Skocz do zawartości

[zapisy] Wiek Broni i Techniki


Bosman

Recommended Posts

Rok 2208. Postęp cyborgizacji i rozwoju technologii osiągnął nowy poziom. Ludzie są w stanie modyfikować swoje ciała, ulepszać je za pomocą implantów czy wczepów a nawet całkowicie zmieniać się w maszyny, zwiększając tym samym swoje możliwości i przełamując znane dotychczas ludzkości ograniczenia. Jednak miało to też swoją stronę. Na czarnym rynku kwitnął handel lewymi wszczepami czy nielegalne modyfikacje. Pojawił się też nowy rodzaj narkotyku elektronicznego, CR43-H, potocznie zwany Crach'em. Nie wspominając już o nielegalnych kasynach, burdelach zarówno tych klasycznych jak i tych elektronicznych oraz arenach, gdzie ludzie walczą na śmierć i życie. Został jeszcze aspekt społeczny. Z 20 miliardów ludzi, którzy zamieszkują planetę zaledwie 1% ludzi żyje w luksusach. Reszta tłoczy się w betonowo-stalowych wieżowcach, w kanałach pod miastem czy włóczy się po zatłoczonych ulicach. Codziennie policja mierzy się z dilerami narkotyków, handlarzami wczepów czy zabójcami na zlecenie. A to tylko wierzchołek góry lodowej. 

4043066-dark-city.jpg

 

(Zanim przejdę do opisu KP i innych ważnych lub mniej ważnych spraw coś ode mnie. Ci, którzy już grali u mnie wiedzą, że mam niemiłą przypadłość, że nie kończę sesji. Tak wiem moja wina. Jednak to jest moje Hobby i prowadzenie sesji sprawia mi ogromną radość. Dlatego nie chcę się poddawać i dalej próbować prowadzić sesję najlepiej jak jestem w stanie. Jednak tym razem liczę na pomoc graczy, aby któryś przysłowiowo "kopnął mnie w dupę" gdy zacznę się obijać. Dodatkowo też to będzie moja pierwsza sesja w innym uniwersum więc liczę na wyrozumiałość i wytykanie mi błędów, jeśli takowe się pojawią. )

 

Karta Postaci (Czyli to co gracze lubią najbardziej :P ) ( Zastrzegam sobie prawo do odrzucenia karty postaci, jeśli będzie zbyt op lub zbyt przesadzona. Jednak jestem otwarty na rozmowy czy dyskusje na temat waszych kart. Wtedy wspólnie możemy dojść do porozumienia) 

 



 

Imię i nazwisko i/lub pseudonim

 

Wiek

 

wygląd ( Bardzo prosiłbym o opisy słowne. Zdjęcie też może być, ale: 1. Żadnych Anime. Od tego są inne sesje. 2. Jeśli ktoś nie ma zdolności pisarskich to do zdjęcia i tak proszę zamieścić chociaż kilka słów )


charakter ( Czyli również stosunek do innych grup ) ( O grupach niżej)

 

stopień cybernetyzacji ( Podział, opis, plusy i minusy niżej) ( Proszę tutaj opisać jakie macie modyfikacje oraz ich krótkie działanie, jeśli nie jest oczywiste. Oraz czy są to modyfikacje ukryte czy obnosicie się z nimi)

 

sprzęt (tutaj proszę o uwagę. Mamy rok 2208 więc broń laserowa, elektroniczna, różnego rodzaju futurystyczne sprzęty i inne tego typu są już dostępne. Klasyczna też, ale z wiadomych powodów MOŻE być słabsza. Dodatkowo żadnych mieczy świetlnych. Gwiezdne Wojny są w innych działach :P ) ( Jeśli coś nie będzie mi pasowało lub uznam, że wasz wybór jest przesadzony to napiszę do was i razem dojdziemy do jakiegoś porozumienia)

 

motywacja (co chcesz w życiu osiągnąć, co cię napędza [i nie chodzi mi tutaj o zasilanie :P ]. Na podstawie tego mogą wyniknąć wasze zadania, misje)

 

zawód lub czym się zajmujesz ( Od razu ostrzegam. Nie można stworzyć postaci, która znajduje się w tym 1% szczęśliwców, którzy żyją w luksusach. Na luksusy trzeba sobie zapracować)

 

cecha charakterystyczna ( Coś co cię odróżnia od innych ludzi twojego pokroju. Tatuaż, specyficzne zachowanie, sposób mówienia itd)

