Skocz do zawartości

Lunarni vs Solarni!


Bonifacus

Recommended Posts

Witajcie ludziska. Dzisiaj po małym namyślę chcę utworzyć listę osób, które należą do danej strony w wojnie. Pomysł jest taki:

Budujemy 2 zamki po 2 stronach Ponyville (jeden z bazaltu, drugi z marmuru)

Robimy małe eventy, czyli bitwy pomiędzy Lunarnymi i Solarnymi, na których czele stoi generał lub księżniczka. Każdy może sobie dobrać rangę, jaką chce pełnić w danej grupie (nie można wyżej, niż generał, bo to ja ich wybieram [dokładniej ja jestem generałem Lunarnych a Solarnych wybiorę potem]). Niech każdy wpisze imię kucyka jakim gra i dopisek. I teraz tak... ja jako pierwszy dołączam do strony New Lunar Republic! Jeżeli zaistnieje brak balansu pomiędzy obiema stronami będę po prostu losował, kto będzie brał udział w bitwie, ale tak, by było po równo. Zapraszam do dopisywań!

Tylko dla graczy MC na serwerze Fluttercaft!!!

New Lunar Republic

1.Rainbow Dash (Tęczowy Generał)

2.Vinyl Scratch (Muzyczny Kapitan Gwardii)

3.Thunder Bolt (Dowódca Dywizji Pancernej)

4.Octavia (Dyrygent Chóru Wojskowego)

5.Shining Armor (Kapitan Straży Królewskiej)

6.Shadow Veritas (Szef sił wywiadowczych i szpiegowskich)

7.Pillster (Chorąży Czwartej Dywizji Lotniczej)

Solar Empire

1.Soft Dodger (Generał konsoli)

2.Twilight Sparkle (Przywódczyni oddziału magicznego)

W temacie dopisujcie imię kucyka, bo po forumowych nickach nie poznam gracza!!!

+Taki mały edit- To, że jestem administratorem nie znaczy, że mam większe szanse w walce!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce iść do Celestyny :ming:

Brakuje jeszcze drużyny neutralnej, która albo nie robiłaby nic albo pomagała i jednej i drugiej. Do tej bym się przyłączyła... ale jako że nie ma...

Sorry Celestyno I don't like you Luna rulez. NLR count me in.

Druzyna neutralna to sa po prostu gracze niezrzeszeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypiszcie mnie jestem "Dezerterem" wraz z A-team tworzymy دسار الدمار organizacje terrorystyczną discorda w skład której wchodzą Avro, Sharikan, Sajaman, Vlordunio, IronManTS... atakujemy oba "państewka" i wszystko co się rusza. Walczymy o przywrócenie praw prostej klasy robotniczej oraz dobro naszych dzieci ... precz z Luną, precz z Celestią, precz ... precz ... Jesteśmy Wymiarem Discorda bójcie się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypiszcie mnie jestem "Dezerterem" wraz z A-team tworzymy دسار الدمار organizacje terrorystyczną discorda w skład której wchodzą Avro, Sharikan, Sajaman, Vlordunio, IronManTS... atakujemy oba "państewka" i wszystko co się rusza. Walczymy o przywrócenie praw prostej klasy robotniczej oraz dobro naszych dzieci ... precz z Luną, precz z Celestią, precz ... precz ... Jesteśmy Wymiarem Discorda bójcie się.

Ojej, boje sie was :tiacake2:

EDIT: Wedlug Google Translate, po arabsku macie ciekawa nazwe organizacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...