Skocz do zawartości

Książkowe wydanie Fallouta Equestrii (w oryginale)


Sun

Recommended Posts

Prawie wszystkie książki już wysłane. Ostatnie 6 paczek wyjdzie pocztą jutro wieczorem, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Z tego co wiem, część z was już książki otrzymała i słyszę, że się podobają. Cieszy mnie to niezmiernie. Mam też andzieję, ze wszyscy dostaną ksiażki przed świętami i będą mieli fajny prezent pod choinkę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sun napisał:

Prawie wszystkie książki już wysłane. Ostatnie 6 paczek wyjdzie pocztą jutro wieczorem, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Z tego co wiem, część z was już książki otrzymała i słyszę, że się podobają. Cieszy mnie to niezmiernie. Mam też andzieję, ze wszyscy dostaną ksiażki przed świętami i będą mieli fajny prezent pod choinkę. 

 

Mam nadzieję, że dojdzie też do mnie, bo według Paczkomatów to książki mi siedzą już w oddziale w Gdańsku drugi dzień :pun:.    

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, The Silver Cheese napisał:

 

Mam nadzieję, że dojdzie też do mnie, bo według Paczkomatów to książki mi siedzą już w oddziale w Gdańsku drugi dzień :pun:.    

śledzenie ssie. Według tego, co aj widzę w menadżerze paczek (~50gr droższa wysyłka z etykietą, ale warto), to w paczkomacie leży tylko 1 paczka i została ona nadana dziś. Istnieje pewna szansa, że etykieta była generowana wczoraj, bo wczoraj wygenerowałem 3 etykiety więcej niż byłem w stanie paczek zatargać. Tak czy siak, są spore szanse, że jutro będzie. Najpóźniej w poniedziałek.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z dumą zameldować, że w piątek wysłałem w  zasadzie wszystkie książki i teraz wszystko w rękach poczty. Wiele osób już dostało, ostatnia piątka dostanie do wtorku. Mam nadzieję, ze się podoba i że przy następnym wydaniu rówież tłumnie się pozapisujecie. Cokolwiek by to nie było

Spoiler

Serio, nie wiem, co będzie i kiedy będzie, ale coś na pewno będzie. Może coś naszego dla odmiany. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Tak czysto teoretycznie, jest szansa, że w dalszej przyszłości będzie druga fala, jakiś dodruk FoE, czy coś? :P Ostatnio byłem na Ambermeecie i w sumie przegapiłem okazję żeby kupić, a teraz już pewnie za późno

Edytowano przez Butterflight
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Butterflight napisał:

Tak czysto teoretycznie, jest szansa, że w dalszej przyszłości będzie druga fala, jakiś dodruk FoE, czy coś?

Szansa czysto teoretyczna zawsze jest. Cięzko mi jednak powiedzieć, kiedy i jaka. Obecnie większość chętnych ma, więc chwilowo się nie kalkuluje. Ale rok, dwa mogą zmienić sytuację

 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

15 godzin temu, FluttershyIsNOT aDoormat napisał:

No cóż , sporo osób przegapiło i teraz mają nadzieję na jakieś info na temat dodruku :3
Z tego co słyszałem najlepszą opcją dla nich byłby czas około świąteczny (no może to za sprawą kaski którą maja dopiero wtedy otrzymać ale co tam XD)

hmm... Tegoroczny okres przedświąteczny jest tak trochę zajęty (za blisko obecnego wydania Equetrip i Si Deus). Przyszłoroczny? Miałem wobec niego wyższe plany. Zdecydowanie wyższe, wymagające już teraz pociągnięcia za kilka sznurków. Ale jeśli fandom zamiast tego woli dodruk fallouta, to ostatecznie mogę zmienić zdanie (bo wydanie 2 podobnych gabarytów dzieł puści wszystkich z torbami)

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...