Skocz do zawartości

KPM 12.6


sz6sty

Recommended Posts

To już szóste urodziny Bronies Kraków!

Przybywajcie pod Wawel, aby wspólnie z nami w klimacie Dnia Nauczyciela świętować urodziny krakowskich Bronies.
Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, ciekawe panele, konkursy, grę RPG, wspólne zabawy i wyzwania. Do tego odwiedzą nas znajomi z Nutka Cafe i Grill Taxi, dzięki czemu nikt głodny z meeta nie wyjdzie 

 

Po części oficjalnej, zapraszamy na dalszą część zabawy w zaprzyjaźnionym barze R’lyeh Cafe, gdzie będziemy mogli pogłębiać więzy przyjaźni przy przysłowiowej coli!
 

Dodatkowo, dla chętnych, w niedzielę po meetcie organizujemy oficjalne wyjście do kina na My Little Pony: Film!
 

Zapraszamy już 14.10!

 

Strona Internetowa
Wydarzenie na facebooku

  • +1 2
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak już wcześniej pisaliśmy, chcemy w niedzielę 15.10, dzień po meetcie, wspólnie wybrać się do kina na My Little Pony: Film.
Dzięki temu, że pójdziemy większym stadem (min. 20 osób) możemy liczyć na ceny biletów grupowych :) Na naszej stronie ponymeet.pl znajdziecie wszystkie szczegóły wspólnego wyjścia, chętnych zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie i opłacania biletów, aby móc zarezerwować odpowiednią ilość miejsc w kinie.

 

Najważniejsze informacje:
Data - 15.10
Godzina - poznamy ją dopiero 11.10, planujemy seans popołudniowy
Cena biletu grupowego - 18 zł
Cena zestawu dziecięcego z kucykiem – 26,90 zł (chętni mogą kupić go sami w barze kinowym przed seansem)

 

Uprzedzając pytania, w Polsce dystrybutor nie posiada wersji z oryginalną ścieżką dźwiękową, dostępna jest TYLKO wersja z polskim dubbingiem!

 

UWAGA! Jeśli ilość chętnych będzie mniejsza niż 20 osób, będzie wymagana dopłata na miejscu, do ceny biletu w regularnej cenie!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilet na meet, jak i Kinowy... Opłacone :) Fajnie będzie spotkać się w stadzie i to dwukrotnie :D

17 godzin temu, Midday Shine napisał:

Jeśli tylko do tego czasu będę miała lokum w Krakowie, to w sumie chętnie bym się wybrała. 

Do kina? Czy do kina i na meeta?

 

@sz6sty? Jest jeszcze wolne miejsce w grafiku? Bo nie wiem jak @Midday Shine - nasza liderka - ale na serwerze grupy padła propozycja by znów jakiś panel grupowy zrobić. Szczególnie, że jest nowa grupa, a wiele materiałów zostało wydanych :)

 

Tak tylko pytam, bo wiem, że poruszono tę sprawę. A ostatnio improwizowaliśmy już na meecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Accurate Accu Memory napisał:

Bilet na meet, jak i Kinowy... Opłacone :) Fajnie będzie spotkać się w stadzie i to dwukrotnie :D

Do kina? Czy do kina i na meeta?

 

@sz6sty? Jest jeszcze wolne miejsce w grafiku? Bo nie wiem jak @Midday Shine - nasza liderka - ale na serwerze grupy padła propozycja by znów jakiś panel grupowy zrobić. Szczególnie, że jest nowa grupa, a wiele materiałów zostało wydanych :)

 

Tak tylko pytam, bo wiem, że poruszono tę sprawę. A ostatnio improwizowaliśmy już na meecie.

Mówiłam głównie o kinie, bo na meeta idę tak na 90%. Te 10% to niepewność, czy będę miała gdzie spać w Krakowie. :lunaderp:

Co do panelu - jeśli będzie tam ktoś od nas (a najlepiej ze 2-3 osoby), to czemu nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Midday Shine napisał:

Mówiłam głównie o kinie, bo na meeta idę tak na 90%.

To się spotkamy dwukrotnie :)

4 godziny temu, Midday Shine napisał:

Co do panelu - jeśli będzie tam ktoś od nas (a najlepiej ze 2-3 osoby), to czemu nie?

Ja też tak myślę, ale ja sam tego robił nie będę... mogę lapka użyczyć. No i konwerter sygnału z hdmi na vga. Jakby cza było mojego lapka do projektyora z nowym interfejsem podłączyć. Co prawda kupiłem go do kompa by nową kartę nvidii podpiąć do przedpotopowego monitora, ale do projektora z wyjściem hdmi też podpasuje. Bo ostatnio musieliśmy lapka pożyczać jak pamiętasz mid.

