Skocz do zawartości

Dobry Wszystkim


Lonley Shadow

Recommended Posts

Cześć.

Jestem Lonley Shadow i nie wiem jak zacząć...

Może od tego, jak zacząłem się interesować mlp. Otoż zaczęło się to od początku powstania czwartej generacji. Na początku uznałem to jako nie winę oglądanie bajki, później jakieś dwa lata temu zacząłem czytać fanfikI (fallout Equestria). Obecnie (tydzień temu) podjąłem decyzje, że napisze swój własny fanfik. Na pewno nie będzie taki dobry, jak Fallout Equestria, czy Crysis Equestria, ale od czegoś trzeba zacząć, nie?

Może dodam jeszcze, kilka faktów osobie. Jestem uczniem pierwszej technikum i mieszkam w internacie w Bydgoszczy, a pochodzę z Margonina (Wielkopolska). Lubię czytać i pisać, (choć przez dysortografie robię wiele błędów) moją ulubioną książką jest "Hrabia Monte Christo" Aleksandra Dumasa. 

Mam nadzieje, że zostane tu na długo i jeszcze raz witam.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum ^^

Znajduje się tu dział, w którym możesz opublikować swój fanfik, znaleźć kogoś do poprawiania błędów (jeśli chcesz) i dostawać rady i pomysły od innych :NjdaT:

Ogólnie mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej, jeśli czegoś nie jesteś pewien, śmiało pisz do mnie :fluttershy5:

 

Edytowano przez Starray
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! Miło Cię poznać! :enjoy:

Jakbyś potrzebował pomocy lub chciał popisać to pisz do mnie. :lunasmile:

Mam kilka pytań:

1. O czym będzie twój fanfick?

2. Skąd pomysł na avatar i nazwę?

3. Jaka jest twoja ulubiona postać?

Edytowano przez Nightmare Princess
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytania Nightmare Princess.

Fanfik będzie opowiadał o wędrowcu, który będzie pomagał klaczy. Narazie bardzie skupiam się na stworzeniu świata. Będzie to apokalipsa grzyba (podobne do The Last Of Us).

 

 Avatara stworzyłem na swój gust. A nazwę wziąłem od bohaterki filmowej z mlp ( nie musze tłumaczyć o kogo chodzi), a drugą cześć wziąłem z powiedzenia którym zawsze mnie moji przyjaciele raczyli "zawsze sam".

 

A moją ulubioną postacią jest między innymi Luna i Starlight Glimer

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...