Skocz do zawartości

Mój pierwszy post


RartiX

Recommended Posts

Cześć mam 14 lat i jestem bronym od 2013 ale z 2 przerwą. Wiecie jak się zdziwiłem jak z 4 sezonów zrobiło się 7 ale już wszystko obejrzałem. Mój ulubiony kucyk to Rarity i Twilight. Poznłem to forum niedawno i postanowiłem tu napisać i poznać innych fanów kucyków bo moi koledzy lubili kycyki w 2013 ale już nawet nie wiedzą jak się nazywa Twilight.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, byłem w podobnej sytuacji, co ty. Tyle że ja zrobiłem sobie przerwę po premierze 5. Po co im Twilight, skoro jest Starlight? Napisz coś więcej o sobie. Czym się interesujesz poza konikami? Co sądzisz o łamaniu porządku konstytucyjnego przez obecny rząd? Jakiej muzyki słuchasz? Rozgość się, jesteśmy sympatyczni.:fshug:

PS. Przecinki.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 13 lat niechcący napisałem że mam 14. Interesuje się wieloma rzeczami takimi jak piłka nożna, granie na gitarze od 2 lat. Co do Starlight to niewiem czy hasbro chce z niej zrobić szóstą księżniczkę, lubię ją, ale Twilight powinna dalej być główną bohaterką. Nie znam się na polityce :D. Nie słucham poszczególnych typów muzyki poprostu słucham to co mi wpadnie w ucho. Dzięki, że mnie oprowadziłeś tak mniej więcej po tym wszystkim. Narazie

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
4 minuty temu, Starlight Sparkle napisał:

Witam na forum... baw się dobrze. :starcute:

Chyba się spóźniłeś z przywitaniem bo, ten użytkownik napisał to rok temu a ostatnio aktywny był 17 listopada 2017.

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...