 

Krótka historia postaci ( To jest głównie po to aby lepiej wczuć się w świat. I jakoś umieścić waszą postać w całości świata. Ale ciekawa historia [a nie przesadzona] może zaowocować pewnymi dodatkowymi elementami )

 

 

 

Stopnie zmechanizowania i ich opisy (Ważne)

 



 

Ludzkość w tych czasach podzieliła się na cztery kategorie, które wynikały ze stopnia ich zmechanizowania. Każdy stopień oznacza więcej części mechanicznych lub elektronicznych. Jednak to wcale nie oznacza, że te grupy się od siebie izolują. Wczepy czy implanty mogą wyglądać jak normalna skóra, o ile użytkownik sobie tak zażyczy. Tak więc na pierwszy rzut oka nie zawsze można jasno określić, czy ktoś ma wczepy czy nie. ( No cóż można, jeśli ktoś ma rentgen w oczach, ale to oznacza implanty oka lub oczu :P ) ( W razie jakich wątpliwości proszę pisać do mnie PW. Wszystko wyjaśnię)


Stopień I - Brak wczepów. 

Zwykli ludzie, których nie stać na modyfikacje swojego ciała lub nie chcą się takowej poddać. Nie posiadając co prawda żadnych plusów, ale dodatkowo nie mają też żadnych minusów. Muszą jeść, spać, wypróżniać się i inne rzeczy, które musi robić normalny człowiek. Jednak EMP nie robi na nich najmniejszego wrażenia. 

 

Stopień II - Lekka modyfikacja ( Np. Kilka wczepów czy implantów) ( Mniej więcej 25% ciała )

Pierwszy stopień cybernetyzacji. Kilka implantów czy wczepów, np łączność internetowa, implanty oczu, czy ukryte ostrze w nadgarstku.  Ułatwiają co prawda życie i bywają przydatne, ale w przypadku zepsucia wymagają naprawy, Dodatkowo są wrażliwe na fale elektromagnetyczne ( Czyli EMP ) Po prostu są przez nie dezaktywowane i wymagają czasu na ponowne uruchomienie. 

 

Stopień III - Średnia modyfikacja ( Np. Mechaniczne nogi lub ręce, albo pół na pół ) ( Około 50% ciała )

Drugi stopień cybernetyzacji. Mechaniczne nogi czy ręce pozwalają przekraczać limity. Ukryta broń, taka jak ostrza czy pistolety jest szczególnie przydatna przy przemieszczaniu się po niebezpiecznych obszarach. Jednak takie zmiany wymagają dodatkowego ładowania co mniej więcej tydzień. Zależnie od siły uderzenia EMP wczepy/implanty mogą zostać wyłączone, uszkodzone lub całkowicie zniszczone. Im większe bonusy tym większe ryzyko.

 

Stopień IV - Ogromna modyfikacja ( Np. Mechaniczne ciało z kilkoma organicznymi narządami) ( Ponad 90% ciała)

Ostatni stopień cybernetyzacji. Mechaniczne ciało daje ogromne możliwości. Może w całości służyć za broń lub skarbnicę wiedzy. Użytkownik wymaga ładowania co 4-5 dni. Można się zaopatrzyć w dodatkowy akumulator ale to kosztuje. Na dodatek EMP, bez odpowiedniego uziemienia ciała jest w stanie poważnie uszkodzić lub nawet zabić użytkownika. Ale wysokie zagrożenie oznacza, że możliwości również sięgają tak wysoko jak wieżowce. 

 

Dodatkowa informacja. Wszystkie stopnie są umowne a rodzaj modyfikacji zależy od gracza. Jednak wrzucenie w siebie zbyt przesadzonych modyfikacji grozi odrzuceniem karty albo chociaż prośbą o zmianę wszczepów na bardziej dopasowane do realiów świata. 

Każdy stopień zmechanizowania wymaga utworzenia portu na szyi, aby móc w ogóle kontrolować swoje modyfikacje. Port, podobnie jak wczepy, może być ukryty.

 

 

 

 

I jeszcze kilka zasad co do całej sesji.

