Skocz do zawartości

Recommended Posts

Temat przeniesiony. A co do samego rysunku - jest przerysowany. A za to wielki minus, bo to nie jest w zasadzie Twoja praca. Poza tym niechlujna, szarpana kreska i kiepskie kolorowanie. Postaraj się narysować coś swojego i odszukać swój styl, zamiast kopiować :zecora3:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Cahan napisał:

Temat przeniesiony. A co do samego rysunku - jest przerysowany. A za to wielki minus, bo to nie jest w zasadzie Twoja praca. Poza tym niechlujna, szarpana kreska i kiepskie kolorowanie. Postaraj się narysować coś swojego i odszukać swój styl, zamiast kopiować :zecora3:.

 

Teoretycznie istnieje możliwość, iż rysunek mógł zostać narysowany metodą podglądową. Nie jest to negatywne zjawisko, ponieważ w tym przypadku autor może mieć przed sobą inny rysunek np w laptopie. Obserwując go może wzorować swój styl rysowania, ale w to może być trudne do udowodnienia.

Edytowano przez Król Etirenus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Etirenus - wątpię. To jest jednocześnie przerysowane zbyt dobrze i zbyt źle. W sensie - kucyk bardzo serialowy, ale kreska strasznie poszarpana, a kolorowanie jest słabiutkie. Osoba o takich umiejętnościach by idealnie się wzorować na obrazku z komputera nie popełniłaby takich podstawowych błędów.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano siedzę trochę w rysunkach i muszę się zgodzić z Cahan. 

I rzeczywiście, przerysowywanie nie jest niczym złym - póki po zrobieniu tego chowasz to do biurka, a nie podpisujesz, że to Twoja praca.

Warto zaznaczyć, że przerysowanie =/= kopia. Ale tutaj macie małą lekturkę 

15032819_1165300690173700_92763982436380

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, dużo się już się narysowałem w życiu. Nawet kiedyś miałem taki duży album do rysunków. I zawsze starałem się rysować metoda poglądowa, no, ale przyznaję się, że ten rysunek narysowałem przy oknie. W sensie przyłożyłem do szarej wydrukowanej kartki z kucykiem(bo kolorowego tuszu nie mam), moja kartkę na której będę rysował i tak właśnie powstała ta rarity. Chciałem, żeby rysunek wyszedł bardzo dobrze i dlatego zdecydowałem się go tak narysować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...