Skocz do zawartości

Pomoc przy tworzeniu OCka - temat zbiorczy


Recommended Posts

19 minut temu, fallout152 napisał:

 Teraz jest już wystarczająco leśny, ale wydaje mi się, że można by zrobić tego ocka trochę bardziej halloweenowym (oprócz bycia leśnym). Dodałbym jakąś spinkę do włosów z wizerunkiem nietoperza albo węża. 

Dobry pomysł,  ale nie chcę też przesadzić z dodatkami. Może zmieniłabym szafę na naszyjnik fioletowo-pomarańczowy w klimacie Halloween.  We wtorek spróbuję to zrobić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Chciałam poruszyć temat pracy kucyków. Czy uważacie, że przydzielanie OC zawodów typowych dla danej rasy (np. pegaz pracujący w fabryce pogody, jednorożec zajmujący się projektowaniem ubrań, ziemski kucyk pracujący na farmie) jest przereklamowane? Waszym zdaniem to brak kreatywności? Mieliście może kiedyś problem z wyborem pracy dla kucyka? Czym się kierujecie przy wyborze zawodu? Rasą, charakterem, czy umiejętnościami kuca? A może czymś innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pegaz w fabryce pogody, ziemniak na farmie to faktycznie mało oryginalne, ale jak dobrze przedstawisz osobowość postaci i wymyślisz historię to jego praca nie bedzie mieć aż takiego  znaczenia. Ja też mam problem z wyborem zawodu dla mojej OC. Dlatego wymyśliłam że będzie studentką na Uniwersytecie Magicznym im. Księżniczki Celestii xD

Wciąż nie wie co chce robić po studiach... tak jak ja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...