1. Przestrzegamy ogólnych zasad forum, sesji RPG oraz zasad zawartych niżej.

2. Zabrania się tworzenia postaci nie pasujących do świata.

3. Wszelakie kłótnie czy spory załatwiamy albo na PW albo w tym temacie.
4. Zachowujemy kulturę osobistą. ( Można co prawda rzucić czasami mięsem ale wszystko w granicach rozsądku. Wiązanki będą automatycznie karane) 

5. Aby nie było za dużego spamu wiadomości prosiłbym aby w grze ograniczyć się do 3-4 postów pomiędzy moimi kolejnymi postami. To zdecydowanie ułatwi grę ( Wierzcie mi. Sprawdzałem to wiele rady) Wszelkie rozmowy postaci, które wykroczyłyby poza limit postów proszę przenieść na PW. 

6. W czasie walk/rozmów/akcji czy innych aktywności brane będą pod uwagę tylko te czynności, które zostały napisane w ostatnim poście przed moim odpisem. Dodatkowo akcje proszę opisywać w postaci niedokonanej ( Czyli chciał sięgnąć po coś a nie sięgnął po coś) Początkowo błędy będą wytykane, później będzie się to wiązało z karami. 

7. Zastrzegam sobie prawo do dodania lub zmiany obecnych punktów zasad, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

 

 

A teraz uwaga ważne ogłoszenie. 

 Sesja jest przeznaczona dla 4 graczy. I tylko 4. Mam złe doświadczenie w prowadzeniu sesji dla większej ilości osób więc 4 to dla mnie maksymalna ilość. Z racji tego, że miejsce jest ograniczone będę czekał na wasze karty postaci do czwartku, 26 października 2017 roku do godziny 19. ( Jeśli do tego czasu nie pojawią się 4 akceptowalne karty postaci to czas zostanie wydłużony do momentu pojawieniu się takowych)  Po tym czasie, jeśli będzie więcej niż 4 karty to wybiorę cztery karty, które uznam za ciekawe, interesujące. Tak wiem brzmi to jakbym chciał kogoś faworyzować. Ale tak nie jest. Ja chcę poprowadzić ciekawą sesję, która będzie interesująca dla każdego z graczy, więc jednocześnie będę wymagał od graczy pełnej powagi i zaangażowania. I jednocześnie przepraszam, jeśli ktoś poczuje się nie fair, że nie wybrałem jego karty. Przykro mi z tego powodu, ale prowadzenie sesji ma to do siebie, że dla obu stron ma to być przyjemność. A jeśli jedna strona będzie się męczyć to i druga na pewno to odczuje. 


Druga ważna sprawa. Macie możliwość wyboru waszego zawodu lub profesji, tak więc jeśli po ostatecznym zaakceptowaniu kart okaże się, że część z was jest z jednej grupy ( Np z policji) A druga z innej ( Powiedzmy, że będą to zabójcy lub najemnicy) To mamy dwie opcje.
1. Jeśli przewaga będzie jednej grupy ( 3 do 1 ) To wtedy ta osoba będzie musiała się jakoś dopasować do reszty. Jestem w stanie pomóc w dopasowaniu lub chociaż opisaniu to w jakiś sensowny sposób. Tak aby powstała jedna, w miarę spójna grupa. Uwaga. Tyczy się to tylko przeciwległych grup. Jeśli będą np. 2 zabójców, diler narkotyków i haker to jest to grupa z jednej "kategorii" więc nie trzeba się bawić w przemianowywanie postaci. 

2. Jeśli będzie po równo ( czyli 2 na 2 ) To jestem w stanie w ostateczności poprowadzić równocześnie 2 sesje w tym samym świecie, ale nie unikniemy spotkań czy małych konfliktów. Jednak osobiście wolałbym tego uniknąć. Ale to się okaże po zaakceptowaniu kart. 

 

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko i pseudonim: Dante "Ban" Aligieri

Wiek: 25 lat

Wygląd: Wysoki na 1,90 m mężczyzna. Kolor włosów jest dość zaskakujący, ponieważ nikt inny w jego wieku nie jest siwy. Sam cieszy się z tego, że ma normalny kolor skóry a nie jest albinosem. Oczy bardzo przyciągają uwagę bo prawe jest czerwone a lewe białe. Czerwone jest implantem. Dolna szczęka jest lekko wysunięta do przodu, nos lekko szpiczasty. Jest dość dobrze zbudowany.

Charakter: Będąc najemnikiem nie cierpi bogaczy oraz policji. Tak jest i będzie. Do reszty ludzi jest przyjaźnie nastawiony. Dość wesoły mężczyzna, uwielbia kobiety. No cóż. Jak na faceta przystało. Umie też być poważny i opanowany. Ale to dość rzadko.

