Skocz do zawartości

[Wywiad] Pryś


Cipher 618

Recommended Posts

Witajcie. Dzisiejszym gościem jest opiekun Rarity, Pryś. Pytania zadawały:

 

Apple Bloom, Scootaloo, Sweetie Belle :cmc:

 

1. Jak dowiedziałeś się o serialu i forum?

No cóż, mlp zacząłem oglądać bodajże w wieku 13-14 lat, kiedy z nudów włączyłem siostrze jeden z odcinków. A potem to zacząłem oglądać to "na własną rękę". A o forum dowiedziałem się kiedy zwyczajnie chciałem dołączyć do dowolnego forum poświęconego mlp, a ten tutaj wydawał się być najciekawszy.

 

2. Chciałbyś wrócić do początku istnienia forum?

Nie, myślę że nie może dlatego że nie jestem od jego początku >.>, dla mnie jest tutaj dobrze i szczerze nie chciał bym tego zmieniać.

 

3. Jak widzisz przyszłość forum?

Jak widzę przyszłość forum? Szybko upadnie. :kappa: A tak naprawdę nie mam szczerze zdania na ten temat, nie potrafię sobie tego wyobrazić :/

 

4. Co ci się najbardziej podoba na forum, a co najmniej?

Najbardziej na forum podoba mi się dostępność do danego interesującego nas tematu. A najmniej podoba mi się no coś "zawodność" tego forum, i jego częste wysypywanie się.

 

5. Jakie tematy na forum lubisz najbardziej, zabawy, quizy, dyskusje, galerie, itd?

Well, nie mam w sumie swojego ulubieńca, ale najczęściej zaglądam do tematów z zabawami.

 

6.  Czy praca na stanowisku opiekuna działu spełniła twoje oczekiwania?

Tak w 100%, nie oczekuje od tego stanowiska niczego więcej.

 

7. Miałeś może chwile załamania, zastanawiałeś się nad rezygnacją z funkcji opiekuna?

Tjaaaaaa..ale to była tylko taka mała chwila ale znajomek mi pomógł, który z resztą też jest tutaj na forum na stanowisku administratora wspierającego.

 

8. Powiedz proszę, ubiegałeś się już kiedyś o stanowisko Opiekuna działu?

W zasadzie to nie, otrzymałem to stanowisko po rozmowie z administracją i pewną uzytkowniczką która była prawowitym opiekunem działu Raurty

 

9. Wyobraź sobie, że możesz pełnić na forum dowolną funkcję. Co by to było?

Chciałbym być administratorem i przejąć całę forum :kappa: A tak naprawdę to jakiś czas temu ubiegałem się o stanowisko moderatora ale niestety nie wyszło.

 

10. Czym się inspirowałeś, wybierając taki właśnie nick?

Ja osobiście tego nicku nie stworzyłem. Zrobiła to moja dobra koleżanka :3

 

11. Czy twój nick coś oznacza?

Nie, nie znaczy on raczej nic :P

 

12. Czy jest jakiś user za którym tęsknisz?

Jest taki jeden ale chyba ten użytkownik nie odwzajemnia :c

 

13. Jakbyś rozmawiał z osobą która jest anty brony?

Rozmawiał bym normalnie jak człowiek z człowiekiem, jeśli nie lubi mlp to jego sprawa cnie?

 

14. Nadal czujesz się częścią fandomu?

Tak cały czas, choć chciałbym się bardziej przyczynić do rozwoju naszego forum.

 

15. Co sądzisz obecnie o fandomie?

Fandom jak fandom, nic specjalnego sie w nim zabardzo nie dzieje, ale może poprostu ja jestem stary i nie świeży.

 

16. Powiedz proszę, udzielasz się w fandomie: rysujesz, piszesz opowiadania, tworzysz muzykę etc?

Kiedyś chciałem coś narysować i wstawić na forum ale po stworzeniu mego "arcydzieła" przeszły mnie ciarki i odpuściłem sobie. Ale może za jakiś czas zajme sie robieniem jakiś fików :v

16.1 Rozumiem. A czy miałeś jakiś konkretny pomysł, którym mógłbyś się pochwalić? Aha, pani Cheerilee powiedziała, że warto zrobić plan, żebyś wiedział co i w jakiej kolejności napisać  

Niestety nie planowałem tematu przyszłego fika. I napewno wykorzystam radę Pani Cheerlie ;)

 

17. Byłeś już na jakimś meecie? Jeśli nie, to czy planujesz?

Nie na żadnym jeszcze nie byłem. Ale planuje się w 2018 roku wybrać na Pyrkon.

 

18. Jaką postać z serialu lubisz najbardziej?

Najbardziej lubię Rarity, lubie ją przez jej dostojny styl.

