Skocz do zawartości

Witam ponownie


Amissa

Recommended Posts

Miałem kiedyś tu konto, moje pierwsze i jedyne forum na jakim byłem zarejestrowany. Młody chłopak, miałem 15 lat i pragnąłem wówczas odrobinę życzliwości oraz zrozumienia. Poznałem parę świetnych osób z którymi utrzymywałem kontakt długi czas ale coś nie wyszło i zawsze później byłem sam cóż przez ostatnie 4 lata od powitalnego posta żyłem jak upadły człowiek brzydziłem się sobą. Zawsze lubiłem filmy animowane, to chyba jedyna rzecz jaka mnie napędzała i dawała wiarę na kolejny dzień. Większość ludzi jakich w życiu poznałem byłą zła, ale zawsze wiedziałem że ci którzy oglądają bajkę o kucykach nie mogą być niedobrzy prawda? Myliłem się. Po co ja to piszę? może żeby się wyżalić bądź coś sobie udowodnić sam nie wiem. Ale jedno chcę powiedzieć: Wszyscy ludzie dobrej woli trwajcie i nie poddawajcie się tak dużo złego się dzieje na świecie, pragnę dalej mieć tą nadzieję w dobre osoby :)

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zegarmistrz napisał:

No dobra, zawsze nurtuje mnie takie pytanie - po kij zakładasz nowe konto i piszesz że miałeś konto, skoro nie miałeś a masz - i zamiast zalogować się na nie tworzysz multi które jest karalne blokadą obu kont.

Po co?

Może zapomniał hasła i adresu e-mail do tamtego konta?

Edytowano przez Dairinn
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zegarmistrz napisał:

No dobra, zawsze nurtuje mnie takie pytanie - po kij zakładasz nowe konto i piszesz że miałeś konto, skoro nie miałeś a masz - i zamiast zalogować się na nie tworzysz multi które jest karalne blokadą obu kont.

Po co?

Nie mam już dostępu do tamtego profilu. Oczywiste jest że gdybym mógł się zalogować na stare konto to nie tworzyłbym nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...