Skocz do zawartości

Jesienny Twilightmeet w Warszawie


Dmitrij

Recommended Posts

Witajcie Klacze i Ogiery z forum mlppolska! ^^ 21 października 2017 roku odbędzie się Jesienny Warszawski Twilightmeet.

 

To już trzeci tak duży ponymeet w Warszawie pod patronatem lawendowej klaczy księżniczki Twilight Sparkle. Tym razem wyjątkowo meet będzie ogłoszony najpierw na mlppolska więc nie mogę podać jeszcze linku do wydarzenia na facebooku. Jak zawsze wraz z swoimi kucykami i przyjaciółmi będziecie mogli spędzić miło czas na kucykowej imprezie ale tym razem atrakcje postanowiły pójść w inną stronę niż ostatnio. Planowane atrakcje będą bardziej luźne. :3 Po za klasycznymi i sprawdzonymi atrakcjami (Karaoke, MLP CCG) planujemy kilka luźniejszych takich jak "Przyjaźń w ciemno", prelekcja o związkach kucyków z Wielką Lechią czy nocny dywagacja o tym co każdy widział w fandomie a nikt o tym nie mówi (18+). Jak zawsze już u nas będzie też przerwa obiadowa. :) 

 

Póki co nie ma jeszcze planu atrakcji ale planujemy by był troszkę większy niż wiosenny.  ^^

 

Akredytacja zacznie się o 10:00 w sobotę ale tym razem planujemy by chętni mogli zacząć zabawę już dzień wcześniej o 20:00. Większość ważnych informacji zacznie pojawiać się w najbliższym czasie! 

 

Do zobaczenia 21 października drogie kucyki! ^^

 

OPŁATA WEJŚCIOWA: 10 zł (wstępnie)

 

Wydarzenie na Facebooku: (wkrótce)

 

Kontakt do organizacji:

Jan Akonom (Dmitrij)
Telefon:
791200242 (będę dostępny od środy)
Facebook:
Agata Zielińska (główny organizator) - https://www.facebook.com/AgataZielinska

Bronies Twilight (grupa organizacyjna) - https://www.facebook.com/BroniesTwilight/

Edytowano przez Dmitrij
  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, hviezdosz napisał:

Może dam se radę, żeby przyjechać, bo w Warszawie jeszcze nigdy nie byłem. Wszystko pokaże czas i głównie te głupie pieniądze. :fluttersad:

Życzę powodzenia. Fajnie byłoby zobaczyć brata Czecha na meecie w Warszawie :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hviezdosz napisał:

Może dam se radę, żeby przyjechać, bo w Warszawie jeszcze nigdy nie byłem. Wszystko pokaże czas i głównie te głupie pieniądze. :fluttersad:

 

21 październik to już niby studia, ale dopiero od połowy listopada zaczynają mi się zwykle kolokwia, więc prawdopodobnie bym pojechał, może nawet bym się z tobą wybrał @hviezdosz :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oweiczka by się też wybrała ale niestety nie moze sie wybrać się sama (nie nawidzę być n wózku pod tym względem( byłem na 4 Lawendowym to chcę być na piątym, ale wiem że raczej szans nie mam, bo na IV bym się nie pojawił gdyby Spidi wszystkiego nie zorganizował i z Silver Cheesem mnie nie skontaktował, za co mu się chyba nie wyplacę i niech gadają co chcą Spidi jest Git osobą)  Choć nie wiem czy ktos kto byl na 4 tęsknil za mna takim miernotą ale fajnie by bylo znów sie pojawić i z filozofem czy Wąsikiem zabawić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...