Skocz do zawartości

Odcinek 20: A Health of Information


Niklas

Ocena  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ocena odcinka

    • 1/10 Metr mułu
      0
    • 2/10 Niezłe bagno
      0
    • 3/10 Słabo
      1
    • 4/10 Ujdzie
      0
    • 5/10 Może być
      1
    • 6/10 OK
      2
    • 7/10 Dobry odcinek
      3
    • 8/10 Bardzo dobry odcinek
      5
    • 9/10 Świetny odcinek
      8
    • 10/10 Wybitny odcinek
      4
    • 11/10 Zecora dwa odcinki z rzędu? Co to za czary?
      9


Recommended Posts

Jak już wspominałem w spoilerach, u Ruskich odcinek pojawił się dużo przed premierą, ot zabawa między numerem produkcji a emisji. Bardzo coś "przecieka" ten sezon xd

 

Tak czy siak, macie tutaj wersję dla niecierpliwych z rosyjskim dubbingiem i angielskimi napisami:

 

 

ENG:

Spoiler

 

 

PL NAPISY:

Spoiler

 

 

PL DUBBING:

Spoiler

 

 

Edytowano przez Niklas
  • +1 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuce są słodkie, ale kuce mówiące po rusku jeszcze bardziej :lunaderp:

Obejrzany, w sumie dość fajny ten odcinek. Dziwi mnie, że Twiight znów magią nie mogła wydobyć po prostu miodu, zamiast próbować magią je uspokoić :v coraz bardziej ta magia potężnych kuców robi się bezużyteczna. Ale mimo to jakoś nie przeszkadza w oglądaniu, jedynie pozostawia dziwny niesmak. Znów się pojawiła Zecora, fajnie, że nie zapoominają o fajnych, starych postaciach. 

  • +1 5
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek w miarę dobry, naprawde cieszy mnie postawa Fluttershy (dążenie do końca, wytrwałość). Choć to jej uparcie aby zrobić to samemu troche mnie irytowało, co znowu dało nam przewidywalną akcję, znowu mieliśmy postać z serii Legends of Magic (dobrze wiedzieć że niektóre komiksy są kanoniczne i powiązane z serialem). Chętnie bym zobaczył legendarną postać z innej rasy niż kucyk. To by było ciekawe. I tak też uważam , że cała ta magia zaczyna powoli stawać się teochę zakręcona (pozdróże w czasie, zmiana znaczków wielkim, potężnym księżniczkom nie ma sprawy, próba przywrócenia zwyczajnej grzywy NIEMOŻLIWE)

 

6/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruskie kucyki tak słodko brzmią, awww. Ta Fluttershy mnie urzekła <3 

 

Co do odcinka to bardzo mi się spodobał. Fajnie, że pokazują coraz więcej nowych terenów, chorób, postaci i ogólnie dają nam lepiej poznać kucykowy świat :3 Poza tym uwielbiam motyw zamiany w drzewo. Zazwyczaj spotykałam się z tym jako z klątwą rzucaną przez istotę żyjącą w lesie, a pomysł z chorobą to coś nowego i jak najbardziej na plus. 

Jedyne co mnie irytuje to to, że znowu super potężna moc Twillight okazała się bezużyteczna w beznadziejny sposób. 

 

30 minut temu, PervKapitan napisał:

Może nawet w niej siedzieli?

 

Jak pewnie pamiętasz to sama od razu postawiłam, że stała się drzewem. To zbyt dobry motyw i w sumie ciągle jest szansa, że tak się stało, ale wątpię by to było akurat to drzewo, które jest jej domem, bo przecież w retrospekcji mieliśmy pokazaną medyczkę w tym właśnie drzewie. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Nightbringer napisał:

Wiadomo czy będą do tego polskie napisy ?

Z tego co wiem to napisy będą do normalnej wersji w sobotę wieczorem lub niedziele rano.

Obejrzałem z 15 sekund po rosyjsku i uszy mi wybuchły ale mam nadzieje że do soboty się zregenerują.

  • Nie lubię 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turbo638 napisał:

Z tego co wiem to napisy będą do normalnej wersji w sobotę wieczorem lub niedziele rano.

