Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co prawda miałam stworzyć najpierw artykuł na Wiki, a dopiero później opisać postać tutaj, ale postanowiłam, że będę robić to równolegle. 

 

Póki co ograniczę się do napisania zalążku opisu. Z czasem będzie tego więcej i opis będzie wykonany prestiżowo, a nie tak jak teraz. 

 

Scout Timid (z ang. scout - skaut, zwiadowca, timid - strachliwy) — pegaz, ponysona użytkowniczki Deerloud. Pracuje w kwiaciarni (?), w rodzinnym miasteczku Gallopfolk. W wolnych chwilach poświęca się rozwijani swoich pasji. Najczęściej spędza wolny czas na pisaniu, fotografowaniu natury, czy lataniu po okolicy. Jest córką jednorożki /imię/ oraz pegaza /imię/. Ma młodszego brata jednorożca o imieniu /imię/.

Edytowano przez Deerloud
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Ziemowit napisał:

Rada: Jak tworzysz ponysonę to wstawiaj wszystko od razu, bo widzę że to jest podzielone na mega małe części. 

Tak, wiem, że to okropnie okrojony post. Tak jak pisałam będę w miarę możliwości aktualizowała i opis tu, i opis (artykuł) na wiki. Póki co artykuł jest w brudnopisie, więc nie mam za dużo informacji. Mimo to wrzucę dziś małą aktualizację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Deerloud napisał:

Tak, wiem, że to okropnie okrojony post. Tak jak pisałam będę w miarę możliwości aktualizowała i opis tu, i opis (artykuł) na wiki. Póki co artykuł jest w brudnopisie, więc nie mam za dużo informacji. Mimo to wrzucę dziś małą aktualizację.

Luzik, rada na przyszłość, bo przeszłości zmienić się nie da. Po prostu tak jest lepiej nawet dla ciebie, bo jak napiszesz wszystko za jednym razem tutaj to ludzie będą przychodzić i czytać, a z czasem zapomną o wątku i jakichkolwiek odpowiedziach ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ziemowit napisał:

Luzik, rada na przyszłość, bo przeszłości zmienić się nie da. Po prostu tak jest lepiej nawet dla ciebie, bo jak napiszesz wszystko za jednym razem tutaj to ludzie będą przychodzić i czytać, a z czasem zapomną o wątku i jakichkolwiek odpowiedziach ;) 

Spoko, dzięki za dobrą radę ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...