiasta bez rękawów) i zielone bolerko. Poszłam z tym do mamy, a ona i ekspedientka mówiły, że może wezmę coś innego, ale ja nie chciałam. Mówiły, że to do siebie nie pasuje, ale i tak poszłam z tym do przymierzalni. Kiedy z niej wyszłam mama i ta pani były w szoku. Wszystko pasowało do siebie idealnie i wyglądało na mnie ślicznie.

•To chyba wtedy zainteresowałam się modą. •

Gdzieś na laptopie mam zdjęcie w tej sukience, ale chwilowo laptop jest zepsuty. Tą sytuację opowiedziała mi moja mama kilka lat temu. Dalej się z niej śmieje, bo pamiętam jaka byłam wtedy mała. Miałam jakieś 5, lub 6 lat :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...