Skocz do zawartości

Kruczek

Recommended Posts

Cóż, poprawcie mnie jeśli się mylę, ale na forum nie ma chyba tematu w którym można ot tak, powrzucać swoje wszelakie zdjęcia. (a jeśli jest, to przynajmniej niech jakiś mode przeniesie ten temat i go tam wklei jako post, żeby mi nie było smutno)
Zauważyłem natomiast, że sporo użytkowników lubi się aparatem pobawić, takim w telefonie czy też nie. (Na Ciebie patrzę, @Lemi, liczę na jakieś dobre zdjęcia w tym temacie :rarirage:) Konkursy fotograficzne są dość popularne, ale tam użytkowników ogranicza konkretny temat zdjęcia!
Tutaj nie ma ograniczeń, oprócz spoilerów. (I tych zawartych w regulaminie forum, oczywiście.) No i ważne, żeby fotografia należała do was~^^
Tutaj parę moich fotek, pierwsze z dzisiejszego bieganka ^^
Pan Ślimak wieczorową porą, powrót Pana Żuczka i troszkę innych różności~

 

6e444bc87f.jpg

 1bb3f2dc00.jpg
 12cae7cc81.jpg

 a5cd398f46.jpg

 e1e846c04f.jpg


To ten, wstawiajcie, czy coś. Tylko pamiętajcie o spoilerach! 
  • +1 2
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematu raczej nie było, a jak był to utonął w odmętach forum. Sam chciałem taki założyć, ale stwierdziłem że meh (niepotrzebnie).
To ja zacznę od czegoś puchatego (zwykłe, ale miło się patrzy) :x reszta jest randomowa, mogła się powtórzyć albo nie. Swoich poprzednich raczej nie będę kopiował.

Spoiler

epJWYru.jpg

 

hU1i5h4.jpg

Spoiler

VJUpCOg.jpg

Spoiler

To nie jest żadna alegoria, jakby co :rainderp:

EA3wpry.jpg

Spoiler

zwzaoaB.jpg

Oczywiście dzięki za utworzenie tematu @Kruczek, myślę że będę się starał często tu pojawiać, jak tylko uznam że coś jest faktycznie warte pokazania ;) 

  • +1 2
  • Lubię to! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pająk cyklop i dzisiejsze niebo, bo było ładne.

Spoiler

Kosarz zwyczajny. Chyba. I okazuje się że ma parę oczu, dopiero po przybliżeniu widzę, bo ma takie zderpione xD Nie znienawidźcie mnie za te pająki, ale lubię im zdjęcia robić.

CigbmiK.jpg

Spoiler

Może ktoś zauważy jakiś kształt, mi trochę przypomina wełniastego pterozaura w locie xD

caBQGo0.jpg

 

  • +1 3
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lemi Kosarz nie jest pająkiem. To pajęczak, ale nie pająk. 

 

Pnigomantis medioconstricta od stadium L2 do imago. Znana modliszka głównie z tego, że jako jedyna ma "podwójną tarczę" na swoim pronotum, stąd też angielska nazwa Indonesia double shield mantis. Nazwy gatunkowe angielskie czy polskie na ogół nie są oficjalne, dlatego hodowcy i większość osób posługuje się łacińskimi.
 

 

 

 

 

 
Tu właśnie widać jak już wykształciły się dwie "tarcze".
 

 

 

 

Tutaj jest subimago, warto zwrócić uwagi na zalążki skrzydełek. Co prawda w naukowej gadce określenie sub-imago nie występuje, to hodowcy często tego używają.

 

 

 

 

 
 

Edytowano przez PervKapitan
  • +1 3
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo motyli (na pewno motyli xD), mianowicie Rusałek Admirałów latało dziś sobie po ogrodzie, więc chwyciłem swoją komórkę do zabawy. Nie są zbyt dobrymi modelami, zbyt ruchliwe, mimo to niektóre dały się namówić na wzięcie na rękę, o zdjęcie już gorzej. Więc mam od frontu, gdzie jego ssawki wyglądają jak bobrze zęby, od boku gdzie chyba najlepiej się zaprezentował, i na skrzydła.

Spoiler

LmWn7cQ.jpg

 

jBNR5a9.jpg

 

lZqLXlw.jpg

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Udało mi się uchwycić kolejną tęczę. Tak się cieszę! :)

Niesamowite. Taka mała i ulotna rzecz sprawia że od razu dzień jest piękniejszy.

 

Kilka zdjęć, które niestety nie potrafią oddać całego jej uroku.

Spoiler

rainbowjp_qxhhhqp.jpg

 

rajpg_qxhhhqs.jpg

 

64jpg_qxhhrhr.jpg

teczaJPG_qxhhrrr.jpg

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...