Skocz do zawartości

▬♥♥♥Fiery Lightning - Płonąca Błyskawica ♥♥♥▬


Recommended Posts

11 minut temu, Lightning napisał:

... Widocznie ktoś ma podobny gust jak ja :v To już nie zależne ani ode mnie ani od tego autora. Powiedz mi, czemu ty tak sie do mojego OC dopier****sz?... Już mnie nerwy przez ciebie bierą, za chwile zacznę Kilofem nawalać zombiaków w 7DTD a nie nożem jak przystaje na 100 LV :v

 

Yyyy... Co? ;_;

 

Nie no... Ogólnie to cię, przynajmniej ja, nie obwiniam. Myślę jednak, że trzeba tę sprawę załatwić.

 

O znaczku już mówiłam. Jeśli jednak wzorowałeś, inspirowałeś się jakimś OC, to napisz do autora. Nawet jeśli jest to podobieństwo przypadkowe (Wiem, że np. Wiele osób ma OC o biało czerwonej kolorystyce), to jednak warto to wyjaśnić. Masz prawo do niewiedzy, ale skoro już się dowiedziałeś o tym i owym, to warto to naprawić. I tutaj nie ma znaczenia data stworzenia OC itp.

 

Po prostu... Ja nie oceniam. Ale jeśli masz coś za plecami, to się przyznaj, a na pewno spojrzymy na to lepiej niż na ukrywanie prawdy. Jeśli jednak to wszystko przypadek, to po prostu powiedz, że inspiracja i takie tam, może porozmawiaj z autorem OC podesłanego przez Pryś. Z każdej sytuacji jest wyjście. ;3

 

Możesz też wysłać np. Screenshota na którym jest pokazana data utworzenia obrazka. Jeśli masz na komputerze obrazek sprzed tych 4 lat to wyślij screenshota gdzie tę datę, i obrazek, widać.

 

Jeśli jednak go nie masz - tak jak mówiłam, porozmawiaj z autorem OC wysłanego przez Pryś, może dokonaj pewnej edycji znaczka... Lub napisz, że inspirowałeś się, wzorowałeś. W tym nie ma niczego złego. :3

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi uwieżyć ze to znalazłem ale mam... nie wnikajcie na reszte obrazków.. To były czasy kiedy tworząc go chciałem zeby był alicornem, ale po niecałym miesiacu uznałem go za nudnego i ZBYT OP więc ujebałem mu róg i pare innych SUper mocy, do rangi pegaza normala

Przechwytywanie.PNG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lightning napisał:

No i co mi z tym zrobisz? Informacja o inspirowaniu na spitfire jest zawarta, datę kuca nie skłamałem, a to że ma podobny, bardzo do mnie podobny, no to co ja mam zrobić...dyskusję na temat znaczka sądzę że można zamknąć...

Hoh, nie tylko znaczka a i cały design i w większości kolory są dziwnie podobne ;) 

Spoiler

unknown.png

August to sierpień. Listopad wypada późniejszym czasie. Problem?

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA pizgam, facet/kobitka (nwm) ogarnij system, że mogą być podobne OC'ki, bronies jest setki tysiecy, a kolorów których używa się do malowania OC, żeby były odmienne jest w luj mniej, na pewno nie jeden jeszcze taki jest co ma takiego jak ja czy ten Flame Runner. Poza tym, nawet imiona mają inne znaczenie, Biegacz płomienia (chyba) i Płonąca błyskawica, znajdź mi tu podobieństwo, poza tym że jest motyw ognia...

wtf-jaka-patola-pl-ae0808.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie spotkałem bardzo BARDZO podobne do siebie OCki. Aż do teraz, i nie spodziewałem się że osiemnastolatek będzie z takim trudem przyjował krytyke.

Ja już się od tego festiwalu spier...no odcinam powodzenia w życiu itp. A i mała rada. Obrazki dajemy w "spoiler". 

