Skocz do zawartości

Witam


Foxtail231

Recommended Posts

Witam.

W fandomie siedzę już kilka lat, ale jak do tej pory za bardzo nie wiedziałem czy założyć konto na mlppolska. Dlaczego? Nie wiedziałem jak często na przykład będę się udzielał w fandomowej społeczności.

 

Dzisiaj postanowiłem założyć konto, by pójść dalej i oto jestem.

 

Nazywam się Andrzej, ale częściej będę używał Foxtail231. Zamieszkuje woj. Warmińsko-Mazurskie.

Śledzę serial na bieżąco, czasami wstawiam komentarze na "For Glorious Equestria", chałupniczo piszę opowiadania.

Lubię fanfiki typowo komediowe, zmuszające do myślenia czy też łączące elementy z innych światów, fandomów.

 

Ogólnie miło wszystkich poznać.

 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formalnie bym tu konta nie założył, bo i wiek nie ten, i całkiem inny człek już jest ( mogę mieć podejrzenia, że jestem jednym z tych starszych, ale średniej wieku nie znam ). Miałem mały powód, a raczej potrzebę :)

 

Więc siemka, nikt mnie nie zna ( i oby tak zostało na dłużej ) :D

Z MLP G4 miałem do czynienia jakieś... niech będzie 5-6 lat ( czasy szkoły średniej ) i zupełnie stało się to przypadkiem. Właściwie, kumpel ze starszej klasy zachęcił po cichu ( a wtedy leciał 1szy sezon dopiero ) do obejrzenia odcinka. Wiadomo, ciekawość sprowadziła do tego, że spróbowałem. I nie powiem - wtedy mnie to zdrowo wkręciło, zacząłem oglądać kolejne serie. Z czasem jednak zapał spadł, ale nie mogę powiedzieć, że przestało mnie to interesować. Jednak, przerzuciłem się na fanfiki, komiksy oparte o świat kucy umieszczone nieraz w klimatach dla bardziej starszego odbiorcy ( nie, nie mówię tu o R34 ), muzykę tej tematyki i tak już zostało. Od czasu do czasu odcinek jakiś obejrzę, ale bardziej dla zabicia rutyny.

 

Wspomniałem o muzyce i nie bez powodu, przeszukując YT do dziś, zbieram co smaczniejsze kąski do osobistej biblioteczki, której słucham na laptopie, w pracy, w samochodzie... 174UDSi, Aviators, SimGretina, GeneralMumble czy też remixy/covery innych artystów. Jestem zauroczony w dobrym basie, szczególnie podczas podróży - dla przykładu, jadąc w samotności autostradką ( a był to piękny, czerwcowy poranek i niewiele dusz na drodze ) - zapuściłem konkretny utwór na tyle ile pozwala mi radio i otworzyłem szyby, aby muza zderzyła się z poranną rzeczywistością - tak lubię się z tym dzielić.

 

Mimo to, skrzętnie kryję się z tym zainteresowaniem.

Mam nadzieję, że nikt mnie nie skojarzy, bo są pewne miejsca gdzie trochę bardziej mnie znają - niekoniecznie za prostym avatarem czy nickiem. Interesuje mnie grafika 3D, ale nie próbowałem jeszcze od tej strony podchodzić do tematu kucy. Może kiedyś.

Jak wspomniałem na początku, konto założyłem z potrzeby. Osobiście podjąłem się przetłumaczenia w pojedynkę nowego hitu spod stajni Hasbro ( dzięki Mwerec za natchnienie ) i mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej, nie tylko dla drobnych przyjemności.

 

Także, ten tego, uszanowanko i kopyto :derpwalk:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ziemniakford111222 napisał:

(...)

Witaj. Pozdrawiam, i inne takie.

 

Ze wzajemnością. Jeżeli źle odebrałeś pierwszy cytat - przepraszam. Chodziło o to, iż dla własnego dobra, lepiej będzie jak nikt nie będzie kojarzył mnie tu, w miejscach gdzie się udzielam od dłuższego czasu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Kajotek napisał:

 

Ze wzajemnością. Jeżeli źle odebrałeś pierwszy cytat - przepraszam. Chodziło o to, iż dla własnego dobra, lepiej będzie jak nikt nie będzie kojarzył mnie tu, w miejscach gdzie się udzielam od dłuższego czasu :)

te (...) to było pominięcie, nie chciałem cytować całego posta xd

i weź tu coś napisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...