Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
1stChoice

Legends Of Equestria- Zaproszenie do Gry

Recommended Posts

Co prawda MMO to nie moje klimaty, ale zagrać zagram. W końcu gra jest w pełni darmowa. Tak się tylko zastanawiam czy serwery wytrzymają oblężenie i czy Hasbro nie weźmie jej na celownik. Oby nie :/

5 minut temu, Triste Cordis napisał:

Co prawda MMO to nie moje klimaty, ale zagrać zagram. W końcu gra jest w pełni darmowa. Tak się tylko zastanawiam czy serwery wytrzymają oblężenie i czy Hasbro nie weźmie jej na celownik. Oby nie :/

Co do wytrzymałości serwerów to nie bez powodu były wielokrotnie uruchamiane stress testy i otwarte weekendy. Wszystko zostało dostosowane do ilości graczy z zapasem więc raczej nie powinno być problemów.

A Hasbro tyle lat się nie doczepiło to dalej się nie doczepi. Zauważ, że w grze wszystkie nazwy własne- np. nazwy miast itp. są pozmieniane a postaci z serialu nie występują.

Edited by 1stChoice

Ta gra może być przełomem jeśli system i mechanika rozgrywki chwyci. Nie od dziś wiadomo że grafika to nie wszystko a gry mają jakąś magiczną moc że poważni dorośli ludzie potrafią grać w dziecinne tytuły i zachwycać się fabułą, mechaniką, grafiką i innymi smaczkami i w ogóle wielu nie przeszkadza cukierkowa oprawa w nich i w ogóle nie jest to uważane za dziwne czy nie na miejscu. Liczę na sukces tej gry i trzymam kciuki:pbft::pbat::pbtt: 

10 godzin temu, 1stChoice napisał:

Będzie polska wersja językowa! A w niej spolszczone menu, questy, nazwy przedmiotów. Nazwy miast i nazwy własne pozostaną w angielskim oryginale

Ale twórcy sami oficjalnie to spolszczą czy jak? Bo nie wiem czy wiesz. Ale Liderka Królewskich Archiwów Canterlotu - jest to grupa do której nalezę i widziałem tą konwersacje - zapytała się oficjalnie na Discordzie twórców - o możlowość Polonizacji przez nasz team tej gry -  i nie powiedzieli NIE, ale że w tej chwili nie przewidują takiej lokalizacji, dopóki nie dopracują języka oryginału. Skąd masz takie info, że będzie polska wersja?

5 godzin temu, Accurate Accu Memory napisał:

Ale twórcy sami oficjalnie to spolszczą czy jak? Bo nie wiem czy wiesz. Ale Liderka Królewskich Archiwów Canterlotu - jest to grupa do której nalezę i widziałem tą konwersacje - zapytała się oficjalnie na Discordzie twórców - o możlowość Polonizacji przez nasz team tej gry -  i nie powiedzieli NIE, ale że w tej chwili nie przewidują takiej lokalizacji, dopóki nie dopracują języka oryginału. Skąd masz takie info, że będzie polska wersja?

Może dogadali się z kimś innym? Ewentualnie w ekipie są Polacy? Ja tam się na to nie nakręcam, bo z doświadczenia wiem, że różnie z grami bywa. Książkowym przykładem jest No Man's Sky, które w dniu premiery było jakąś kpiną. Dopiero po roku ją naprawili. Podaję ten przykład ponieważ ją też stworzyła maleńka ekipa. 

• Upvote 1

13 godzin temu, Accurate Accu Memory napisał:

Ja zajmuje się spolszczeniem. Spolszczenie było i działało na poprzednim otwartym weekendzie w wersji beta. Wstawiałem chyba nawet skriny gdzieś tu na forum, jak mi się uda znaleźć to wrzucę. Udało mi się spolszczyć menu, wszystkie ustawienia, kreator. Do zrobienia na pewno questy i dialogi. :) 

@1stChoice

Skoro zajmujesz się tłumaczeniem LoE, to trzymam za ciebie/was kciuki. My będziemy kontynuować przy komiksach, MLI i filmach. Może w przyszłości znajdą się jeszcze jakieś produkcje.

Edited by Lucas

31 minut temu, 1stChoice napisał:

Do zrobienia na pewno questy i dialogi. :)

A nie potrzebował byś czasem pomocy? Pytaliśmy nawet twórców o zgodę jak już mówiłem. Questów jest masę, więc można by sobie pomóc :)

13 minut temu, Accurate Accu Memory napisał:

A nie potrzebował byś czasem pomocy? Pytaliśmy nawet twórców o zgodę jak już mówiłem. Questów jest masę, więc można by sobie pomóc :)

Akurat cała gra jest napisana na takim poziomie, że osoba z podstawówki by zrozumiała ten angielski.

