Skocz do zawartości

Dalszy los Krain Podmieńców


Szonszczyk

Recommended Posts

Jak niektórzy z was zauważyli, w dziale "Krain Podmieńców" nie dzieje się nic, poza oczywiście tematem "galeria".

Jest to spowodowane zbyt małą aktywnością na dziale, a nie brakiem moich pomysłów, więc pomyślałem, że najwyższy czas zapytać się was:

A) Czy źle prowadzę dział?

B) Czy złe są tematy które wymyślam?

C) Czy nikła aktywność jest spowodowana małą aktywnością użytkowników?

D) Czy są jakieś tematy które chcielibyście ujrzeć w tym dziale?

Bardzo chciałbym usłyszeć Wasze opinie na wyżej wymienione zagadnienia.

 

Jeśli masz pomysł na swój temat w dziale "Krainy Podmieńców" to pisz!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A) Znakomicie
B) moim zdaniem nie
C) prawdopodobnie to wina wakacji (-:
D) 

• Mam pomysł, żeby zrobić w dziale listę fików, w których główną rolę\ bąć jedną z głównych ról grają podmieńce ( oczywiście z wyróżnieniem na te przed i po sezonie 6) 


• Drugi pomysł to zrobienie gry RPG ( czy jak to się tam nazywa chodzi mi o tego typu co są na tym forum.), w której gracze są podmieńcami i muszą ukrywać się przed zwykłymi kucami) 

Edytowano przez darkblodpony
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, darkblodpony napisał:

Mam pomysł, żeby zrobić w dziale listę fików, w których główną rolę\ bądź jedną z głównych ról grają podmieńce ( oczywiście z wyróżnieniem na te przed i po sezonie 6) 

Dobry pomysł! Ja nie mam, powiedzmy sobie szczerze, kompetencji na pisanie takich tematów, ponieważ nie czytam fików (nie wiem dlaczego), ale jeśli napiszesz taki temat to będę bardziej niż zadowolony :P

 

16 godzin temu, darkblodpony napisał:

Drugi pomysł to zrobienie gry RPG ( czy jak to się tam nazywa chodzi mi o tego typu co są na tym forum.), w której gracze są podmieńcami i muszą ukrywać się przed zwykłymi kucami) 

Myślałem nad tym. Baaardzo długo nad tym myślałem, ale nie mam żadnego doświadczenia w tych sprawach więc nie próbowałem. Więc chyba będę zmuszony pomyśleć nad tym kolejny raz :yay:

 

13 godzin temu, Bleflar napisał:

Uważam że się po prostu na razie wyprułeś z dobrych pomysłów.

Czyli twierdzisz, że te które wyżej wymieniłem to słabe są, co? :drurrp:

 

13 godzin temu, Bleflar napisał:

Myślę że "zapytaj Chrysalis" nie wypaliło bo jednocześnie się wczuwałeś w jedną postać a w innym temacie w postać o zupełnie odwrotnym charakterze.

Nie wypaliło, bo: Ludzie nie pojęli o co chodzi i kiedy raz już Chrysalis odpowiedziała to nikt się więcej nie odezwał ... mam spróbować ponownie, tym razem w starym changeańskim stylu?

 

13 godzin temu, ZSRRKnight napisał:

A) Nowy jestem, nie wiem, ale tak na oko nic złego się nie dzieje, więc źle nie jest...

Nic złego się nie dzieje ... bo się nic nie dzieje i w tym jest problem :v

 

13 godzin temu, ZSRRKnight napisał:

A z twoich propozycji wybieram:

Numerek 4 z Nowego Królestwa Thoraxa

oraz

Obydwie propozycje z Krainy Podmienców

Postaram się w najbliższych dniach jakiś temat nowy wyskrobać, więc jeśli to będzie któryś z tych co wybrałeś to nawet cię tam oznaczę, byś wiedział :)

 

13 godzin temu, ZSRRKnight napisał:

Ok, that end. Mam nadzieję, że moja badziewna opinia na coś się zda i jakoś ci tam pomogę czy coś...

Nie no, dzięki :drurrp:

 

11 godzin temu, Niku$ napisał:

Wszystko pięknie, ładnie, choć dalej czekam na salę chwały z moim nickiem na czele :P 

A ten dalej o jednym :v W tym momencie mogę cię jedynie zaprosić na ciekawe serwery discorda ... jeśli chcesz ...

 

Dziękuję za odpowiedzi, ale mam nadzieję, że ktoś jeszcze się wypowie :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż ja dużo opowiadań z podmieńcami nie znam, ale można to zrobić w ten sposób jak tu: Link I dawać od razu do nich linki aby nie trzeba było szukać w dziale z opowiadaniami. ( czy dobrze zrozumiałem mam u ciebie w dziale założyć ten temat i go poprowadzić, wolę się upewnić niż później mieć z tego powodu kłopoty bo jak tak to biorę się do roboty :pinkie4:)  

Edytowano przez darkblodpony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, darkblodpony napisał:

cóż ja dużo opowiadań z podmieńcami nie znam, ale można to zrobić w ten sposób jak tu: Link I dawać od razu do nich linki aby nie trzeba było szukać w dziale z opowiadaniami. ( czy dobrze zrozumiałem mam u ciebie w dziale założyć ten temat i go poprowadzić, wolę się upewnić niż później mieć z tego powodu kłopoty bo jak tak to biorę się do roboty :pinkie4:)  

Dobrze zrozumiałeś :)

Z góry dzięki, może nawet coś fajnego do przeczytania by się znalazło :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dobra, trochę rzeczy się pozmieniało od czasu kiedy stworzyłem ten temat, więc muszę nieco wyjaśnić.

Po pierwsze, tematy znikają z tego tematu, a jest to spowodowane tym, że wszystkie, albo bardziej większość z nich, zostanie utworzona w najbliższych dwóch miesiącach. Stwierdziłem, że im szybciej, tym lepiej, bo zainteresowanie może tylko spadać, a moderacja nie potrafi poważnie podejść do forum i tak dalej... Nie piszę tego postu by kogoś wkurzyć, także pozostanę przy tym zdaniu wcześniej :v

Po drugie, w Grudniu zostaną utworzone "Grudniowe Kreatywne Zadania Forumowe". 4 zadania, tydzień na wykonanie jednego, brak jakiejkolwiek punktacji, a zwycięzcom będą musiały wystarczyć jedynie reputacje, bo taki mamy klimat (chyba, że się coś do tamtej pory zmieni, ale to będę pisać na bieżąco) na tym forume :v

Po trzecie... Po zakończeniu tego roku... Zobaczymy co dalej. Przeanalizuję sytuację i zobaczę czy posada "Opiekuna Działa" dalej będzie miała sens.

 

Ale nie smutać! Przez 2 miesiące będzie się tu działo tyle, ile na reszcie działów razem wziętych!

Pozdrawiam,

Szonszczyk

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...