Skocz do zawartości

mychowe bazgrołki


Mycha

Recommended Posts

Czyżby pierwszy to Gaster Blaster? Bardzo podoba mi się to, że nie ma kontur. To nie jest łatwa technika, a Tobie wyszło znakomicie. Te cieniowanie, przejścia kolorów... naprawdę cudo. Jedyne do czego bym się mogła przyczepić to te białe kropki.

 

Drugie też świetnie. Niesamowicie władasz światłem i cieniem, a to bardzo się ceni. Nie znam anime, ale naprawdę wyśmienita praca. 

 

BTW. Wklejaj arty swoje w spoilery.

BTW2. Możesz wkleić parę artów w jeden post, będziemy od razu mieć wgląd na całość ^^ A najnowsze będziesz aktualizować w nowych postach.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły portrecik ^^

Trochę się w portretowanie bawiłam, więc mogę kilka błędów wskazać. Po pierwsze, jak powiedziała Perv, cienie twarzy są zbyt delikatne (przez co nie widać górnej części nosa, kości nosowej, czy jak to się nazywa), prawie ich nie widać. Nie wiem na ile jest to spowodowane zjadaniem cieni przez skaner / to coś czym robisz zdjęcia. Włosy możesz spróbować narysować trochę delikatniejszymi liniami, bo są wizualnie za ciężkie (mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi). Co jest też częściowo spowodowane jasnymi cieniami twarzy. Poza tym cienie na włosach mogły by płynniej w siebie przechodzić.

Anatomia wyszła ci ciałkiem dobrze, z tego co widzę. Jest kilka niewielkich błędów, ale wiadomo, ludzie to trudne stworzenia do rysowania. W lewym oku tęczówka jest trochę krzywo i wydaje mi się, że część dolnych rzęs powinna być narysowana, bo chyba nie zasłaniają ich włosy. W ogóle z kształtem tego oka jest coś nie tak w porówniu do drugiego (które wyszło ci super).

Ale jeszcze raz, dobry portret. I powodzenia w dalszym rysianiu ludzi.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...