Skocz do zawartości

[Rozwiązane]MLPPolska United - Temat Zbiorczy


Decaded

Recommended Posts

MLPPolska United - Temat Zbiorczy

 

 

Wszystkie propozycje zmian, przemyślenia, uwagi, obelgi, znalezione błędy i inne wymysły na jego temat proszę zostawiać tutaj. Będą one miały wpływ na kolejne aktualizacje wyglądu forum.

 

Każda opinia jest dla mnie ważna.

 

 

 

Spoiler

Q: Po co taki temat?
A: Bo mogę i mam powody.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

W sumie ja mam takie drobne zgłoszenie. Jak ktoś napisze na shoutboxie zbyt długą wiadomość bez spacji, to pudło się rozszerzy. A wraz z nim rozwala się cała strona główna forum.

Zgaduję, że to kwestia stylu, bo nie u wszystkich coś takiego wystąpiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, L'appel du vide napisał:

W sumie ja mam takie drobne zgłoszenie. Jak ktoś napisze na shoutboxie zbyt długą wiadomość bez spacji, to pudło się rozszerzy. A wraz z nim rozwala się cała strona główna forum.

Zgaduję, że to kwestia stylu, bo nie u wszystkich coś takiego wystąpiło.

Uh? Nie, to nie kwestia stylu. Bardziej rozdzielczości ekranu. Musiałbym zobaczyć screena problemu, żeby powiedzieć coś więcej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio mi się podobają te "zagięcia" przy informacjach kto napisał post na forum :/ Ale w końcu są jakieś dodatkowe rzeczy na pasku który pojawia się jak zjeżdżasz trochę w dół strony. bardzo ułatwia to powrót na stronę główna na przykład :3 Mam nadzieje że to też będzie wprowadzone w MLPPolska 3 :3

Spoiler

Screenshot_5.png.202713de8ecff9950a07670aa9d319eb.png 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, L'appel du vide napisał:

Usuń tylko tę wiadomość na SB :v
https://puu.sh/wW5yc/a109e8c778.jpg

 

Yup, jak pisałem, to nie kwestia stylu (rzucę na to okiem i tak). Poza tym, po cholerę pisać takie wiadomości?

Also, masz jakąś mikro rozdzielczość. U mnie nie doszło do końca okienka nawet :v 

Spoiler

chrome_2017-07-29_12-09-06.png

 

4 minuty temu, Anoax napisał:

Średnio mi się podobają te "zagięcia" przy informacjach kto napisał post na forum

To już raczej kwestia preferencji. Jesteś pierwszym, któremu się nie podobają. Nie da się wszystkim dogodzić D:

 

4 minuty temu, Anoax napisał:

Ale w końcu są jakieś dodatkowe rzeczy na pasku który pojawia się jak zjeżdżasz trochę w dół strony. bardzo ułatwia to powrót na stronę główna na przykład :3 Mam nadzieje że to też będzie wprowadzone w MLPPolska 3 :3

Jest w planie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Talar napisał:

W innych stylach było chyba tak, że jak się wylogowałeś to wszystko było w bledszych kolorach, niż podczas bycia zalogowanym. Tutaj tak nie ma i jakoś mnie to w oczy kuje.

Nie, nie było. Zwyczajnie po wylogowaniu ustawiał się domyślny, a będąc na domyślnym nie da się zmienić na domyślny :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Ylthin Maruda napisał:

Czepialstwo time: przyciemnijcie nieco teksty, paski spoilerów, cytatów czy pola tekstowe - obecny odcień jest ciut za jasny w porównaniu do tła, zwłaszcza po przesiadce z ciemnego stylu.

Ten styl docelowo miał być jasny :v 

Zobaczę, co da się zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zgłosić 2 błędy.. które występują w MLPPolska United jak i w innych stylach...

 

Jeden z nich występuje gdy chcę zmienić kategorię wyszukiwania na stronie ze swoim profilem:

Screenshot_13.png.5e96f56bef3458aa605b6739b92e5669.png

 

 

A drugi występuje gdy przewijam jakikolwiek profil:
Screenshot_14.thumb.png.6d99ab50c468ccec97ce168d0fbad33f.png

Chodzi o to, że główny pasek z informacjami o użytkowniku i jego awatar wchodzą na pasek główny gdzie np.: jest logo które pozwala wrócić na główną stronę w United czy inne opcje...

 

Nie sa to problemy bardzo przeszkadzające, ale jak na nie natrafię to jednak trochę kuje w oczy i przeszkadza... szczególnie ten pierwszy może nie być tak bardzo przeszkadzający, bo nie każdy wyszukuje czegokolwiek z swojego profilu, a jeśli już to nie często... Tak mi się przynajmniej wydaje..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...