Ogólnie więc nie wiem czy tłumaczenie będzie jakoś rozchwytywane bo wiem, że dużo ludzi lubie oryginalny język w grach a na dodatek jak będzie taki łatwy to nie będzie im się chciało instalować tłumaczenia.

Tak czy inaczej robię je dla poprawienia własnych umiejętności. Pomocy bym potrzebował jeśli dobrze ogarniasz unity engine i nie ukrywam- "hakowanie" kodu. Jeśli dalej jestes zainteresowany napisz na PW.

Guest BrainDev

Serwery do LoE zostały dzisiaj otwarte już od 7:00 rano (czyli to jest 0:00 czasu wschodniego w Ameryce). Już miałem przyjemność delektować się tą grą i mam pozytywne wrażenia. Światy są urozmaicone, świetne przejścia dnia i nocy, ogólnie wszystko wygląda wspaniale. Jeśli ktoś chce wirtualnego meeta, to może będę jeszcze po południu i wieczorem po 22. Miłej zabawy /)

Edited by BrainDev

Guest BrainDev
1 godzinę temu, Dairinn napisał:

Nie da się wejść :dry:

Tym się nie przejmuj, bo ja później też tak miałem. Po prostu coraz więcej ludzi logowało się na serwery aż zostały zapełnione i nie można było wejść. Najlepiej przeczekać i spróbować jeszcze raz się zalogować, za którymś razem wreszcie miejsce się zwolni. 

Edited by BrainDev

2 minuty temu, BrainDev napisał:

Tym się nie przejmuj, bo ja później też tak miałem. Po prostu coraz więcej ludzi logowało się na serwery aż zostały zapełnione i nie można było wejść. Najlepiej przeczekać i spróbować jeszcze raz się zalogować, wreszcie miejsce się zwolni. 

Próbuję wbić od rana. :stare: Raz doszłam do tego generatora postaci, ale za chwilę znowu wywaliło mnie na stronę główną.

Guest BrainDev
1 godzinę temu, Dairinn napisał:

Próbuję wbić od rana. :stare: Raz doszłam do tego generatora postaci, ale za chwilę znowu wywaliło mnie na stronę główną.

Hmm, nie sądziłem, że aż tylu ludu będzie grać. Trochę lipa, że są ograniczone miejsca na serwerze, no ale cóż zrobić :/ Spróbuję dzisiaj wejść na serwer gdzieś po 22 i zobaczę, czy mnie wpuści.

Dnia 5.09.2017 o 21:22, Triste Cordis napisał:

Tak się tylko zastanawiam czy serwery wytrzymają oblężenie...

A nie mówiłem? :dunno: Zapchane, miejsc brak. Szkoda, że w menu nie pokazuje ilości miejsc na serwerze (tak jak w grach w trybie multiplayer). Swoją drogą jak włączyć polską wersję językową bo jakoś nie widzę tego w opcjach. 

Edited by Triste Cordis

1 godzinę temu, Triste Cordis napisał:

A nie mówiłem? :dunno: Zapchane, miejsc brak. Szkoda, że w menu nie pokazuje ilości miejsc na serwerze (tak jak w grach w trybie multiplayer). Swoją drogą jak włączyć polską wersję językową bo jakoś nie widzę tego w opcjach. 

Zostały uruchomione dodatkowe serwery i nie ma już problemu z wejściem, normalnie ze znajomymi gramy.

Po drugie- jaką polską wersje językową? xD iksde. Przecież jej nie będzie jeszcze kilka miesięcy.

Edited by 1stChoice

Guest BrainDev
Przed chwilą, 1stChoice napisał:

Zostały uruchomione dodatkowe serwery i nie ma już problemu z wejściem, normalnie ze znajomymi gramy.

Po drugie- jaką polską wersje językową? xD iksde. 

Jak tylko siądę do lapka, to sprawdzę. Na razie dzięki za info. 

3 minuty temu, 1stChoice napisał:

Po drugie- jaką polską wersje językową? xD iksde. Przecież jej nie będzie jeszcze kilka miesięcy.

W pierwszym poście jak byk stoi: "będzie polska wersja językowa". A czy miała być w dniu premiery, czy za rok to cholera wie :/ 

5 minut temu, Triste Cordis napisał:

W pierwszym poście jak byk stoi: "będzie polska wersja językowa". A czy miała być w dniu premiery, czy za rok to cholera wie :/ 

Napisałem w następnych postach. :) Jest wszystko chyba, że masz jeszcze jakieś pytania to wal śmiało.

7 minut temu, 1stChoice napisał:

Napisałem w następnych postach. :) Jest wszystko chyba, że masz jeszcze jakieś pytania to wal śmiało.

Mam problem z dźwiękiem czy nie licząc muzyki nie ma zbyt wielu odgłosów? Sam nie wiem czy to błąd, czy tak ma być. Najbardziej brakuje mi odgłosu kopyt. Grzebałem w opcjach, ale nic to nie daje. 

Edited by Triste Cordis