Skocz do zawartości

Kucykowy bot discordowy "Rainsalis"


Szonszczyk

Recommended Posts

Serdecznie polecam tego bota. Jest przyjemny w obsłudze i jest z nim wiele śmiechu. Dobry do robienia tak zwanych pranków słownych, poprzez wgranie mu odpowiednich reakcji na frazy. Z tego co wiem to wciąż się rozwija i jest coraz lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lemi napisał:

To teraz tylko czekać aż wymknie się spod kontroli, heheh.

A tak naprawdę fajnie żeś zrobił.

Z wymykaniem się spod kontroli to była taka fajna historia, bo pewnego dnia zaczął sam do mnie na PW na discordzie pisać, a ja nawet nie wiedziałem jak samemu to ustawić ... dopiero w sumie parę dni temu się naumiałem xD

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Szonszczyk napisał:

Z wymykaniem się spod kontroli to była taka fajna historia, bo pewnego dnia zaczął sam do mnie na PW na discordzie pisać, a ja nawet nie wiedziałem jak samemu to ustawić ... dopiero w sumie parę dni temu się naumiałem xD

Dopóki nie nazwiesz go Skybot, Skypony albo coś w tym stylu, to takie figle to nic złego, powinniśmy wszyscy być bezpieczni :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za mój błąd dotyczący braku możliwości dodania bota na serwer. Został on naprawiony. W ramach przeprosin wstawiam jeszcze drugiego mojego bota:

szklana1.PNG.bf16a09c7eebb9183e1b2adbc50d35c0.PNG

Zadaniem tego bota jest tworzenie generowanych proceduralnie śmiesznych tekstów: (to nie są wszystkie i nowe są już w budowie)

Spoiler

szklana2.PNG.620f1973393d01a6dd5fe01313fa52d2.PNG

Link: NIEAKTUALNE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Odkopuję temat naprawdę miłą wiadomością:

Moje boty przechodzą w tryb 24/7! Yay!

Zapraszam do dodawania Rainsalis na serwery, bo ona nie gryzie, a może powodować bardzo ciekawe sytuacje :)

Pozdrawiam,

Szonszczyk

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Trwa już ósmy miesiąc od kiedy zabrałem się za bota, a 5 miesięcy od czasu kiedy napisałem ten temat...  i powiem szczerze, że dużo się zmieniło: dodałem muzykę, więcej komend, menu do niektórych z nich, usprawniłem działanie...

Najnowszym moim wynalazkiem jest "Wypożyczalnia Ról" dla serwera "Ku Chwale Przyjaźni" ([ZAPROSZENIE WYGASŁO]), gdzie użytkownik może przypisać sobie rolę na okres 7 dni. Do wyboru są, między innymi, ulubieńcy postaci z My Little Pony, np. "Ulubieniec Rainbow Dash".

 

Trochę chamskiej autoreklamy nikomu nie zaszkodzi mam nadzieję... :wow:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Aorion napisał:

Klikam w link, wybieram swój serwer, klikam przycisk z napisem ,,Autoryzuj'', wchodzę na swój serwer i bota tam nie ma, to ja coś robię nie tak czy problem jest z linkiem?

Sorry, za wcześniejszy post, źle spojrzałem :v

Musisz mieć możliwość dodawania botów, tj. albo zarządzanie serwerem, albo być adminem serwera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aorion napisał:

Wyłączyłem AdBlocka, dalej nie działa.

Powiem ci tak, dzisiaj bot był dodany na inny serwer, więc wszystko działa i nie wiem co może być u ciebie nie tak.

A captcha ci się wyświetla i ją dobrze rozwiązujesz?

A kolejne posty pisz do mnie na discordzie pls. Nie zaśmiecajmy tego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To znowu ja! Na szczęście z dobrymi wieściami! Udało mi się zmusić do działania backend muzyczny, co oznacza, że muzyka puszczana przez mojego bota jest na poziomie profesjonalnych botów takich jak FredBoat i Rythm!

Na chwilę obecną moduł muzyczny jest w fazie testów i nie działają na nim m.in. playlisty z yt, ale mam nadzieję to zmienić w najbliższym czasie!

