Skocz do zawartości

Witajcie :)


Kha Trick Pony

Recommended Posts

Siemka, Ja jestem Kha Trick Pony i posiadam 15 lat. Opiszę wam krótko mój charakter oraz jak tutaj trafiłem. A więc zaczęło się od tego że pewnego razu (2 lata temu jak dobrze pamiętam) oglądałem mój ulubiony serial ,,Fineasz i Ferb". Jednak gdy skończył się odcinek, nastąpiła po nim bardzo długa reklama, więc postanowiłem przełaczyć na inny kanał. I wtedy dostrzegłem serial pt. My Little Pony. Zawsze uważałem bajki na podstawie znanych zabawek za ciekawy koncept więc postanowiłem obejrzeć kawałek odcinka. Nawet mnie on zaciekawił, lecz postanowiłem wrócić do poprzedniego programu. Przez trzy kolejne dni oglądałem odcinki w kawałku, aż czwartego dnia postanowiłem obejrzeć cały odcinek, rezygnując z poprzedniej kreskówki. I wtedy się w tej bajce zakochałem. I tutaj pytanie do was, czy też czasem macie takie uczucie, gdy spodoba się wam jakaś bajka. Mam tu na myśli uczucie jakbym miał temperature w nocy, przez co nie mogę zasnąć bo wkółko o tej bajce myśle oraz czasem wręcz płacz ze szczęścia. Nie raz tak miałem także w przeszłości, lecz póki co swojej ulubionej bajki nie zmieniam. 

Od tamtej chwili obejrzałem bardzo szybko wszystkie części Equestria Girls (Rainbow Rocks ulubiona część, choć po zwiastunie MLP film stwierdzam iż będzie on o niebo lepszy) oraz dwa sezony. Obejrzałem w te wakacje także kolejne dwa sezony i jeśli znajdę dobrą stronę z odcinkami, to obejrzę kolejne dwa. 

Kucyki towarzyszyły mi w wielu innych zainteresowaniach. Otóż byłem Policjantem na serwerze pewnej gry oraz na forum tego serwera. Gracze mnie lubili, lecz pewna osoba o wyższej randze wręcz mnie nienawidziła, tłumacząc że zachowuję się dziecinnie i robię z siebie idiote. A przyczyną tego było to że lubiłem z innymi użytkownikami gadać o MLP oraz miałem typ humoru, który wręcz skupiał na mnie uwagę (lecz szkodliwy nie był i nikogo nie obrażał). Jednak postanowiłem zrezygnować z rangi i zacząłem grać w Lola (co zresztą widać bo moim nicku i awatarze, bo bardzo lubię grać Kha'Zixem). Niedługo potem, widząc że nie mam rangi, Moderator ten zaczął usilnie starać się abym dostał bana. I pewnego dnia się to stało, a niestety byłem niewinny. Bardzo byłem wściekły z tego powodu i czułem się zdradzony przez serwer w który wkładałem tyle serca.

Jeszcze zanim oglądałem kucyki, interesowałem się horrorami. Z czasem zacząłem się interesować Gore, po obejrzeniu słynnych ,,Cupcakes". Uwielbiam pisać opowiadania. Mimo iż uważam że nie mam talentu, to na poprzednim forum mnie strasznie chwalono. Jednak usilnie myślę iż wiele przede mną by stać się dobrym pisażem. 

Jestem osobą o zmiennym charakterze. Czasem wręcz czuję się jakbym miał dwie duszę. Czasem jestem cichy i spokojny, co niektórych przeraża, a czasem śmieję się z byle czego. Jednak nie jestem osobą, która płaczę i chowa urazę w sobie. Nie toleruję jakichkolwiek bezpodstawnych obelg w swoją stronę (no chyba że będzie to żart, bo jak najbardziej akceptuje taki typ humoru jednak on także musi mieć pewne granice), lecz jak najbardziej znoszę krytykę, gdyż pomaga ona się kształcić. Myślę mimo wszystko że jestem osobą inteligentną i otwartą, więc bardzo chciałbym się z wami dogadać.

Pozdrawiam gorąco ;)

Edytowano przez Kha Trick Pony
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły opis :ohmy:

9 minut temu, Kha Trick Pony napisał:

Obejrzałem w te wakacje także kolejne dwa sezony i jeśli znajdę dobrą stronę z odcinkami, to obejrzę kolejne dwa. 