Stopień cybernetacji: jest na poziomie trzecim. Jego prawa ręka jest zmechanizowana plus ma w sobie ukryte ostrze. Prawe oko jest implantem który dodatkowo może przybliżać obraz oraz ma ono w sobie noktowizor. Lewa noga to implant na który Ban sam się zdecydował. Dzięki niemu może się wyżej wbijać niż zwykły człowiek. Maksymalnie na 3 metry wysokości. Rzadko korzysta bo dość szybko się psuje.

Plusy: Wszystkie implanty pomagają w jego pracy i szybkich ucieczkach.

Minusy: Wszystkie implanty są z czarnego rynku i dość szybko się psują.

Mężczyzna nie chwali się swoimi zmechanizowanymi częściami. Nie lubi tego.

Sprzęt: Pistolet plazmowy przypominający rewolwer, jeden karabin laserowy, szturmowy. Jeden sztylet laserowy.

Motywacja: Ban chce żyć do dostatku lecz nie przesadnym.  Wystarczy, że będzie mógł jakoś wyżyć. 

Zawód: płatny zabójca. Zbyt dużo nie zarabia ale wystarczy by jakoś się żyło co nie?

Cecha charakterystyczna: Szeroką blizna od noża ciągnąca się od środka dolnej szczęki do połowy szyi.

Na prawym biodrze ma tatuaż w kształcie lisa.

Krótka historia: Ban urodził się w dość biednej rodzinie. W dodatku był piątym dzieckiem. Czyli kolejna gębą do karmienia. Gdy skończył 10 lat przygarnął go dziadek i nauczył go czytać, pisać, liczyć i zabijać. Dzięki temu Ban szybko znalazł pracę zarobkową. Po kilku latach zyskał dość złą sławę wśród policji i bogaczy. W swoim środowisku ludzi go lubili i szanowali.  Lecz od pewnego czasu zlecenia coraz rzadziej przychodzą, więc mężczyzna czeka na takie zadanie gdzie będzie mógł się wykazać i obłowić. Zaczęło mu brakować adrenaliny. Gdy jednak trafi się ciekawe zlecenie postara się ją całą rozładować.

Edytowano przez Lucjan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię, pseudonim, nazwisko: Adam ,,Hetman" Strzemiński
Wiek: 28 lat
Wygląd: Wysoki 180cm, słabo zbudowany naturalnie, oba oczy są pod specyficznymi, kanciastymi okularami. Włosy kruczoczarne. Ubrany zazwyczaj w ubiór komisarza, w sytuacjach polowych, służb specjalnych.
Charakter: Introwertyk, patrzy na wielu z góry, szczególnie na więźniów, przestępców, najemników etc. Często brutalny. Zaliczył w życiu kilka kobiet, ale miłości w tym tyle co nic, gdyż traktuje je jako gorsze od mężczyzn.
Stopień cybernetyzacji: IV. Jego okulary, mają wbudowany skaner, podczerwieni, ultrafioletu, celownik oraz bazę danych. W korpusie wmocowany generator tarczy energetycznej(taki bardziej pancerz). Tak samo na lewym ramieniu, która po aktywacji, przypomina tarczę policji. Nogi posiadają zdolność skoku na duże wysokości. Jedynie oczy, uszy, jego mały znajomy, zostały nie zmienione.
Sprzęt: Prawa ręka, ma ma sporo modyfikacji do wymiany. Zawsze gotowy do użycia pistolet fuzyjny, oraz pałka służąca do szokowania za pomocą prądu. A po za tym tyle modyfikacji, na ile pozwala arsenał policji.
Motywacja: Zaprowadzenie porządku, mordując wszystkie przeszkody. Cel główny, uwięzić, lub zabić głowę szajki dilerów, gangów i terrorystów.
Zawód: Policjant, znany komisarz. Często stoi na czole służb specjalnych w czasie demonstracji ulicznych, lub przewodzi akcją schwytania przestępcy.

