Skocz do zawartości

Przyjaciele [Z] [Adventure] [Tragedy]


Ziemniakford

Recommended Posts

Haj forum.

Tak o to, niezapowiedzianie lekko, i po wielu dniach tygodniach miesiącach pisania prezentuje wam me dzieło pisarskie, pod tytułem ,,Przyjaciele"

Sam fanfik (dalej nazywany fanhycem) jest inspirowany wieloma rzeczami, osobami i dziełami, np. sam tytuł rozdziału 6 jest nawiązaniem. Zastanawiałem się nad tagiem [Dark] ponieważ niektóre wątki fanhyca są dość mroczne, ale uznałem (mam nadzieje, że mam tu racje), iż jest tego za mało. Tak samo jest z tagiem {Komedia}. Prosiłbym o uzasadnioną i konstruktywną krytykę, której nigdy za dużo, choć wszystkim dopasować nie można...  Bez zbędnego przedłużania o samym w sobie fanhycu:

==Tytuł==

Przyjaciele

==Autor==

Chyba ja (nie wiem, może ja to nie ja?)  :P czyli Ziemniakford111222

==Tagi==

[Oneshot] [Adventure] [Tragedy]

==Link==

klik

==Opis==

Fanhyc opowiada o Twilight, która nie zbyt radzi sobie z długowiecznością, która okazuje się dla niej przekleństwem. Jej przyjaciółki jednak nie są długowieczne... kiedy Twilight żyje, jej przyjaciółki po kolei (lub po lataniu, jechaniu czy innym przemieszczaniu) ,,wąchają kwiatki od spodu". Smutek ogarnia serce Twilight. Gdzie ją ten smutek zaprowadzi?

==Inne dane==

48 stron, 15770 słów (jak równo :) ), 106199 znaków, 90014 znaków bez spacji, około 211 KB realnego rozmiaru dla zwykłego notatnika, błędy sponsorowane przez moją klawiaturę, 8 rozdziałów + epilog, które są, by ułatwić... nawigacje (?) podczas czytania.

 

Chyba wsio... dość krótko mi wyszło...  pozdrawiam, i życzę miłego czytania.

Ziemniak.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...