Na My Little Pony wiki jest lista wszystkich odcinków, jak również i odliczanie do emisji następnego ^^

Wszystkie odcinki są wrzucane na dailymotion, nie trzeba mieć konta, żeby oglądać, i oczywiście w fullHD :yay: Jedyne co trzeba zrobić to wejść na stronę/w apkę i wpisać Mlp <tytuł odcinka> :fluttershy5:

---

Ogólnie witaj na forum, mam nadzieję, że zostaniesz tu jak najdłużej ^^

Lubisz pisać? Znajduje się tu dział stworzony dla twórców fanficków :cheese:

I jeśli czegoś nie wiesz, pisz do mnie śmiało ^^

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sytuacja z serwerem :( Nie dziwię się, na pewno ogromny zawód, eh, niestety czasami ludzie sieją złe emocje wobec niewinnych ludzi. Cóż, tylko mieć nadzieje, że raczej Cię już coś takiego nie spotka.

Teraz parę pytań.

1. Jaka jest Twoja ulubiona postać z MLP?

2. Lubisz grać w gry komputerowe? Jeśli tak to jaki gatunek bądź tytuły konkretne?

3. Z tego co pisałeś to wydaje mi się, że ogólnie lubisz kreskówki. Oglądałeś Gravity Falls może (po polsku Wodogrzmoty Małe)? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, The Sorrow napisał:

Ta sytuacja z serwerem :( Nie dziwię się, na pewno ogromny zawód, eh, niestety czasami ludzie sieją złe emocje wobec niewinnych ludzi. Cóż, tylko mieć nadzieje, że raczej Cię już coś takiego nie spotka.

Teraz parę pytań.

1. Jaka jest Twoja ulubiona postać z MLP?

2. Lubisz grać w gry komputerowe? Jeśli tak to jaki gatunek bądź tytuły konkretne?

3. Z tego co pisałeś to wydaje mi się, że ogólnie lubisz kreskówki. Oglądałeś Gravity Falls może (po polsku Wodogrzmoty Małe)? 

1. Rainbow <3

2. Aktualnie gram tylko w Lola, gdyż uważam że jeśli skupisz się na jednej grze to staniesz się w końcu jej mistrzem

3. Oglądałem jedynie pojedyńcze odcinki, bo podobno jest jakaś ,,sekretna fabuła"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kha Trick Pony napisał:

1. Rainbow <3

2. Aktualnie gram tylko w Lola, gdyż uważam że jeśli skupisz się na jednej grze to staniesz się w końcu jej mistrzem

3. Oglądałem jedynie pojedyńcze odcinki, bo podobno jest jakaś ,,sekretna fabuła"

1. To rozwinę teraz pytanie: Ulubiony villain? I ulubiona księżniczka? :D
2. Ile już lat grasz w LoLa?

3. Polecam gorąco. Jedna z lepszych kreskówek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Dabrowski napisał:

Hej cześć :bronies:

Ja też bym zadał kilka pytań

 

1.Czytasz jakieś książki? jakie?

2.co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie oprócz oglądania kuców? (jesteś fanem jeszcze czegoś?)

1. Harry Potter only

2. Może to być dość proste zainteresowanie, lecz na prawdę uwielbiam grać w League Of Legends. Nie tyle grać, byle grać, lecz doskonalić się i dąrzyć do perfekcji

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, The Sorrow napisał:

1. To rozwinę teraz pytanie: Ulubiony villain? I ulubiona księżniczka? :D
2. Ile już lat grasz w LoLa?

3. Polecam gorąco. Jedna z lepszych kreskówek.

1. Discord, choć nie wiem czy go zaliczać bo on jest taki pół na pół. A księżniczka to chyba Twilight, bo w sezonie 4 ,gdy walczyła z Tirecem, dała czadu

2. Rok mi minie w listopadzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kha Trick Pony napisał:

1. Discord, choć nie wiem czy go zaliczać bo on jest taki pół na pół. A księżniczka to chyba Twilight, bo w sezonie 4 ,gdy walczyła z Tirecem, dała czadu

2. Rok mi minie w listopadzie

Discord był więc tak, liczy się ^^

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna, ciekawa historia. Trochę szkoda mi takich ludzi, pokrzywdzonych ze względu na swoją unikalność. Ludzie, a zwłaszcza Polacy lubią komuś dowalić i tylko wyszukują odpowiedniej sytuacji. Miło powitać cię na tym cudnym forum i liczę, iż szybko się nie zniechęcisz. Miło ciebie poznać i miejmy nadzieje, że wniesiesz sporo dobrego do życia forum! Miłego pobytu! :hug: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...