Cecha charakterystyczna. Zawsze, przed zabójstwem, zdejmuje okulary, aby pokazać się celowi. (oczywiście jeśli chodzi o mano a mano)
Krótka historia postaci: Urodził się w rodzinie pracownika huty. Miał młodszego brata, którego różnie traktował. Najbardziej nie nawidził szkoły. Przezywano go z powodu jego lekkiej nadwagi, oraz tego że miał dobre oceny. W wieku 18 lat, pała się przegieła, kiedy został skatowany przez bandę narkomanów. Znaleziono go na wpół żywego. Zmodyfikowano jego ciało na drugi stopień, dając mu nową rękę. Nielegalnie, wbudował tam sobie elektryczną pałkę. Pewnego razu, kiedy przechadzał się po ulicach, napadł go jakby żul, z pistoletem w rękę. Nie czekając długo, aktywował swoją broń i sparaliżował drania. Po przybyciu służb, okazało się że był to poszukiwany diler. Odnajdując swój talent, zaciągnął się. Po długiej drodze pracy, zyskał sobie szacunek wszystkich komisariatów okolicznych. Stopniowo, modyfikował swoje ciało, aż do stopnia najwyższego. Stał się symbolem, poprzez swe poświęcenie, dla dobra ludu. Nazwano go hetmanem przej jego wydawania rozkazów, które cechował brak chęci usłyszeniu sprzeciwu, ale i profesjonalizm.

Edytowano przez Hetman WK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Wiem, mało. Zmęczony jestem a chcę zaklepać pozycję :V. Jakby czegoś brakowało, uzupełnię.))

 

Imię i nazwisko i/lub pseudonim: Red

 

Wiek: 33

 

Wygląd: Wysoki (1.88M), w miarę szczuły, muskularny (zasługa wszczepów). Ważący 88kg latynos o czarnych włosach i brązowych oczach zazwyczaj owija się szczelnie płaszczem zakrywając ślad głupoty swojej przeszłości.

 

Charakter: Otwarty na dyskusje i zdanie innych, lubiący się kłócić nawet wtedy, gdy nie ma o to wyraźnej przyczyny. Znajduje w tym głównie zabawę słowem, nie irytację. Dociekliwy i uważny, co jest skutkiem ubocznym jego pracy. Pracowity, chociaż nie pogardzi przerwą. Enigmatyczny. W stosunku do każdej grupy ma podobny stosunek, mianowicie jest neutralny. Poznając ludzi i ich relacje międzyspołeczne doszedł do wniosku, że ocena całej grupy mija się z celem. Ocenia więc każdego indywidualnie.

 

Stopień cybernetyzacji: IV, obiegający stalą ponad 90% ciała.

Ręce: Lewa ręka to czysty, twardy metal, z którym się nie ukrywa, a który tłumaczy wypadkiem. Służy głównie do obrony, aczkolwiek posiada wyzwalacz kontrolowanych wyładowań elektrycznych, przez co uderzenie wzmocnionej prądem metalowej pięści o sile sztucznych mięści potrafi skrócić żywot oponenta. Prawa ręka została zmechanizowana pod przymusem i służy do walki na odległość posiadając wszczep ręka-oko pozwalający na zwiększenie celności (Dalsze informacje na temat wszczepu w poddziale Oko). Ma na sobie skórę i cienką warstwę tkanki miękkiej dla niepoznaki. Ręce służą mu też do wspinania się.

Nogi: Nie ma nad czym się rozpisywać. Te akurat ucierpiały mechanicznie najmniej. Mimo, iż drzemała w nich niezwykła ambicja mobilności, Red chciał polepszyć tylko szybkość biegu nie pozwalając sobie na zabiegi wzmacniające skok, czy też montując dodatkowe wszczepy

Korpus: Podczas wypadku (Więcej w dziale Historia) korpus ucierpiał najbardziej, przez co przeszedł gwałtowną renowację, w tym też cybernetyzację. Z klatki piersiowej niemalże nic nie zostało, przez co serce zastąpiła pompka. Reszta organów wewnętrznych na szczęście ocalała. Największą jego aktualizacją jest możliwość schowania broni typu pistolet/pistolet maszynowy do schowka zastępującego żebra. Nie chciał żadnych innych wszczepów. Niestety, pompka zastępująca serce rozgrzewa korpus do temperatury powyżej normalnej temperatury ciała, przez co skóra nie wytrzymuje na nim długo. Jego korpus jest więc widoczny, lecz zawsze pilnuje, by się nim nie afiszować.

