Skocz do zawartości

Głos Luny - Rekrutacja do współpracy


Lightning

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Otóż poszukuję osoby  (kobiety) która 1:chciała by podjąć współpracę udostępniając głos w moich animacjach

2: ma głos choć troszkę podobny do Luny czy to z wersji Angielskiej czy Polskiej. Kandydować może każdy. 

 

Warunki:

-chęć do współpracy na dłuższą metę

-posiadanie Konta Facebook oraz poczty Gmail/Wp/o2 (jakakolwiek poczta)

-posiadanie mikrofonu który w miarę czysto zbiera głos (lekkie zakłócenia czy szumy jestem w stanie wyelimimowac)

 

PROCES REKRUTACJI:

1: Nagrywacie dowolny fragment z dowolnej książki o dowolnej tematyce. Nagranie ma trwać minimum 30 sekund i być nagrane w miarę dobrej jakości (brak tak zwanych "szelestów" czy puknięć w mikrofon oraz innych nieplanowanych efektów dźwiwkowych)

 

2:Plik dźwiękowy w formacie WAV/MP3/WMA/OGG lub innych obsługiwanych przez system Windows, wysyłanie na adres podany poniżej:

[email protected]

o tytule e-maila "MLP-rekrutacja-"nazwa użytkownika forum"" natomiast w treści poza załącznikiem w postaci waszego nagranego głosu dajecie w polu na tekst link do waszego konta na forum bym mógł Was szybko odnaleźć.

 

3: Do osób których glos mi się spodoba choćby nie miały byc dla Luny, a będę wiedzieć ze mi sie przyda również się odezwę. Czekam równo miesiąc na nadesłanie e-maili (czyli 6 Listopad) po tym wybiorę wraz z dwójką przyjaciół  (aby ocena nie była tylko moja) osobę która będzie podkładać głos Lunie, oraz innym postaciom jeśli takowe się znajdą. Odwagi! W animacjach nie ma zawartego waszego prawdziwego nazwiska a jedynie wasze wymyślone ksywki (chyba że sobie takowe zażyczycie-  nazwiska lektorów na koniec ale to indywidualnie) oraz nie bójcie się stereotypu "bo mam do d*** głos" czy "mój mikrofon to patologia"... mój główny Lektor dla Fieryego też to mówił... A ma przepiękny czysty głos którego można pozazdrościć. Powodzenia! I niech wygra najlepsza!

 

PS: każda osoba która nawiązała by współpracę otrzyma również model swojego własnego kucyka który będzie w mojej bibliotece SFM i będę te modele wykorzystywać w swojej twórczosci^^

  • +1 3
  • Nie lubię 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek robi temat w którym szuka osoby która mogłaby dubbingować Lunę w jego fanowskich filmach - dostaje minusa. Serio? Nie napisał tu nic obraźliwego, nikogo nie atakował, po prostu szuka kogoś, kto by z nim współpracował przy filmach. Normalna rzecz, ale chyba nie dla ciebie, @Sacra.

 

 

Ale żeby za bardzo nie offtopować - widzisz jak jest na forumcio. ;3 Myślę, że nie powinieneś się ograniczać do poszukiwań tylko tutaj. Na Youtube jest masa fandubberów, i ich również warto poprosić o pomoc. :3 Zawsze można też zaprosić osoby które grały w twojej poprzedniej animacji. Co do fandubbeów - można zacząć od Ytny. Robiła fandubby z wieloma osobami, i linki do ich profili na YT są pod każdym filmem, więc tam też możesz poszukać. :3

  • +1 3
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Socks Chaser napisał:

Ziomek robi temat w którym szuka osoby która mogłaby dubbingować Lunę w jego fanowskich filmach - dostaje minusa. Serio? Nie napisał tu nic obraźliwego, nikogo nie atakował, po prostu szuka kogoś, kto by z nim współpracował przy filmach. Normalna rzecz, ale chyba nie dla ciebie, @Sacra.

 

 

Ale żeby za bardzo nie offtopować - widzisz jak jest na forumcio. ;3 Myślę, że nie powinieneś się ograniczać do poszukiwań tylko tutaj. Na Youtube jest masa fandubberów, i ich również warto poprosić o pomoc. :3 Zawsze można też zaprosić osoby które grały w twojej poprzedniej animacji. Co do fandubbeów - można zacząć od Ytny. Robiła fandubby z wieloma osobami, i linki do ich profili na YT są pod każdym filmem, więc tam też możesz poszukać. :3

Heh dziekuję za pomoc :) Nie ograniczam się tylko do tego Forum, po prostu mam tyle rzeczy na głowie na ten moment, że się nei mieści... przygotowanie do 2 egzaminów zawodoych w 4 klasie Technika no i Matura zapasem XD Stąd tylko na razie tu jest

Edytowano przez Lightning
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...