Skocz do zawartości

Poznaj mojego OC!


Lightning

Recommended Posts

WITAM Was wszystkich bardzo serdecznie. Pomyślałem że nie głupim pomysłem było by zrobić temat w którym można poznać swoje... OC! Tak, poznanie od innych osób pozwala wiedzieć jak by ta osoba chciała wyglądać, będąc kucykiem. Jak wyglądają zasady? Podajemy zdj swojego OC, informacje o nim oraz jego talent (symbolika znaczka) ( wzór poniżej mojego OC) a jeśli to Alicorn, wyjaśnienie w jakich okolicznościach. Pamiętajcie, zawsze jeśli spodoba wam sie czyijś OC, można spytać czy nie popisalo by się RP  :lunahug2:

 

MÓJ OC:

Imię: Fiery Lightnning

Lat: 22

Płeć: Ogier

Status społeczny: Singiel

Zawód: Lotnictwo wojskowe Sił Lunarnych

Rasa: Pegaz

Talent: Lot z bardzo wysoką prędkością 

Zdolność specjalna: ma około 30% szans na to że gdy przekracza limit swoich możliwości czyli 1000 km/h zmienia się w błyskawicę o przekraczającej wszystkie normy prędkości. Pozostałe 70% ma na to, że poradzi go prąd, lekko przykopci i bedzie sie z niego dymić...

Co lubi: czułości, latanie, Zawody strzeleckie

Co nie lubi: zdrad, oszustwa i rozlewu krwi ( boć jak musi w słusznej sprawie to uczyni to)

 Charakter: na ogół  spokojny, delikatny kochający przyrodę i piękno natury. Rzadko wpada w gniew tym bardziej w szał. Mając 6 lat stracił rodziców, wychowywaniu był przez łowcę w lesie. Mając 19 lat wystąpił do armii Luny gdzie został przypisany do szwadronu szturmowego. Mając 20 lat, jego znaczek ewoluował i pojawiła sie dodatkowa niebieska gwiazda. Od 21 roku w związku z klaczą Animal Night ( pisane RP  ponad rok) potem zdradzony w wieku 22. Do tej pory jego jedynym zajęciem jest walka za Lunę, ćwiczenia i ciągłe podziwianie piękna natury.

 

Znaczenie znaczka: płonący błyskawica symbol szybkości, gwiazdą z skrzydłami rola przywódców, niebieska gwiazda, walka pod sztandarem Luny

received_857732024389379.png

received_1696656627308857.jpeg

Edytowano przez Lightning
Literówka
  • +1 1
Link do komentarza

Mogę wstawić mojego ocelota, ale to nic ciekawego. Nie umiem tworzyć dobrych postaci i historii :ajunsure:

 

Imię: Annabelle

Wiek: 21

Płeć: klacz

Miejsce urodzenia/ zamieszkania: Canterlot

Rodzina: ojciec Emerald Swirl (naukowiec)

matka Solstice Swirl (prowadzi pisemko o modzie i takich tam babskich pierdołach)

starsza siostria Charlotte

Najlepszy przyjaciel: kucoperz o imieniu Snow Dust.

Status społeczny: forever alone!!!!!

Zawód: ni ma. Studiuje na Uniwersytecie Canterlockim i aktualnie odbywa praktyki w archiwum jednej z bibliotek

Rasa: Unicorn

Talent: Magia czasoprzestrzenna (nie pytajcie to już inna historia. Opisałabym ją, ale jest mocno niedopracowana)

Zdolność specjalna: potrafi zabijać swoim urokiem :crazytwi: żartuję xD

Lubi: dobre książki (szczególnie horrory i kryminały), eksperymenty magiczne, teorie spiskowe, ciekawostki historyczne (no i ogólnie historię), wstawać przed wschodem słońca, herbatę miętową (jest od niej uzależniona), samotne spacery

Nie lubi: kiedy coś jej nie wychodzi, krytyki, astronomii (ma ją teraz na zajęciach. Musi prosić o pomoc w rozwiązywaniu zadań swojego przyjaciela, bo sama ich nie ogarnia), imprez, przesadnie optymistycznych kucyków (takich jak Pinkie), chamstwa i fałszywości

Charakter: Ciekawska i uparta. Jest typem introwertyczki, lubi spędzać czas w samotności, choć nie gardzi też towarzystwem. Ma dobre relacje z przyjaciółmi, bardzo ich kocha i potrafi wiele dla nich poświęcić. W każdej sytuacji próbuje im pomóc nawet jeśli nie zawsze jest to możliwe. Z trudem nawiązuje nowe znajomości, jest nieufna i zdystansowana wobec obcych. W życiu stara się kierować logiką oraz zdrowym rozsądkiem. Zdecydowanie nie jest to klacz o naturze marzycielki i romantyczki. Nie szuka prawdziwej miłości jak z bajki. Lubi swoje obecne życie singielki, nie pragnie w przyszłości męża ani dzieci. Ma raczej sarkastyczne poczucie humoru przez co dla niektórych jawi się jako niezbyt sympatyczną osoba.

 

Ookey, nie chce mi się więcej pisać. Tak jak uprzedzałam nudna postać, taka trochę na odwal zrobiona :v

 

Spoiler

 2PNG_qhhwehp.png

 

111PNG_qhhwerp.png

 

  Ze starszą siostrą:

432PNG_qhhwexp.png

 

  • +1 1
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...