Skocz do zawartości

Odcinek 14: Fame & Misfortune


Niklas

Odcinek  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ocena odcinka

    • 1/10 Totalna pomyłka
      2
    • 2/10 Tragedia
      0
    • 3/10 Słabo
      1
    • 4/10 Ujdzie
      2
    • 5/10 OK
      2
    • 6/10 Może być
      5
    • 7/10 Dobry
      7
    • 8/10 Bardzo dobry
      12
    • 9/10 Świetny
      13
    • 10/10 BOOOOOOOOKS!
      17


Recommended Posts

Nadrabiania c.d. Aha, i pierwszy link się popsu, tak jakby coś.

Do momentu w którym babcia wyskoczyła z wytykiem że Twilight była lepsza bez skrzydeł i złamaniem czwartej ściany z "postaciami" już zakumałem proste nawiązanie co do tłumu :rainderp: Odcinek faktycznie lekko zaskakujący, oczywiście w tą dobrą stronę. Początek taki zwyczajny, ale dalszy rozwój akcji był dosyć zabawny, o wspomnianym wcześniej tłumie i creepy Rarity z załamaniem, dobrze pokazała się też w tym odcinku Fluttershy. Zastanawiam się tylko, jak m6 dalej to rozwiązało po zakończeniu? Pomijając już fakt że to tylko mały tłumek, a dziennik rozszedł się praktycznie wszędzie, więc można założyć że takich sytuacji mogłoby być naprawdę sporo więcej. Ale zadziała tu pewnie logika kreskówek.

Ogółem podoba mi się ten prztyczek w nos od twórców xD 9/10 znakomity

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jakoś smutno mi się zrobiło, gdy zobaczyłem ten podniszczały i zakurzony dziennik przyjaźni. Przypomniał mi o bezlitosnym przemijaniu czasu i ulotności pięknych chwil. Dokładnie przypomniał mi, że od momentu, kiedy się wciągnąłem w serial i pokochałem ten uroczy świat, minęło już parę ładnych latek i tamte momenty już nie wrócą.

 

A tego, że ten wściekły tłum, to fandom i jego głupie dylematy, domyśliłem się dopiero, jak ten tłum napierał.

 

Może jestem nieoświecony, ale czego chcieli od Rarity, co tej dwójce się w niej nie podobało? W sumie nie wyjaśnili dokładnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...