Obejrzałem z 15 sekund po rosyjsku i uszy mi wybuchły ale mam nadzieje że do soboty się zregenerują.

Pomijam to, że ten język nie brzmi aż tak źle, to jednak mogłeś wyłączyć dźwięk i tylko czytać, jak tak ciężko było słuchać tego :dunno: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BiP napisał:

Pomijam to, że ten język nie brzmi aż tak źle, to jednak mogłeś wyłączyć dźwięk i tylko czytać, jak tak ciężko było słuchać tego :dunno: 

Wolę poczekać do soboty i obejrzeć z dźwiękiem.

Mi rosyjski bardzo źle się kojarzy i na to nikt raczej nie poradzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2017 o 16:14, Im_Not_A_Brony napisał:

(dobrze wiedzieć że niektóre komiksy są kanoniczne i powiązane z serialem).

Przecież Seria "Legends of Magic" miała bć kanoniczna względem serialu. Twórcy tak zapowiadali, a że tym razem jak widać dotrzymano słowa... :) Pozostaje się cieszyć. Ja jednak czekam na odcinek z Syrenami, ale coś ciemno to widzę :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w końcu obejrzałem ten najnowszy odcinek
wiem, że wyszedł wcześniej u ruskich
ale nienawidzę tego języka, meh

 

Od początku! ^^
Więcej Zecory, yay. Rymująca Fluttershy, hihi. No i Zecora z mokrą grzywą wygląda naprawdę uroczo x]
NO NEED TO FRET I ONLY GOT WET
Okej, mocno tutaj prychłem, czy to tylko ja? xD
Smooth jezz, dobrze, że w sercu nie grały Zecorze takie typowe afrykańskie bębny, to by było rasistowskie :D
Poni AIDS, poni cancer, poni HIV. To taki trochę cansor episode, szczególnie sam początek. Ach no i poszukiwanie leku kojarzy mi się z takim starym, fajnym filmem na którym ryczałem jak bóbr. Wyprawa po życie? Podróż po życie? Coś takiego. Opowiadał o chłopcu chorym bodajże na AIDS i jego koledze. Razem wyruszali w podróż aby odnaleźć lek, nie będę spoilerował, może ktoś będzie chciał obejrzeć~
No i ta choroba, lol, to dość mroczne jak na bajkę dla dzieci. Zamieniasz się w drzewo i eloszki, nie ma kucyka ;_; W sumie fajne zagranie, ale nie spodziewałem się go. 
Pojedynek na gotowanie ze Spajkiem, yay, Twi w kuchni jest taka urocza.
Dziwnie widzieć Twilight zmęczoną czytaniem, chociaż jakby się nad tym zastanowić, pewnie już parę razy czytała wszystkie te książki. 
9x13 inch pans, NON STICK PANS! 
Old ponish, hehe, dobra robota Flutti, wiedziałem, że jesteś też jednym z najmądrzejszych kucyków, nie wybieram byle kogo na swoją mane 6 waifu ^^
Plague Doctor Ponies confirmed
Ten pyszczek Twilli kiedy Fluttershy spakowała im przekąski Spajka, awwww, jedna z najlepszych w ciągu tych ostatnich odcinków no i Tara, dobra robota z voice actingiem, jak zawsze zresztą x]
Zecora mająca problemy z rymowaniem, to coś, czego jeszcze nie widzieliśmy. Przynajmniej scenarzyści mogli sobie troszkę odpocząć od wiecznego rymowania. 
Ta wioska na bagnach coś mi przypominała, czy nie było przypadkiem takiej mapy w Left 4 Dead 2? Nawet chyba nazywała się podobnie, swamp fever? Tak mi się coś kojarzy, bo grałem w lefta niedawno~
Tak, Twilli, ja też szanuję każdego kto mieszka w drzewie. No i ta scena z Flutterką kopiącą podkop, jezu, vanila horse, get sum sleep ;_;
O, podejrzany kucyk z Luizjany, bardzo podobał mi się jego akcent. Ciekawe jak to zrobią w polskim dubbingu.  
Awww, też miałem nadzieję co się stało z tym ogierem któremu uzdrowicielka położyła żabę na głowie :c 
Ta pierwsza klaczka, która przyszła z chorobą do ich drzewa była bardzo fajna, podoba mi się jej design. 

