Skocz do zawartości

Dzień dobry wieczór


Yokimi

Recommended Posts

Witam, witam. Jestem nowa zarówno w fandomie, jak i na forum. Na początku wahałam się, czy pisanie czegoś o sobie ma jakikolwiek sens - wszak jest tu tyle wartościowych osóbek/kucyków, że zapewne ciężko poznać każdego. Ale ostatecznie odważyłam się, więc byłoby mi niezmiernie miło, gdyby parę duszyczek zerknęło na moje wypociny~

Zacznijmy od początku. Mam okropne imię, którego nienawidzę, dlatego proszę o zwracanie się do mnie po prostu Yokimi/Yokiś/Yoki etc. Chodzę do klasy 3 "gimnazjum". Pochodzę z woj. świętokrzyskiego i ze względu na rodziców nie mogę jeździć na meety i konwenty.

Moją największą wadą jest strach przed rozmawianiem z innymi ludźmi, co najczęściej objawia się rozmyślaniem kilkanaście razy nad odpisaniem komuś - tak, musiałam o tym wspomnieć, gdyż później w moją stronę leci mnóstwo zażaleń i oskarżeń o brak czasu, a ja po prostu nie wiem co i jak mam napisać. Poza tym nadużywam emotek. W szczególności "xD".

 

Moją pasją jest oglądanie kreskówek i filmów animowanych. Za długo by tu wymieniać moje ulubione, dlatego to pominę. Prócz oglądania czasami coś napiszę, czasami coś narysuję, czasami coś sfotografuję, ale są to raczej amatorskie rzeczy. Jestem w fandomie furry. Lubię gry typu Life is Strange, Bendy and the Ink Machine. Z książek preferuję te o tematyce steampunk, jak i przygodowe. Uwielbiam twórczość Ricka Riordana. Oprócz tego interesują mnie tematy Lgbt, czarny humor oraz popkultura/subkultura.
Co do muzyki, to mogę śmiało stwierdzić, iż słucham dosłownie wszystkiego (prócz Disco Polo) - począwszy od indie rock, christian rock, poprzez musicale (Dear Evan Hansen, aww), na utworach z kreskówek/filmów kończąc. Moje ulubione zespoły to:
-Get Scared
-Hollywood Undead
-Panic! at the disco
-MISSIO

 

MLP oglądałam od początku. Nigdy jakoś specjalnie nie ciągnęło mnie do wstąpienia do fandomu, ale ostatnio dzięki przyjaciółce ponownie pokochałam tę serię i tak jakoś wyszło, że tu jestem. Posiadam 2 ponysonki oraz 3 mniej ważne dla mnie oc. W niedalekiej przyszłości zapewne wstawię ich refki.

 

To w zasadzie tyle, co mogę o sobie powiedzieć 。◕ ‿ ◕。

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Yokimi napisał:

Moją największą wadą jest strach przed rozmawianiem z innymi ludźmi, co najczęściej objawia się rozmyślaniem kilkanaście razy nad odpisaniem komuś - tak, musiałam o tym wspomnieć, gdyż później w moją stronę leci mnóstwo zażaleń i oskarżeń o brak czasu, a ja po prostu nie wiem co i jak mam napisać. Poza tym nadużywam emotek. W szczególności "xD".

Chyba znalazłam bratnią duszę :hug4:  mam dokładnie tak samo xDD 

 

Witaj na forum. Baw się dobrze, zawieraj znajomości. Ludzie są tutaj bardzo mili i fajni (nie mówię o sobie :rainderp:), więc ten...powodzenia na nowej drodze życia jako broniacz :D

Edytowano przez Dairinn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie w naszych skromnych progach ~ :fluttershy5:

Widzę, że też lubisz Oncelera. Nie będę tutaj sama, heh. I nie tylko to nas łączy. Też lubię filmy animowane, Life is Strange bardzo mi się podoba i również boję się ludzi. Chociaż nie w internecie, tutaj piszę bez problemu. I ten mój strach powoli przenosi się jedynie na rozmowy telefoniczne. Ale mniejsza. 

 

Łap pytanka~ 

  1. Jakie są twoje ulubione kucyki? Albo jeden, jeśli potrafisz wybrać jednego. 
  2. Lubisz może gry przeglądarkowe? 
  3. Też uważasz, że Imagination zepsuli "Loraxa" tymi okropnymi scenami z Tedem, spłycając ogromnie najważniejszy wątek? D: 
  4. Dałaś słowo 'gimnazjum' w nawias. Czyli rozumiem, że już idziesz nowym programem? Ciekawa jestem jak to wygląda. Czy zaczęłaś w gimnazjum i nagle zmienili ci gimnazjum na podstawówkę czy jak to jest? 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę, czytam i tak sobie myślę: Kurdełke, spoko osóbka i dodatkowo wiekowo podobna. Coś czuję, że się dogadamy. Także ten... Zapraszam do forumowych dyskusji i nie bój się nas - my nie gryziemy (chociaż ja lubię :rainderp:). Jeżeli miałabyś jakieś pytania lub zwyczajnie chciałabyś pogadać to pisz śmiało! :NjdaT:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...