Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Produkcji Animacji MLP SFM (Source FilmMaker)


Lightning

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Z faktu, że to mój pierwszy post, jak i pierwsze minuty w tym gronie przede wszystkim chciałbym wszystkich gorąc powitać ^^. Jednak zwracam się z pytaniem do was. Wiem, że nie jedna osoba tutaj umie animować i to w zaawansowanym trybie. Jednak mam pytanie, czy chcielibyście bym wstawiał takie niedługie historyjki o MLP. (od 40 do 120 sekund). Poza tym mam aktualnie rozpoczętą pracę nad animacją mojej autorskiej historii mojego OC w Equestrii (pochodzi z świata ludzi tak BTW.) Aktualnie w Wordzie mam ponad 60 stron A4, 12 Arialem Narrowem. Będzie ponad 200 to pewne. Ale pytanie, czy interesowało by was zobaczenie takiej zanimowanej historii, czy według was to bezsens zabierać się za takie przedsięwzięcie. TO jednak mnóstwo pracy, zajętych Gigabajtów, setki nagrać głosowych prawdziwych osób (tak chcę by ludzie dali swój głos pod animację by byłą bardziej realna). Co wy na to? ^^ Daję link do moich animacji. Chwilowo jest ich 10, ustawione chronologicznie od 1 animacji do ostatniej. Jeśli któraś z animacji obraziła lub ubliżyła waszemu ulubionemu kucykowi przepraszam bardzo z góry.

 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno tego nie pominę ;) Też niestety teraz (chwilowo tak do 10 września) jestem uziemiony... Po 1, Praca, czyli albo nocke zarywam, albo nie ma mnie pół dnia, do tego POOOsypał mi się procek i (nie wiem jak ale tak jest) jeden rdzeń na dwa mi nie reaguje, nie przyjmuje żadnych rozkazów nie wiem jak, cud że działa jeden. Bez drugiego Cokolwiek w SFM to katorga niestety... po 10 września kupuje laptopa za 4500 to będę gadać inaczej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...