 

 

6815d34851.jpg


Meh, no i więcej equestriańskich robali, wy naprawdę bardzo chcecie mi tę krainę obrzydzić, co? Nie dość, że mam uczulenie na wszystkie żądlące, latające paskudziaki, to te jeszcze rażą prądem, no wspaniale xD
Ech, smutno mi było jak Flutterka złapała jeszcze tę chorobę. Wyglądała na taką zmęczoną, że chciałoby się ją ogłuszyć jakąś cegłówką, byleby mogła sobie odpocząć. Dziwi mnie trochę, że Twilight dała jej tak po prostu dalej działać, chociaż widziała jak wygląda. No ale bez tego nie mielibyśmy morału, więc to było konieczne.
Dziwne że pozwoliła jej też samemu iść do tego gniazda. Tam przecież mogła jej pomóc, dobrze, że przynajmniej ją potem złapała. 
Flutti czerwononosa! :c
Ta scena z przebudzeniem Shy kojarzyła mi się trochę z PONY.mov, którąś z części. 
No i znowu derpowata magia. >pokonaj wielkiego, rogatego, czerwonego stwora, uratuj Equestrię biliard razy
>miodek miodek
>sory no probowalam przez 3 dni nie dalo rady ehhhh 
Sądziłem, że sprowadzą tego misia Fluttershy, Henrego? Nie wiem jak on miał na imię i że on im jakoś pomoże, ale tak się nie stało. 
Ten lek zadziałał troszkę za szybko, jak dla mnie. Mogli zrobić coś takiego, że podają jej lek kiedy słońce świeci za oknem, potem przejście kiedy zanikają objawy i światła za oknem nie ma, taka drobnostka, a wyglądałoby lepiej. 
Podsumowując, miodny morał, ciekawy odcinek, dużo Flutti i Zecory, zawsze na plusik. No i kolejna legenda, chociaż krótka tak jak reszta, była bardzo w porządku. 
9/10
czekamy dalej na poniii~^^

Edytowano przez Kruczek
  • +1 2
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2017 o 19:30, PervKapitan napisał:

Btw kto uważa, że ta Pani Doktor zniknęła, bo zaraziła siebie i nie zdążyła wyleczyć, zamieniając się w drzewo? 



To raczej niemożliwe. Choroba rozwija przynajmniej kilka dni. A ona w momencie leczenia matki nie miała żadnych symptomów. Już prędzej jako uzdrowicielka polazła do jakiejś dziury w poszukiwaniu panaceum i szlag ją trafił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sandro de Vega napisał:



To raczej niemożliwe. Choroba rozwija przynajmniej kilka dni. A ona w momencie leczenia matki nie miała żadnych symptomów. Już prędzej jako uzdrowicielka polazła do jakiejś dziury w poszukiwaniu panaceum i szlag ją trafił.

 

wJ5fcq8.png

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek był świetny nowe lokacje nowe postacie i kolejna historia :D Urzekły mnie niektóre  chwile takie jak:

Spoiler

59c7fda39cf5d_Beztytuu3.thumb.jpg.a2a1b14c56898f5be4aa5b341fe0fb8c.jpg

albo:

Spoiler

59c7fdab19f50_Beztytuu2.thumb.jpg.22cfad6b9fb7fcbf6375bf21e38844b3.jpg

Spoiler

59c7fdb0f11e7_Beztytuu.thumb.jpg.7f1d35e6feaeefba48bf136ba9a53098.jpg

(mam słabość to słodkich minek :3) Oprócz tego nasza medyczka wygląda całkiem fajnie :) Tylko z niewiadomych przyczyn cała wioska jest pusta i mieszka w niej tylko jeden szalony dziadek XD Flutterka mnie uwiodła w tym odcinku tak podobał mi się jej gesty i minki :yay: Plus za brak Starlight :D Odcinek oceniam bardzo pozytywnie i daje mocne 9/10 :fshug:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...