Yay! To moja siostra :sweetiebelle:

 

19. Która postać jest według ciebie najbardziej irytująca?

Trixie, bez dwóch zdań. Strasznie nie lubie jej "GREAT AND POWERFUL TRIXIE!!"

 

20. Jaka jest twoim zdaniem największa zaleta i wada serialu?

Według mnie największą wadą serialu jest brak jakiejkolwiek fizyki

 

21. Nowe, przyjazne podmieńce przez wielu są nielubiane. Jak myślisz, dlaczego?

Przez ich wygląd i sam charakter, przez cały czas byliśmy przyzwyczajeni do starych czarnych changelingów, a tu MYK mamy jakieś tęczowe podrabiańce

 

22. Wiele osób ukrywa zainteresowanie serialem. Czy twoi najbliźsi wiedzą, że go oglądasz? A jeśli tak, to jak na to reagują? 

Moi znajomi i rodzina wiedzą że się tym interesuje i nie robią z tego jakiejś wielkiej afery. Tylko niektórzy

znajomi mnie identyfikują z tą ciemniejszą stroną fandomu typu r34 i takie tam >.>

22.1 To trochę krzywdzące. Próbowałeś może wytłumaczyć im, że jest inaczej?

Tak próbowałem ale przyjacielska złośliwość robi swoje 

 

23. Czy przed MLP udzielałeś się w jakieś grupie?

Niestety nie, zanim zacząłem to oglądać myślałem że jest to strata czasu.

 

24. Wyobraź sobie, że możesz przenieść się do Equestrii na 24 godziny. Jaką rasę byś wybrał i co robił? (Alikorn odpada).

Chciałbym zostać pegazem żeby mieć możliwość polatania po różnych krainach z Equestrii

24.1 To ciekawe. A który zakątek odwiedziłbyś w pierwszej kolejności?

Najchętniej chciałbym zwiedzić Cloudsdale oraz Las Pegasus 

 

25. Czy oprócz MLP oglądasz jakieś inne seriale?

Oprócz mlp oglądam też RWBY.

25.1 Rozwiń proszę ten skrót. Mogę się mylić, ale nie każdy forumowicz wie co to jest. Przyznam, że sama jestem ciekawa. 

Niestety to jest nazwa sama w sobie, nie posiada żadnego "szerszego" przekazu 

 

26. Jaka jest twoja pasja, hobby?

Interesuję się militariami oraz historią

To bardzo ciekawa pasja. Pozwól, że zadamy kilka dodatkowych pytań.

26.1 Który okres historyczny lubisz najbardziej?

Najbardziej interesuje mnie okres drugiej wojny światowej ;)

26.2 Z którą postacią historyczną chciałbyś porozmawiać?

Niestety nie mam żadnej takiej postaci z którą chciałbym porozmawiać 

26.3 To troszkę dziwne pytanie, ale jeździłeś już kiedyś czołgiem?

Jeszcze okazji nie miałem, ale liczę że znajdzie się taka ;)

 

27. Jakie masz plany na najbliższą przyszłość?

Well, planuje dostać się do mojej lokalnej jednostki wojskowej.

 

28. Jaki jest twój ulubiony film?

"Ja Robot", tak to jest mój "najulubieńszy" film

 

29. Chciałbyś wrócić do okresu dzieciństwa?

Nie nie nie, wole zostawić ten etap życia już na stałe.

 

30. Masz jedno życzenie do spełnienia. Jakie to życzenie?

Żeby mieć kocie uszy i ogon >.>

30.1 Urocze  :rarityexcited: Gdyby była taka możliwość, to czy zaryzykowałbyś operacyjne "wszczepienie" ogona i kocich uszu?

Czemu nie? Jeśli nie zrobiło by to ze mnie kaleki to jak najbardziej ^^

 

31. O czym najbardziej lubisz rozmawiać, na jakie tematy mógłbyś dyskutować godzinami?

O neko x3

31,1. Neko? Na forum jest taka płeć, ale pewnie nie o to chodzi. Powiedz proszę, co to takiego jest?

Neko są to najczęściej ludzkie dziewczyny które wyróżniają się tym że posiadają właśnie kocie uszy i ogon oraz często obawiają swoją kocią naturę i zachowanie 

 

32. Z cyklu "dziwne pytanie": jakie trzy rzeczy zabrałbyś na bezludną wyspę?

Telefon żeby mieć możliwość chociażby wezwania pomocy, zapalniczkę, i jakiś nożyk.

 

33.  Wakacje powoli dobiegają końca. Jak minęły? A może wakacyjny wyjazd jest jeszcze przed tobą?

Moje wakacje skończyły się zanim się zaczęły gdyż niedługo po rozpoczęciu wakacji użerałem się z moją następną szkołą, żeby niedługo po tym iść do pracy gdzieś dalej od mojego domu. 

 

Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dostaniu się do jednostki wojskowej. :cmc:

  • +1 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...