Skocz do zawartości

Witajcie!


MonikaYellow

Recommended Posts

Ave po prawie roku posiadania konta na tym forum oficjalnie postanowiłam się dziś powitać! :spitfire2:
Mam na imię Monika ( Jak sama nazwa wskazuje ) mieszkam w Poznaniu i chodzę do jakże najlepszej i najbardziej rozwijającej podstawówki ( wyczujcie ten sarkazm ).

Interesuje się od dłuższego czasu rysowaniem tradycyjnym, jeśli chodzi o digital no to mam tablet ale ostatniego czasu rzadko cokolwiek rysuję. Czasem zdarza się, że napiszę jakąś miłą lekturę na wattpadzie lub gdzieś zanotuje swoje białe wiersze. Kolejną pasją jest muzyka to coś co naprawdę daje mi atencje ze strony ludzi oraz konstruktywne opinie, a tego ostatnio baaardzo potrzebuje. Wracając do muzyki gram amatorsko na ukulele, gitarze i skrzypcach, ale jeśli chodzi o ten ostatni instrument na chwilę obecną szukam nauczyciela.
Kiedyś dużo czasu poświęcałam na gry oraz rozmawianie na ts, obecnie konwersuje raczej na Discordzie i skończyłam z graniem w cs'a xD
Ciekawi mnie również II wojna światowa w szczególności naziści :pinkie:

Bardzo mi miło was poznać!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w stadzie :bronies:

Mam nadzieję że znajdziesz tu coś dla siebie i będziesz się tu dobrze bawić :D 

Jakbyś chciała o coś spytać czegoś się dowiedzieć lub po prostu pogadać to pisz śmiało ;) 

Ja również uwielbiam muzykę oraz kocham słuchać skrzypiec to super że chcesz się na nich uczyć grać :x

Mówisz że grałaś w gry a w jakie ? Grasz jeszcze w jakieś ? :lunathink:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FlashDusk napisał:

Witaj !

Czy ktoś wspominał coś o War Thunderze ? :twilight2:

Spytam z ciekawości, która nacja i era ?

Niemcy, II era ponieważ gram od miesiąca eh
 

2 godziny temu, Kruczek napisał:

Ci gramatyczni też się liczą? 
Witaj, nowa. 
Podzielisz się z nami jakąś twórczością? Chociażby wierszami?

Jeśli znajdę coś konkretnego to owszem :fluttershy5:

 

1 godzinę temu, Bertram Quist napisał:

GTA V oooo ja również gram :D A w jakie Simsy ? Ja grałem w 3 i miałem wszystkie dodatki :P 

Ostatniego czasu jest to 4, ale grywam również w 3 :)
 

1 godzinę temu, Vezzie napisał:

Siema ja też lubię nazistów.. a w szczególności do nich strzelać

Ahh Wolfenstein <3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czeeeeeeśc..tzn witaj na forum! :pinkiehug:

II wojna światowa- masz bardzo ciekawe zainteresowania, popieram,to też i moja pasja :D, w War Thunder też gram.

2 pytania: Jaki jest twój ulubiony poniacz,i czy podobają ci się kolory poznańskiej komunikacji miejskiej (kocham te barwy, najlepsze w Polsce)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.11.2017 o 20:31, Rapid napisał:

No czeeeeeeśc..tzn witaj na forum! :pinkiehug:

II wojna światowa- masz bardzo ciekawe zainteresowania, popieram,to też i moja pasja :D, w War Thunder też gram.

2 pytania: Jaki jest twój ulubiony poniacz,i czy podobają ci się kolory poznańskiej komunikacji miejskiej (kocham te barwy, najlepsze w Polsce)

 

Hm ulubionego kuca chyba nie posiadam, ale bardzo lubie Starlight, jesli chodzi o kolorki to rowniez sa wedlug mnie przeurocze i przepiekne! Fajnie sie zgrywaja ze soba ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...