Głowa: Lokalizator i protektor większości wszczepów. Pododdziały:

Oko: Lewe zaopatrzone w wizjer informacyjny, który zaopatrza Red’a w dane odnośnie stanu innych wszczepów, pancerza, kondycji fizycznej i ewentualnie zalanych sektorów organizmu. Rdzeń wszczepu znajduje się w mózgu. Prawe oko służy za przyrząd celowniczy ręka-oko, który przesyła zebrane informacje do ręki stabilizując ją i naprowadzając na poprawny kierunek strzału. Poza bitwą działa jako zwykłe oko. Niezdatne do zbierania informacji lewego oka. Nieczułe na światło. Stara kalibracja; poszarzałe kolory.

Uszy: Niemalże nietknięte przez doświadczenie, jako ostoja człowieczeństwa, stoją dumnie słysząc wszystko wokół. Nie posiadają modyfikacji.

Szczęka: Wzmocniona hydraulicznie, aczkolwiek posiadająca kości, skórę, mięśnie i ścięgna.

Mózg: Wszczep operacyjny zbierający dane z ciała i, jeżeli możliwe przesyłający je do wszczepu lewego oka. Wszczep radiacyjny pacyfikujący nadmierną radiację mózgu. Niezdatny do zabezpieczenia reszty ciała/organów wewnętrznych. Katalizator - swoiste uziemienie EMP. Jako niemalże maszyna Red zdaje sobie sprawę ze swej słabości, przez co ubezpieczył najważniejszy organ stosunkowym uziemieniem. Niezdatny do zabezpieczenia reszty ciała/organów wewnętrznych. Jedyny ratunek mózgu przed spłonięciem ogniem zwarcia EMP.

Plusy: Nadludzka siła, szybkość i skuteczność bojowa. Zabezpieczenie jednostki centralnej przed EMP. Spora obrona przed bronią kinetyczną.

Minusy: Bez ubrań zakrywajacych ciało łatwo widoczny. Brak ulepszonych płuc, przez co długi bieg zmusi go do postoju. Niezwykle podatny na działanie EMP. Podatność na broń laserową. Ciągłe doładowania, bez których jego serce stanie.

 

Sprzęt: Pistolet laserowy schowany w korpusie (Więcej w dziale Stopień cybernetyzacji, poddziale Korpus), karabin plazmowy, granat plazmowy x2.

 

Motywacja: Żyć jak najdłużej, zdobyć jak najwięcej doświadczenia, bawić się i starać nie zginąć. W miarę możliwości obalić rząd, który nim kieruje.

 

Zawód lub czym się zajmujesz: Urzędnik/Morderca

 

Cecha charakterystyczna: Korpus.

 

Krótka historia postaci: Red urodził się w jednej z niewielu “małych wsi”, czyli miast do 300,000 tyś. ludności, w szpitalu. Przez pierwsze lata życia wychowywano go w dobrej wierze. Przyznać trzeba było, że miał doskonałych rodziców. Ojciec, policjant, mimo braku czasu zawsze znajdował chwilę, by zająć dzieciaka zabawą, czy też opowiastkami z pracy, zaś matka towarzyszyła mu niezmiennie dzień w dzień jako muzyk. W wieku wczesnoszkolnych (8) został wysłany do szkoły z internatem w innym mieście. W tym właśnie okresie Red stracił swoją gwarantowaną przez matkę przyszłość, jak i rękę. Nie został jednak porwany. Ocalił, całkowicie przypadkiem, pewnego człowieka zahaczając o własną nogę i nadziewając się na ostrze mordercy, który chciał zabić człowieka, prawym ramieniem. Człowiek okazał się potem jednym z ludzi wysoko postawionych w organizacji kryminalnej. Postanowił siłą przywłaszczyć sobie chłopca. Zastąpił jego fantomową kończynę maszyną i kazał trenować walkę różnego rodzaju. Kiedy młody zapytał się o cel, usłyszał tylko w odpowiedzi, że zostanie stróżem prawa, jak dorośnie. Głupi w tym czasie dzieciak łyknął bajeczkę i żył z przeświadczeniem owej przez następne lata. W wieku nastoletnim (15) został mianowany strażnikiem Don’a, herszta bandy, do której poniekąd należał, zaś w wieku 18 lat niemalże stracił życie w obronie swego przełożonego. Zasłonił bowiem strzał broni kinetycznej swym własnym ciałem. Wtedy właśnie dostał poważnego uszczerbku na zdrowiu. Niewiele to zmieniło, ponieważ obiekt ochrony nie przeżył kolejnego dnia. Red’owi dano jednak szansę na odkupienie, gdyż jego wróg dostrzegł w nim pewien potencjał w formie oddania życia za władzę wyższą. Nazywał siebie Urzędnikiem. Zabrał nastolatka do miasta, gdzie rząd zadecydował o jego losie. Po wielu ciężkich treningach, bólu utraconego ciała, kalibracjach i misjach z narażeniem własnego życia dożył czasów teraźniejszych, gdzie Administracja zagwarantowała mu dobre mieszkanie, w którym mógł się naładować, stałe aktualizacje i pieniądze potrzebne na legalne wszczepy. Lecz wszystko ma swoją ciemną stronę...

