Skocz do zawartości

Cześć


666_toczownik_666

Recommended Posts

Cześć, 

Nazywam się Janek i mam 18 lat. Kucyki poznałem jeszcze w podstawówce, gdy młodsza siostra oglądała mini mini i szybko się w to wkręciłem. Kiedy miałem 13 lat odkryłem istnienie fandomu, lecz do rozmów o kucykach wystarczało mi dwóch kolegów z klasy (jeden z nich został przeze mnie zaznajomiony z serialem). Po jakichś dwóch latach mi przeszło i do kucyków powróciłem w czerwcu dzięki namowie koleżanki. Ponieważ nie już w moim otoczeniu żadnych bronych, zacząłem szperać w internecie i odkryłem niesamowitość fandomu. Wiem, że to niepopularne, ale lubię Starlight Glimmer.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w stadzie :bronies:

Mam nadzieję że ci się tu spodoba i znajdziesz tu coś dla siebie :fluttershy4:

Standardowo kilka pytań:

-Ulubiona postać z mane 6 

-Ulubiona postac nie z mane 6

-Słuchasz jakieś muzyki ?

-Z jakiego miasta jesteś ?

Jakbyś chciał się o coś spytać, dowiedzieć się czegoś lub po prostu pogadać to pisz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Mane 6 kiedyś kochałem Pinkie, ale teraz wolę Twilight.

Spoza Mane 6 Starlight Glimmer a zaraz po niej Discord. 

Słucham głownie metalu, szczególnie power i folk, chociaż ostatnio zainteresowałem się blackiem. Mój ulubiony zespół to Blind Guardian a z twórców fandomowych kocham Secret Metala i The L-Traina.

Z miasta Łodzi się pochodzi.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór! 

Sympatia do Starlight wcale nie jest taką rzadkością :) U mnie na przykład stoi bardzo wysoko w hierarchii.

Trochę wyprzedzę Bertrama - Kiedy dodajesz emotkę, w prawym górnym rogu masz do wyboru kategorię. Musisz zmienić na "kucykowe" :giggle:

 

Edit: @Bertram Quist nick poprawiony, wybacz :twiblush2:

Edytowano przez Cluvr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jasiulo napisał:

@Bertram QuistCo robię nie tak, że mam tylko emotki z FS? I nie do końca ogarniam cytowanie. Tak się to robi?

Tak jak wspomniał kolega @Cluvr (przy okazji przekręcając mój nick) gdy piszesz wiadomość klikając emotikony musisz wybrać kategorię "kucykowe" wtedy miżesz sobie wybrać kucykowe emotikony. :fluttershy4:

Jeśli chodzi o cytowanie to robisz to dobrze :pinkie:

Edytowano przez Bertram Quist
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...