Skocz do zawartości

Pamiętnik Sunbursta


Sowenia

Recommended Posts

     Życie w Kryształowym Pałacu jest niesamowite. Codziennie odkrywam coś nowego, ciekawego. Pełno tutaj ukrytych komnat, antyków i nawet same mury przyciągają uwagę swoimi ciekawymi rzeźbieniami. 

     Odkąd zostałem krysztalerem udostępniono mi praktycznie cały pałac. Wiadomo, że do komnat królewskich wchodzić mogę jedynie, gdy mam zaopiekować się Flurry, ale...szczerze mówiąc te komnaty interesują mnie najmniej. Dwa dni temu w bibliotece znalazłem dokładny plan pałacu, pokazujący wszystkie ukryte przejścia. Dotychczas myślałem, że odkryłem ich wiele, a to nawet nie połowa! Dzisiaj zamierzam zbadać pomieszczenie ukryte pod podłogą w sali tronowej. Od Twillight wiem, że znajdowały się tam tylko jedne drzwi, zaczarowane przez Króla Sombrę, ale Księżniczka Przyjaźni zdjęła zaklęcie więc myślę, że jest bezpiecznie. 

 

     To tyle. Więcej napiszę, gdy już będę w środku. 

  • +1 3
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     Udało mi się otworzyć przejście. Cadence i Shining Armor mieli wątpliwości czy to aby na pewno dobry pomysł, ale przekonałem ich, że warto się dowiedzieć czy nie ma tam czegoś ciekawego. Król Sombra może i był okrutnikiem, ale fakt faktem posiadał bardzo ciekawe umiejętności. Obecnie siedzę na dole schodów. Chwilę trwało nim zszedłem, bardzo tu głęboko. Przede mną znajdują się zamknięte drzwi. Według Twillight za nimi powinny być schody prowadzące do wieży, gdzie znalazła Kryształowe Serce. Zobaczymy. 

 

     To dziwne. Jestem już za drzwiami i nie ma tu żadnych schodów czy wież. Jest tylko ponure pomieszczenie, całe zawalone rupieciami. Heh, antykami zapewne~ Chwilę mi zajmie nim to wszystko przejrzę. Na pierwszy rzut oka widzę regał pełen ksiąg, stos zwojów - mam nadzieję, że magicznych. Do tego kryształowe popiersie Sombry, oczywiście. Dobra. To czas się temu bliżej przyjrzeć. 

  • +1 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...