 

No chyba, że wezmę trupa hpka. On już ma hdmi,a tam jakiś sup[er procek nam nie potrzebny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sz6sty napisał:

Program można cały czas zgłaszać, nie ma problemu. Tak samo, jeśli ktoś potrzebuje noclegu, wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie, a coś się znajdzie ;)

Co do noclegu... liczę na to, że w tym tygodniu jednak dostanę akademik. ;) Jeśli tak będzie, czym prędzej zapiszę się na meet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia szansa na skorzystanie z ceny 18 zł za bilet grupowy i wspólnego seansu MLP:Film!

Znamy już repertuar, więc idziemy w niedzielę 15.10 na seans w krakowskim Multikinie o 12:25.

 

Przypominamy, że wypełniając formularz można skorzystać z ceny 18zł (gdzie zwykły bilet to N:30zł U:20zł)!

W dniu jutrzejszym będziemy dokonywać rezerwacji tylko tylu miejsc, ile zgłosi się osób, więc nie zwlekajcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę! Mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze, co my i będziecie tak samo miło wspominać te szóste już urodziny Bronies Kraków.

Łącznie bawiło się nas 96 osób, z czego spora część wzięła udział w naszej grze szkolnej i zbierała oceny do swoich dzienniczków (co nas bardzo cieszy i uznaliśmy, że na kolejnego meta przygotujemy coś podobnego).

Na aukcji charytatywnej zebraliśmy okrągły 1000 zł, który zostanie przekazany na rzecz zbiórki na protezę nogi dla Sonii Kwiecińskiej. Jest to wspaniały wynik! Brawo Wy!

Znajomi z Grill Taxi są pod wrażeniem ilości kiełbasek jakie zjedliśmy i obiecują, że następnym razem też się pojawią swoim gorącym Mercedesem:)

Barmanki z R'yleh Cafe pozdrawiają wszystkich, który bawili się na afterze i stwierdziły, że dzięki Wam potrafią przyrządzić koktajle Raibow Dash i Sunset Shimmer z zamkniętymi oczami. (istnieje duża szansa, że zostaną one na stałe w ofercie, więc jak będziecie kiedyś w okolicy, zapytajcie się o kucykowe napoje ;) )

Dziękujemy jeszcze raz za waszą pozytywną energię, dzięki której dalej mamy siłę organizować kolejne imprezy.

Do zobaczenia na kolejnym Krakowskim Pony Meet'cie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny meet, jeden z najlepszych na jakim byłem. Świetnym pomysłem były szkolne questy i chociaż nie zdobyłem wszystkich wpisów (w tym z muzyki ze względu na zwolnienie od higienistki :D) to bawiłem się przednio i spędziłem na nich sporo czasu. Jedyne co bym dodał na przyszłość, to zadania wymagające współpracy kilku osób z danej drużyny do zaliczenia.
Pierwszy raz brałem też udział w Turnieju Trójkucycznym i nawet ku mojemu zaskoczeniu wygrałem, a co najważniejsze stworzyłem Celestię z moich snów xD

Spoiler

2aATlbJ.jpg


Serdecznie dziękuję wszystkim orgom, twórcom atrakcji i wystawcom (dzięki niezawodnej Miya zdobyłem mojego własnego kieszonkowego Jagodowego Rożka <3).
I szczególny szacun dla _TK_ który za jedyne 100 szekli ukazał swoje prawdziwe oblicze. Przypuszczam więc, że KPM 12.7 odbędzie się już na Kazimierzu ;)
 

Edytowano przez Malachi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka szczera recenzja, żeby nie nudzić. I tak mało osób przeczyta. Pozwalam na hejty, przypominam jednak, że to tylko moja opinia.

 

KPM umiera z roku na rok. Na poprzednich odsłonach korytarz pełny stoisk, uczestników aż ciasno, prelekcje i sporo atrakcji. Aż nadszedł czas na KPM 12.6. Wybrałem się jak zwykle zgodnie z tradycją z swoją ekipą. 

 

Na korytarzu jedno stoisko sprzedażowe, brak ciekawych prelekcji w planie, skromna grupa uczestników. Nawet dyskoteka, która na poprzednim KPM sprawiła, że wszyscy uczestnicy opuścili korytarz główny i poszli się bawić i tańczyć była tym razem... pusta. Poszedłem na nią z dziewczyną i jedyną osobą, która miała frajdę był DJ puszczający kiczowatą muzykę beznadziejnie zremixowaną i to z Equestra Girls. Postanowiliśmy go zostawić, chyba nie narzekał, mimo pustego parkietu. Przynajmniej jemu muzyka się podobała.

 

Alee... mimo wszystko bawiłem się dobrze i na następny meet w Krakowie też się wybiorę po powrocie z zagranicy ( sentyment do KPMów też robi swoje). Sytuacje z meetem ratował MK jak zwykle z swoim karaoke. I mimo, że stoisko było jedno- to było dość bogato wyposażone i dalej spotkałem kilku znajomych, których jeszcze chciałem spotkać przed moim długim wyjazdem. Więc mimo umierającej atmosfery ( hurdur fandom umiera i te sprawy) wydarzenie oceniam na plus. 

 

9/10- to jak Call of Battlefield ale z Kucykami i w Krakowie, would visit again- IGN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...