Skocz do zawartości

Equestria Times nr 2/2017 (15)


Cahan

Recommended Posts

 

015%20okladka-min.jpg?dl=0

 

 

Witajcie, moje małe rosiczki!

Pragnę zaprezentować Wam najnowszy numer naszego czasopisma. Tym razem zaserwujemy wam jedynie 32 strony. Kolejne numery również będą miały prawdopodobnie taką objętość, za to będą wychodzić co miesiąc.

 

Co tym razem? Wywiad z Alberichem, parę recenzji fanfików, demografia Equestrii, ocena trailera MLP: The Movie oraz co gryzie Gray Picture.

 

Zapraszam do lektury.

 

Link do numeru:

https://issuu.com/equestriatimes/docs/015

Edytowano przez Cahan
  • +1 9
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Alberich to, Alberich tamto. Czytaliście "Zegary"? NO JAK TO NIE, TAKIE WSPANIAŁE DZIEŁO!

 

Tik tok.

Tik tok.

Tik tok.

 

A tak bardziej na poważnie - męczy mnie już to uwielbienie dla Albericha. Ja wiem, że "Zegary" i inne opowiadania się ludziom podobały, ale niektórzy zachowują się, jakby to było jedyne ciekawe dzieło literackie całego polskiego fandomu. Są też inni twórcy, też pewnie by coś ciekawego powiedzieli o swojej twórczości, ale nikt im szansy nie da, bo lepiej polecić "Zegary" dwudziesty raz. :fluttershy6:

 

A film MLP zapowiada się kiepsko, powinien wyjść lata temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Cię to zdziwi, ale np. ja nie lubię twórczości Albericha. Autor wywiadu raczej też jej nie lubi, bo jej chyba nie czytał, ale tu już on by się musiał wypowiedzieć. Jednak jest to znany i popularny fanfik. Mniej znane i popularne polecamy w recenzjach. Pojawią się również wywiady z innymi twórcami, bo rozmawiamy z różnymi ludźmi z fandomu.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...