Skocz do zawartości

Na początek :3


SweeteCandy

Recommended Posts

Cześć tu Ola nowa na tym forum :D

Witałam się już pod jakimś postem ale tu mogę się trochę więcej rozpisać. Więc mam na imię Ola i mam 13 lat, pochodzę ze Szczecina. Uwielbiam pisać opowiadania i malować. Do tego moje zamiłowanie to gry rpg. Jest tylko problem nie mam z kim w nie grać xd Po za tym kocham My little pony <3 To chyba moja ulubiona bajka i serial. Forum to znalazłam niedawno i strasznie mnie fascynuje, z pewnością zostanę tu na dłużej. Tak czy inaczej cieszę się że mogę was poznać :3

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! :enjoy:

Jakbyś potrzebowała pomocy lub chciała pogadać to śmiało pisz do mnie. :lunasmile:

Mam jeszcze kilka pytań do Ciebie:

1. O czym są twoje opowiadania?

2. Jaka jest twoja ulubiona postać?

3. Malujesz też postacie z mlp czy coś innego?

:lunathink:

Jeśli chcesz, możesz opublikować na forum swoje opowiadania i obrazy. :TWcU3:

Życzę miłej zabawy na forum. :lunahug2:

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już cię tu witałam, ale cóż, drugi raz nie zaszkodzi :3

3 godziny temu, SweeteCandy napisał:

Uwielbiam pisać opowiadania i malować.

Ja też uwielbiam oba, chociaż na razie nic nie piszę ^^ Znajduje się tu dział dla twórców, gdzie możesz obublikować swoje opowiadania i rysunki, oraz co tam jeszcze wiatr przyniesie. Chętnie zobaczę co stworzysz :fluttershy5:

3 godziny temu, SweeteCandy napisał:

Do tego moje zamiłowanie to gry rpg. Jest tylko problem nie mam z kim w nie grać xd

Chodzi o gry cyfrowe czy pisane (roleplay)? Jeśli chodzi o to drugie, mamy na to dział :twiface:

 Sama uczestniczę w jednej sesji i polecam ^^

3 godziny temu, SweeteCandy napisał:

Po za tym kocham My little pony <3 To chyba moja ulubiona bajka i serial. Forum to znalazłam niedawno i strasznie mnie fascynuje, z pewnością zostanę tu na dłużej. Tak czy inaczej cieszę się że mogę was poznać :3

*Yay* :yay:

Jakby co, zawsze możesz do mnie napisać, jeśli czegoś nie wiesz lub po prostu chcesz pogadać, zadać pytania ^^

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Odpowiedź na pytanie Szonszczyk

a) MLP zaczęłam oglądać jak byłam mała (wcześniejsze generacje). Potem jakoś przestałam oglądać, ale jakieś kilka lat temu odkryłam najnowsze MLP i niby zaczęłam oglądać niby rysować aż w końcu stałam się prawdziwą fanką kucyków :D

2. Odpowiedź na pytania Nightmare Princess

a) Opowiadania piszę zazwyczaj w tematyce fantastycznej lecz zdarza mi się czasami pisać horrory :)

b) Moja ulubiona postać to Pinkie Pie. No ona jest po prostu przesłodka <3

c) Maluję postacie z MLP ale uwielbiam też rysować postacie z mitologii.

3. Odpowiedź na pytania Zeus

a) Gram w gry online ale nie w wyszukiwarkowe. Gram np. w minecraft i dont starve toghether.

b) No Derpy oczywiście :D Śmiesznie się złożyło że ty też ją lubisz.

c) Ona ma to coś xd

4. Odpowiedź na pytania Starray

a) lubię oba ale pisane trochę bardziej

Odpowiedź na pytanie Bleflar

a) D&D moje ulubione!!! Jest najlepsze chyba ze wszystkich :wub:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...