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ogłoszenie.

Szczerze przyznam, że nie spodziewałem się, że tak szybko zbiorą się karty.  I to na dodatek 4 akceptowalne karty. ( Karta Zegara została ukryta z jego osobistych powodów. Ale ustalił ze mną co trzeba tak więc wszystko jest dobrze)
Tak więc w mojej głowie zrodziło się pytanie czy wy, gracze jesteście gotowi aby zacząć sesję wcześniej. Czytaj nawet dzisiaj, o ile czas mi pozwoli. 
Jeśli każdy z graczy wyrazi zgodę ( W formie napisania w tym temacie, że chce ) dostaniecie prywatne wiadomości, które będą zarówno wstępem do sesji jak i wiadomościami do waszych postaci. Wiadomość będzie zawierać... To już dowiecie się, kiedy zaczniemy sesję. Tak więc Czekam na waszą odpowiedź. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://mlppolska.pl/topic/16881-gra-wiek-broni-i-techniki/

 

Witajcie w SkyTown1.

 

I info dla graczy. Ja odpiszę dopiero wtedy, kiedy każdy z graczy umieści chociaż 1 post wraz z zaznaczeniem co chce robić. Jeśli wywiąże się rozmowa to poczekam z odpisem do momentu osiągnięcia limitów postów pomiędzy akcją. 
Każdy z was zaczyna w miejscu, gdzie odebrał wiadomość.
Powodzenia :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hetman. Ważna sprawa. Sterujesz jedną osobą, a nie całym oddziałem. Prosiłbym abyś zmienił swój odpis. Możesz co prawda wydać kilka poleceń ludziom z policji czy innych oddziałów, ale odpisuj tylko i wyłącznie za siebie. Za innych ludzi odpiszę ja. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucjan 2 sprawy. 

Pomijam, że post jest fajny bo długi, zawiera sporo informacji i widać, że wiesz jak pisać... Ale do rzeczy.

1. To samo co Hetman. Piszesz za siebie a nie za innych. Wiem, że prowadzisz inne sesja ale prosiłbym, abyś tutaj jednak skupił się tylko na sobie :) 
2. Staraj się unikać ile czasu zajmuje ci przejazd/przejście/ dostanie się z miejsca na miejsce. Zwłaszcza, że slumsy też są w PS-11. Tylko trochę dalej od centrum. Po prostu napisz, że minęło trochę czasu. Bo odległości też są różne. 
Ale poza tym jest fajne :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam witam. Ostatnio zrodziło mi się w głowie pytanie i chciałem poznać na nie odpowiedź. Czemu odpisują tylko 2, w porywach do 3 osób. Ja wiem, że każdy ma swoje obowiązki ( Ja wbrew pozorom też je mam) Ale trochę zabolało mnie to, że nikt nic nie napisał. Chociaż krótkie "Nie mam teraz czasu" by wystarczyło. Nie wnikam z jakiego powodu te osoby nie odpisują, może ja coś źle prowadzę albo coś, ale mimo wszystko liczę, że te osoby napiszą mi cokolwiek. Tak wiem brzmi to jakbym się was czepiał. Ale wierzcie mi. Tak nie jest. Po prostu chciałbym wiedzieć czy dany gracz chce jeszcze u mnie grać czy nie. zależy mi na waszej odpowiedzi i opinii. Dzięki z góry. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie!

Skoro dwie osoby nie odpisują to na ten moment zawieszam ich postacie. Ci gracze będą mogli wrócić do gry w każdej chwili, jednak prosiłbym o odpisywanie, albo chociaż o poinformowanie mnie wcześniej, że odpisu nie będzie. 

A co za tym idzie na ten moment otwierają się dwa miejsca dla dwóch nowych graczy. Jeśli ktoś jest zainteresowany zagraniem to karta postaci jest w pierwszym poście :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...