  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzieki za rade, i PS: 18 latek nie przyjmuje krytyki trudno, tylko go Wkur**a jak ktoś chce mu na chama wmówić, że skopiował OC. Poza tym, to Mój OC, Ja go stworzyłem, Tylko ja znam jego imię, jak byś komukolwiek pokazsał, nie wiedział by kto to, ja znam jego historie, Ja piszę jego historię, od kiedy tylko go stworzyłem. Tu masz nawet fragmenty historii która istniej tak długo jak on żyje. Od niedawna (po tym jak ją znalazłem) kontynuuję ją..

Spoiler

2222222.thumb.PNG.672edcd12212e0874e71cf7b5bc6780f.PNG33333333.thumb.PNG.a958d479abe32c7002ed3694c5314b2a.PNG

Spoiler

 

 

Spoiler

1111.thumb.PNG.3bb4f5f0d27842777d36c03db22a0778.PNG

 

Edytowano przez Lightning
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się stało, oł maj, co się stanęło.

 

Więc tak... Widzę, że sprawa jest mocno pogmatwana, więc powtórzę to co mówiłam wcześniej:

 

Nie oceniam, wiem, że OC mogą być do siebie podobne, ponieważ jeden z moich przyjaciół ma kucyka o biało-czerwonej kolorystyce, a jest masa kucyków która też taką ma.

 

Radzę jednak trochę się zastanowić. Ja zawsze daję kredyt zaufania i wierzę, że druga osoba mnie nie oszuka. Wierzę ci, że twój OC jest zrobiony samodzielnie, co najwyżej lekko inspirowany. Radzę jednak porozmawiać, o ile wciąż można (autor mógł porzucić konto), z autorem tego OC na którym się, być może, inspirowałeś, i po prostu... No pogadać, zgłosić mu ten fakt.

 

Tak czy siak, życzę powodzenia. Parę rad napisałam, mam nadzieję, że choć trochę pomogłam. :3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Socks Chaser napisał:

Co tu się stało, oł maj, co się stanęło.

 

Więc tak... Widzę, że sprawa jest mocno pogmatwana, więc powtórzę to co mówiłam wcześniej:

 

Nie oceniam, wiem, że OC mogą być do siebie podobne, ponieważ jeden z moich przyjaciół ma kucyka o biało-czerwonej kolorystyce, a jest masa kucyków która też taką ma.

 

Radzę jednak trochę się zastanowić. Ja zawsze daję kredyt zaufania i wierzę, że druga osoba mnie nie oszuka. Wierzę ci, że twój OC jest zrobiony samodzielnie, co najwyżej lekko inspirowany. Radzę jednak porozmawiać, o ile wciąż można (autor mógł porzucić konto), z autorem tego OC na którym się, być może, inspirowałeś, i po prostu... No pogadać, zgłosić mu ten fakt.

 

Tak czy siak, życzę powodzenia. Parę rad napisałam, mam nadzieję, że choć trochę pomogłam. :3

Pomogłaś i to dużo ;) Tylko że proble mw tym że nie wiem jak mam go niby zmienić, i czemu mam go zmieniać skoro poważnie jest stworzony od 0...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Lightning napisał:

Pomogłaś i to dużo ;) Tylko że proble mw tym że nie wiem jak mam go niby zmienić, i czemu mam go zmieniać skoro poważnie jest stworzony od 0...

 

Staram się dawać kredyt zaufania, i ufam, że nie kantujesz w kwestii swojego OC. Poza tym inspirowanie, wzorowanie się na czymś nie jest złe, o ile nie zgapiamy wszystkiego.

 

Widzę, że w pierwszym poście zmieniłeś pewne informacje. Możesz je rozwinąć, rozpisać jak działa ta uprząż itp.

 

 

I tak przy okazji... Wiem, że posty Pryś i Ylthin nie były miłe, przynajmniej z początku, lub krytyka nie zawsze była sprawiedliwa. Warto jednak starać się, by nie poniosły nas emocje. Pozwala to zachować spokój, a przy tym rozmówcy mogą na nas bardziej sprawiedliwie spojrzeć. :3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...