Skocz do zawartości

Nowy kucyk ;).


Krzysztof

Recommended Posts

Cześć, mam na imię Krzysztof.Skończyłem już 18 lat i od niedawna zacząłem się interesować właśnie MLP.Co do moich zainteresowań to uwielbiam piłkę nożną.Kibicuję Fc Barcelonie, a moim idolem jest Leo Messi.Lubię też tenisa stołowego.Nieco mniej grę w kosza czy w siatkówkę.W sumie ostatnio też oczarowała mnie gra na gitarze, aczkolwiek choć mam długie palce to przyznaję się, że nie mam do tego drygu.Swego czasu miałem pewnego rodzaju depresję czy coś w tym stylu...Ale, żeby nie było  żadnych nieporozumień.Nie dlatego polubiłem tą produkcję.Otarło się o mnie kilka głosów, iż ta bajka właśnie swą niebywale uroczą formą przyciąga ludzi, którzy są w pewnego rodzaju dołku.Lecz nie z tego powodu tak polubiłem MLP.Po prostu od dziecka lubiłem dużo fantazjować, śnić o różnych bajkowych stworzeniach...Utrzymało mi się to, aż do teraz.I pomimo, iż jestem na swój wiek dojrzały to w żaden sposób nie czuje żadnego typu ograniczenia, ażeby nie móc tej produkcji oglądać.No nic, na razie to tyle ode mnie, mam nadzieję, że pogadamy sobie tu co nie miara i wymienimy między sobą wiele ciekawych tematów.Pozdrawiam ;).

  • +1 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w stadzie :brohoof:

Mam nadzieję że miło tu spędzisz czas i znajdziesz coś dla siebie :D 

Jak byś chciał o coś spytać lub po prostu popisać to pisz do mnie śmiało :yay: !

Oczywiście mam kilka pytań:

-Ulubiony kucyk ?

-Słuchasz jakiejś muzyki ?

-Kim zamierzasz zostać w przyszłości ?

-W jakim mieście mieszkasz ?

-Masz jakiś znajomych bronies albo pegasis ?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ulubiony kucyk ? Fluttershy

-Słuchasz jakiejś muzyki ? Każdej, japońskiej też(Dragon Ball,Naruto);)

-Kim zamierzasz zostać w przyszłości ? Chciałbym piłkarzem, ale kończę technikum elektroniczne(Ehh, nie wiedziałem co zrobić po gimnazjum i poszedłem na tzw. zawód przyszłości, ale to nie moja bajka...).

-W jakim mieście mieszkasz ? Inowrocław(Bardzo ładne miasto, wolne od zanieczyszczeń i różnych świństw tego typu).

-Masz jakiś znajomych bronies albo pegasis ? Tak.Jeden z nich chodził ze mną do gimnazjum( do klasy), a drugi do innej klasy.Pegasis jeszcze nie spotkałem ;).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w koloni na forum. Jak zwykle, mam ekspresową odpowiedź XD.

Lepiej późno, niż wcale, ale lepiej wcześniej niż później.

Nie zostaje mi nic, niż słowa, które i tak pójdą w zapomnienie i nicość.

Więc jeszcze raz witam, i pozdrawiam, Ziemniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzysztof napisał:

Inowrocław

 

1 godzinę temu, Krzysztof napisał:

Pegasis jeszcze nie spotkałem ;).

To w takim razie serdecznie zapraszam na jakiś bydgoski minimeet :3 Zacznij od dołączenia do naszej grupy na fb https://www.facebook.com/groups/bronies.bydgoszcz/?ref=bookmarks

21 minut temu, Wilczkowa napisał:

Mówisz, że nie miałeś jeszcze styczności z żadną Pegasis, tu jest ich wiele.

Nie kłam mu! I tak wszyscy wiedzą, że prawdziwych pegasis tu nie ma, są tylko brodate przegrywy udające dziewczyny :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Gray Picture napisał:

 

To w takim razie serdecznie zapraszam na jakiś bydgoski minimeet :3 Zacznij od dołączenia do naszej grupy na fb https://www.facebook.com/groups/bronies.bydgoszcz/?ref=bookmarks

Nie kłam mu! I tak wszyscy wiedzą, że prawdziwych pegasis tu nie ma, są tylko brodate przegrywy udające dziewczyny :v

Heh, z tymi Pegasis to dowaliles.W każdym razie szkoda, że nie ma normalnych dziewczyn.Oczywiscie na tym forum, bo tak ogólnie to są :rwink:.A odnośnie spotkania to kiedyś może się zdecyduje, ale jak już to w okresie wakacji(bo min. szkoła, młodsze rodzeństwo). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...