Skocz do zawartości

Moja wtórczość


Elefast

Recommended Posts

Witam wszystkich Bronych i Pegazis nie wiem czy dobrze napisałem to 2 ale chciałbym podzielić się z wami mymi video na youtube wiem czasami cicho mnie słychać ale dopiero się uczę rady mile widziane

 

https://www.youtube.com/channel/UC1kOncprx0DDmihXdi0lROQ?view_as=subscriber

 

Ps. życzę miłego oglądania Kopytko w górą /)

Edytowano przez Elefast
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Co tam właściwie szepczesz pod nosem... hmm? xd

 

Cicho słychać, tak? Heh, raczej absolutnie wcale, bym rzekł - podczas całego materiału nie byłem w stanie zrozumieć ani jednego słowa i jeszcze pół biedy, jakby to było po prostu ciche, wtenczas starczyłoby zwiększyć głośność, ale problem polega na tym, że wszystkie słowa zagłuszają dźwięki tego, w co tam grasz, hmm... nie myślałeś nad tym, aby oddzielnie nagrywać narrację, a oddzielnie gameplay, a potem zmontować to razem, przy czym to drugie ze znacznie zmniejszoną głośnością? Albo chociaż w opcjach gry, jakby się dało główną głośność ograniczyć znacznie...?

 

Właściwie nie wiem, skąd przyszła moda, aby używać gameplayu, jako tła do słów, które pragnie się przekazać, ale patrząc na wiele profesjonalnych kanałów, które używają tej metody, w większości przypadków gameplay bywa całkowicie wyciszony, a jak nie to wciąż jest znamiennie ograniczona jego głośność. Zakładam, że to wszystko po to, aby widz mógł na czym zawiesić oczy podczas słuchania treści, niemniej to chyba mija się z celem, gdy obraz strasznie się wiesza i klatkuje... to nie jest zbyt ciekawy widok oglądania :/  to wręcz statyczne obrazy xD

 

Nie żeby to jakoś szczególnie mi przeszkadzało, jako że często słucham YouTuba'a w tle, z paru kart w przeglądarce dalej, ale jak już wspominałem, z tymi problemami z nagłośnieniem i to tak nie bardzo da się osiągnąć, naprawdę, póki nie rozwiążesz tej zagwozdki technicznej, to... nawet nie bardzo jak mam możliwość oceny treści, jako że nie bardzo ją słyszę xD

 

 

PS. co miałeś dwa obrazki temu w zdjęciu profilowym? Wyglądało ciekawie, ale jakoś nie znałem źródła tego artu... ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...