 

Priorytetem na chwilę obecną jest ogarnięcie do końca ten cholerny moduł muzyczny (heh :v ), a potem mam w planach oddanie w wasze ręce panelu administratora serwera w którym będziecie mogli wyłączyć dane funkcje bota np. odpowiadanie lub działanie którejkolwiek z komend.

 

Zapraszam też do zobaczenia, do czego mój bot jest zdolny jak się go dobrze ztriggeruje  :wow:

https://mlppolska.pl/topic/7360-forumowy-składzik-wpadek-i-wyjętych-z-kontekstu-tekstów-prosto-z-sb/?do=findComment&comment=894364

https://mlppolska.pl/topic/7360-forumowy-składzik-wpadek-i-wyjętych-z-kontekstu-tekstów-prosto-z-sb/?do=findComment&comment=894367

https://mlppolska.pl/topic/7360-forumowy-składzik-wpadek-i-wyjętych-z-kontekstu-tekstów-prosto-z-sb/?do=findComment&comment=894371

 

Jakbym zapomniał, wielkie podziękowania należą się panu Decowi za użyczenie swego pięknego serwera :v

 

Edytowano przez Szonszczyk
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dwa dni minęły od kolejnej sporej aktualizacji, więc może trochę się nią podzielę, co nie?

 

Dodałem przypomnienia, można powiedzieć botowi, by wysłał do Ciebie wiadomość o danej godzinie, o danym dniu i danej treści z dokładnością do sekundy. Informacje jak korzystać z nowej możliwości znajdziecie tam gdzie zwykle...

Ciekawa funkcja mojego bota, tj. automatyczne zmiany serwera, zostały napisane od nowa i teraz możecie powiedzieć Rainsalis, by zmieniała Wam avatar serwera do 5 razy w ciągu dnia!

Zajrzyjcie raz na jakiś czas na "sz news", tam znajdziecie aktualności, a może kiedyś poradniki i jakieś ciekawostki na temat bota...

 

Wystarczy tych miłych rzeczy, a przejdę teraz do tych niemiłych. Ja wiem, że mój bot to spamer i czasami może zbytnio się wtrącać do dyskusji... ale obrzucanie Rainsalis błotem, jest co najmniej niesmaczne. Wczoraj miałem "zaszczyt" zblacklistować pierwszą osobę za niemiłe słowa względem mojego bota (dodałem cenzurę):

Spoiler

@Rainsalis zamkni ten je**ny ku**a ryj bo ci zara ku**a przypie**ole że aż do śmietnika ku**a wylecisz i jeszcze dalej sie poturlasz

Reszty nie będę przytaczał, bo nie warto. Chcę tylko powiedzieć, że osoby grożące mojej Rainsalis będą karane, a ich nicki, a także ID discordowe mogą wylądować na publicznej "sali sław" (którą kiedyś stworzę...).

 

Dobra, tam, wystarczy tego grożenia :v

Jeśli ktoś chce się czegoś dowiedzieć o bocie, lub po prostu pogadać o kucykach, wszystkim i niczym, zapraszam na mój priv na discordzie (Szonszczyk#8156) lub na serwer "Miasteczko Hoofville" (link w pierwszym poście).

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam ponownie :v (przed chwilą tu byłem, ale wywaliłem swój post)

Przed chwilę oddałem w Wasze ręce nową funkcję bota: komentarz. Wow!

Komendą "sz komentarz dodaj" możecie dodać komentarz na temat bota, który będzie widoczny pod komendą "sz komentarz", gdzie też inni użytkownicy będą mogli go ocenić.

Nowe komentarze <24h wyświetlają się jako nowe, a po tym czasie zostają ułożone względem ilości zebranych punktów.

Po więcej informacji na temat tej funkcji, zapraszam zapoznać się z trzecią stroną "sz help"!

To tyle na teraz, trzymajcie się i miłej rozmowy z Rainsalis!

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

spacer.pngspacer.pngZaktualizowałem obrazki do najnowszej wersji. Pragnę także poinformować, że projekt nie jest martwy, bo czemu niby miałby być, i się powoli rozwija. Na chwilę obecną Rainsalis ma w swojej bazie ponad 3,8 tysiąca użytkowników i jest na 83 serwerach.

Zapraszam także do serwera dedykowanego tylko pod Rainsalis: Baza Dowodzenia Rainsalis, jest na nim mało ludzi, ale i tak zawsze można z kimś pogadać.

Spoiler

image.png

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...