Skocz do zawartości

Equestria Girls Summertime Shorts


Im_Not_A_Brony

Recommended Posts

No jak widać nie jestem tak zagorzałem psycho-fanem jak Ty i nie odświeżam każdego medium o kucach co 2 minuty. Na ogół jakakolwiek informacja na temat serialu itd. pojawiają się od razu również tutaj, a jakaś nie zauważyłem, aby ktoś coś wstawiał, więc dla mnie to nowość.

I jeśli aż tak Cię to boli, że ktoś może o tym nie wiedzieć i przyrównujesz to do bezczynnego siedzenia w dziurze w ziemi przez 14 dni, to chyba Cię za mocno słońce ostatnio przypiekło.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Wczoraj Hasbro miało chyba jakiś dzień dobroci, bo w wersji polskiej (i nie tylko) pojawiły się 4 nowe shorty i 1 piosenka. Z niewiadomych powodów shorty mają po 3 polskie tytuły, więc podam je w wersji oryginalnej.

 

"Make Up Shake Up"

Spoiler

 

 

"A Photo Booth Story"

Spoiler

 

 

"Raise This Roof"

Spoiler

 

 

"Steps Of Pep"

Spoiler

 

 

"Shake Things Up"

Spoiler

 

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem komplet filmików i prawdę mówiąc jeśli serial będzie na takim poziomie jak te "szorty", to sobie daruję. Humor stoi (a raczej leży) na bardzo niskim poziomie. Słabo. Mam jednak nadzieję, że to wina długości odcinków. W pełnych 22 minutach będzie lepiej... Może.

 

PS. Też nie wiedziałem, że ma powstać serial. Tak, wiem, że to niesamowite, ale można tego nie wiedzieć. Powaga! Zapytajcie proboszcza, potwierdzi :wat:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Widzę, że mam kompletnie odmienne zdanie na temat shortów od ludzi tu się wypowiadających. Mnie się bardzo podobały, miałem z tego niemałą frajdę i chętnie bym obejrzał tego więcej. Im więcej, tym lepiej. Przypomniało mi to, jak bardzo lubię Equestria Girls i że to tak naprawdę od tego zaczęła się moja przygoda z kucykowym serialem. Bez ludzkich wersji pewnie nie ruszyłbym kucykowych prawdopodobnie. Pewnie jestem jedynym człowiekiem, który tak ma:wow:

  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...