Skocz do zawartości

Kingdom Come Deliverance


BiP

Recommended Posts

"Kingdom Come Deliverance " jest to gra RPG, której premiera obecnie jest przewidziana na luty 2018r.

Gra jest porównywalna z "Wiedźminem3", lecz bez otoczki fantazy. 

 

Tutaj podam 4 recenzje tej gry.

3 są pozytywne i 1 negatywna.

Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

Spoiler

 

 

A jakie jest wasze zdanie na temat tej gry?

Ja osobiście jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądać w dniu premiery.

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Wczoraj w Saturnie widziałem już preorder do tej gry za 49.99 zł. Niestety z zawartości bonusowej jaką  on oferował wyczytałem,  że w dniu premiery dostaniemy jedynie "unikatową" obudowę do telefonu z losową grafiką  z gry... Pytanie jeszcze czy owa obudowa będzie pasować na nasz telefon...

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 666_toczownik_666 napisał:

Pierwszy raz usłyszałem o niej już kilka miesięcy temu. Zapowiada się ciekawie, ale to nie pierwsze małe studio z wielkimi ambicjami. Oby nie skoczyli jak "No Man's Sky". Preordera i tak bym nie kupił, ale na pewno będę czekał na premierę.

 

No Man's Sky zostało naprawione i teraz jest naprawdę świetną grą :) Nareszcie jest w niej co robić (budowa bazy, szukanie Atlasa, pojazdy, własny frachtowiec, misje). No ale smród po sprzedawaniu bety pozostanie.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Triste Cordis napisał:

 

No Man's Sky zostało naprawione i teraz jest naprawdę świetną grą :) Nareszcie jest w niej co robić (budowa bazy, szukanie Atlasa, pojazdy, własny frachtowiec, misje). No ale smród po sprzedawaniu bety pozostanie.  

Właśnie tego się obawiam po Kingdom Come. Małe studio może nie mieć pieniędzy na dokończenie tak rozbudowanego tytułu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Tym bardziej, że wokół No Man's Sky przed premierą było dużo szumu, wiele osób kupiło ją w preorderze, dzięki czemu Sean "Pinokio" Murray (czy jak mu tam)  miał kasę na dalsze prace. No, ale nie ma co skreślać tego tytułu. Wiele razy okazało się, że maleńkie studio potrafi sklecić coś niesamowitego, a duże koszmarnego (Aliens: Colonial Marines :octcry:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Spoiler

 

Sam nie wiem, czy kupować, czy nie... Może się skuszę jak nieco stanieje, bo błędy nieco odstraszają od gry, podobnie jak w Elexie.

Edytowano przez BiP
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zainteresowała mnie swoimi realiami (Czechy, średniowiecze), ale po przeczytaniu i obejrzeniu kilku recenzji postanowiłem poczekać na łatki. Nie wiem jak na PC, ale na PS4 gra pęka w szwach od błędów (w tym optymalizacja, fizyka oraz SI). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Triste Cordis napisał:

Nie wiem jak na PC, ale na PS4 gra pęka w szwach od błędów

Na PC, podobnie jak widać na filmiku dwa razy wywaliło mu grę, po za tym sam to powiedział, że w grze są błędy różnej maści. Serio, czy robienie gier z błędami, to teraz taka moda? Najpierw Elex, teraz to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BiP napisał:

Na PC, podobnie jak widać na filmiku dwa razy wywaliło mu grę, po za tym sam to powiedział, że w grze są błędy różnej maści. Serio, czy robienie gier z błędami, to teraz taka moda? Najpierw Elex, teraz to...

Nie tyle moda, co porywanie się z motyką na Słońce. Ekipa odpowiedzialna za Elexa jest dość mała, a wzięła się za tak złożony projekt. Tym bardziej, że Elex jest bardzo złożony i zróżnicowany (bardziej niż Horizon: Zero Dawn). Twórcy Kingdom Come po prostu nie mają doświadczenia i wybrali skomplikowany silnik. Tworzenie dużych gier z otwartym światem jest trudne. Im większy świat, tym łatwiej coś przeoczyć.  

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie obie te gry, to swego rodzaju prekursorzy gatunku, Elex jako pierwszy połączył magię z scifi, czego jeszcze nikt nie próbował, bo albo powstawały rpgi typu Gothic, lub Wiedźmin, albo typu Mass Effect, a tu mamy tego miks. Czesi natomiast zrobili coś pokroju Wiedźmina, ale w prawdziwych realiach ze zdecydowanie większą złożonością świata, jakiej nie było choćby w Wiedźminie 3. Dlatego mogę zrozumieć, że są błędy, bo trza zdążyć na premierę, ale owe błędy skutecznie zniechęcą wielu do ich kupna, a ci co kupili, mogą już więcej nie kupić niczego od danego studia, przez co stracą klientów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BiP napisał:

Faktycznie obie te gry, to swego rodzaju prekursorzy gatunku, Elex jako pierwszy połączył magię z scifi, czego jeszcze nikt nie próbował

A o Shadowrun słyszał? :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, takie mamy czasy. Internet się rozpowszechnił, dlatego twórcy, a raczej wydawcy mogą sobie pozwolić na te wszystkie "day 1 patche". Przepychają dany tytuł na siłę wiedząc, że się naprawi (gracze to beta testerzy, na których zarabiasz, a nie im płacisz :/). Takie Lego Worlds na PS4 w dniu premiery było wręcz niegrywalne (zwisy, spadki animacji, uszkadzające się save'y). Dopiero po kilku miesiącach dało się w to grać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Pawlex napisał:

To może najpierw doinformuj się, zamiast mocno średniego Elexa nazywać "prekursorem" XDDDDDDD

Po co? Ta gra musiała być dobra skoro prawie nikt o niej nie słyszał xDDDDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BiP napisał:

Po co? Ta gra musiała być dobra skoro prawie nikt o niej nie słyszał xDDDDD

Słyszał, słyszał. Gra jest po prostu stara (też o niej nie wiedziałem) :) Dziś niewiele osób wie o czymś takim jak MYST (gra, która spopularyzowała napędy CD-Rom), a to przecież prekursor przygodówek FPP (przez wiele lat gry tego typu nazywano "mysto-podobnymi). Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale przez lata MYST był najlepiej sprzedającą się produkcją :rdderp:. Przegoniły go dopiero pierwsze Simsy  

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Cóż ja w  w Kingdom Come grałem i powiem gra jest specyficznym rpg tak jak Mount & Blade jest specyficzną strategią. Bardziej twórcy skupili się na realizmie historycznym co mi pasi bo jak to mówią nauka poprzez zabawę najlepsza. Trochę dziwna jest przez to mechanika walki, bo jak nas uszkodzą to walczymy gorzej co nie każdy polubi ale fabularnie gra nadrabia dużo, ot dobry śrdniak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...