Skocz do zawartości

Sabaton - No Bullets Fly [SFM MLP VERSION] ~FieryLightningProductions


Lightning

Recommended Posts

Pewnie nie jeden z was zna sławny zespół o nazwie Sabaton. Mocny rock z tematyką na ogół wojenną, o Polsce, Ameryce no ogół WOJNA. Każdy pewnie też z was zna Amerykańskie legendy o nazwie B-17 Latająca Forteca. Mam pomysł na kolejną animacje ^^ Na bazie tego filmiku, tylko bardziej dopracowanego, że nie ma pod koniec czarno/białych ClipArtów ect. Co już mam:
-Model białego B-17 Wersji G

-Modele samolotów wroga typu Bf 109 F4 jak pamiętam

-Modele samolotów sojuszniczych typu Spitfire albo Mustang nie wiem co wybrać

-Model moich 3 OC: Fiery Lightning, DarkShy, Solar Spark

-Pomysł

-Technikę na niektóre momenty
 

CZEGO NIE MAM:

-Mapy do walki powietrznej ale to jest 5 godzin roboty w hammerEditorze

-Porady jak ogarnąć mam krew na modelach... czy mam edytować ich skina w rodzimym modelu czy jakieś efekty?

-BRAKUJE MI JESZCZE 4 KUCYKÓW i teraz oferta dla was... Możecie podać w komentarzu zdj swojego OC oraz króciutki opis. Warunki do spełnienia:

▬TO MA NIE BYĆ ALICORN...
▬Miło by było gdyby jego wygląd nie był jakiś wymyślony z księżyca... Troszkę problem potem mam z ReTextuirowaniem...

▬Nie chętnie będę też patrzeć na kucyki które mają jakieś ozdoby na standardzie, bo to znowu wymaga dodatkowych zabiegów żeby to sie w kupie trzymało.

Co oferuje za to? (w zamyśle, za OC które byście dali do animacji)
Podziękowania na koniec, szybkie zdjecia OC (po 5 sek na jednego jak nie mniej) oraz fakt, że wasz OC będzie w filmiku na YT :D

(zdjęcie na zachętę :D) PS: tak wiem w górnej wieżyczce coswystaje... to róg Luny :v zapomniałem o nim teraz zauważyłem xDDDD a i jeszcze jedno, czerwona poświata w kabinie to ostrzeżenia z kontrolek, a nie "RAGE" kucyków ;) a i jeszcze jedno.. Tam jest rainboow żeby pokazać zasadniczą różnicę, bo ktoś kiedyś napisał pod moją 1 animacją że Rainboow z Luną... no.. włosy podobne ok, ale pyszczek już nie :v  bo ogiera

LAST3000030.thumb.png.6b17faeed12f4a8f01bdda2b3a287a39.png

Link do Filmu

 

Edytowano przez Lightning
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...