Skocz do zawartości

Recommended Posts

No cze. Zarejestrowałem się tutaj, żeby między innymi dobrze się bawić i takie tam. Przejdźmy do meritum - otóż w zasadzie możecie mnie kojarzyć i to nawet stąd, ponieważ baaardzo niedawno jeszcze sobie żyłem na tym forum. Stwierdziłem, że sobie usunę konto, bo chciałem nieco odciąć się od ludzi i sam pomyśleć kim jestem, dokąd zmierzam i takie tam ciekawe rzeczy. Chciałem sobie w pewien sposób uregulować swoje poglądy - za kim jestem, co uważam za stosowne/niestosowne i w sumie dlatego nieco odciąłem się i od szkoły (bo wakacje wtedy były) i od ludzi z internetu. 

 

Jestem Ziemowit jak coś. 

 

Kontynuując - wróciłem na forum po małej "reformie" moich poglądów i mojego stylu życia. No i next point to to co chciałem tutaj robić. Przenieść format turniejów haxballowych na forumkę - to też jest powód dla którego wróciłem. W zasadzie on przypieczętował to przybycie na forum, wcześniej myślałem, że skoro już w pewien sposób się zreformowałem to czy nie wrócić na forum. W zasadzie celem odejścia z forum było odejście na stałe, myślałem że po prostu tak będzie najlepiej gdy sobie odejdę forever, bo po co są ludzie po co jest fandom i tego typu pierdoły. No, ale może dojdźmy do tego co was bardziej interesuje, a mianowicie coś o mnie. 

 

Mam 13 lat, jestem od 20 czerwca redaktorem serwius PolskaPiłka24.net. Jak łatwo się domyśleć piszę tam wszelkie newsy, relacje i inne przemyślenia dotyczące polskiej piłki nożnej. Prowadzę również bloga ogółem o tematyce sportowej, jednakże tam są jedynie felietony o piłce, więc prawda tylko, że moja :v. Mieszkam sobie w Toruniu, polecam nawet. Co do muzyki - słucham rocku i metalu, lubię starsze kawałki, aczkolwiek tymi co wyszły w ciągu ostatnich kilku lat, też nie pogardzę. Kuce zacząłem oglądać tak jakoś pod koniec 2014 roku. Interesuję się sportem - piłka nożna, żużel, skoki narciarskie. To ja rozumiem. Ostatnio sobie piszę słabe opowiadania itp. Nie umiem rysować, ale za to podobno umiem konstruktywnie krytykować na ten temat, więc jestem taką sobie pierdołą. Lubię pić różne napoje, bo są dobre i słodkie :3.Czy sobie też czasami i gram w gierki. 

 

No to byłoby na tyle.   

  • +1 2
  • Lubię to! 3
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Decaded napisał:

chrome_2017-09-26_22-04-00.png

 

Reforma motzno.

Na tagi nie miałem pomysłu, w sumie pierwsze lepsze słowa, które przychodzą mi do głowy są tagami, a jakieś chce w sumie dać, żeby nie było tak pusto :c

 

Poza tym tagi zwykle są fajną sprawą i proszę mnie tu po tym nie oceniać xD

Edytowano przez KiWi KiWi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie witamy ponownie :fshug: Chciałbyś może opowiedzieć coś więcej o zainteresowaniu hymnami pochwalnymi dla Pana Ciemności? Jak bardzo starych kawałków słuchasz? I Elvis i Bathory grają starego rocka, ale trochę im od siebie daleko. Btw też lubię dobre i słodkie (Czy to nie pleonazm?) rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kruczek napisał:

Witaj w domu, synu, czekaliśmy na Ciebie.

Witaj, Kruczku. 

16 godzin temu, jasiulo napisał:

W takim razie witamy ponownie :fshug: Chciałbyś może opowiedzieć coś więcej o zainteresowaniu hymnami pochwalnymi dla Pana Ciemności? Jak bardzo starych kawałków słuchasz? I Elvis i Bathory grają starego rocka, ale trochę im od siebie daleko. Btw też lubię dobre i słodkie (Czy to nie pleonazm?) rzeczy.

Hmm, trudne pytanie. Nie mam zbyt pamięci do tego czy słucham piosenki z lat 50 czy lat 70. Co innego przy historii, ponieważ daty historyczne są moją jedną z pasji i bardzo lubię wgłębiać się w różne wydarzenia historyczne. W kwestii muzyki jest u mnie tak, że jak wpadnie mi w ucho coś to sprawdazam autora i tekst, a dalej przechodzę do odsłuchiwania. Rzucę okiem może na datę, ale niezbyt się w to zgłębiam, a co za tym idzie - niezbyt dokładnie pamiętam. Za to z tych starszych to oczywiście "Bon Jovi", a zwłaszcza "It's my life" czy "Livin' on a Prayer", czyli te chyba słynniejsze :P. Oczywiście Queen - "Bohemian Rhapsody", klasyk, "The Prophets Song" czy "Somebody To Love". No, tego typu rzeczy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...